Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vipeczka

DO Facetów

Polecane posty

Jestem ciekawa czy spotkaliście kiedyś dziewczynę (dyskoteka, pub, biedronka :P), która po hm powiedzmy konwersacji, paru drinkach innych uzywkach ( cokolwiek) poszła z wami do łóżka i wulgarnie mówiąc : obciągneła wam? . Chodzi mi o to że sie wczesniej nie znaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lozka poszal ze mna po pierwszym spotkaniu Byl seks ale bez perwersji ,byla jak mi mowila bardzo wyposzczona pol roku bez faceta Byla bardzo goraca i jestsmy razem juz piec lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie chodzi mi o przypadki że sie wcześniej nie znaliście, aczkolwiek mogliście pozniej kontynuowac znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Józek jaki miałeś do niej stosunek po tym wszytskim?? Bo jakiś tam facet rozumiem że ja kochasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy potem widziałem i tylko cześć cześć. Nie miałem ochoty na ten układ bo byłem bardzo młody, a ona była samotną z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym nie ma rguł .To musi zaiskrzec miedzy partnerami.Jezeli chodzi o perwersje w seksie na pierwszym spotkaniu to ja bym to odebral ze laska na sile chce mnie usidlic bo w seksie trzeba sie dopasowac a to trwa jakis czas Poczatkowo seks z kobieta porownuje do zwalenia sobie recznie Z kobietami z ktorymi rozmawialem twierdzily podobnie i porownywaly z masturbacja dopiero po jakims czasie gdy poznajemy siebie w sposobach stymulacji zaczyna byc odjazdowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo ciekawi mnie czy to prawda o tych wszytskich panienkach ktore tak seryjnie obciągają, no ale narazie mam 3 odpowiedzi wiec nic nie ejst przesadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak pytac sie
ludzi na kafe :o tez ci moge napisac, ze spotkalem sie z 10-ma takimi kobietami. Ile w tym prawdy? Tyle samo ile w postach wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambo
czyż byś chciała spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ztym obciagniem to jest taka prawda ze facet ma ochote na seks maca ja i chialby wlozyc ale ona zupenie nie ma ochoty bo nie jest rozbudzona Wiec jak on jej wlozyl reke pod majtki to ona w jego spodnie a jak mu stoi to sie bawi On do niej zeby wziela do buzi wiec ona dla swietego spokoju robi laske i zapominaja o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×