Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DO GROMI, EVE, WILKA I WIDMA

Polecane posty

Gość gość

Cześć, chciałem oficjanie przeprosić za hejt. mi się zdażyło nadepnąć Wam na odcisk, Wy mi też niekiedy odpisaliście w sposób agresywny a potem to już tematem kierowała tzw. logika walki. jest mi przykro i głupio z tego powodu. jeśli któremuś z Was zrobiłem przykrość to proszę przyjmijcie szczere przeprosiny. proponuję rozejm i pogodzenie się. kafeteria jest duża, zmieścimy się wszyscy-obiecuję nie wpi/eprzać się w Wasze tematy. pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że się pogodzimy :) jedna z pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kolana chamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem podobnego zdania 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Widmo, brzmi naiwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytacie zapewne co mnie skłoniło do przeprosin? Otóż szeptucha, pojawiłem się u niej, bo nic innego nie pomagało. Po nocach przez moje mieszkanie przechodziły burze, grzmiało przeraźliwie, jęczała w kącie pokoju skulona postać kobiety, po pokoju chadzały widma: zjawy i upiory, a do tego wilk wył żałośnie pod oknem. Bardzo się bałem, nawet głowę w ten paskudny upał chowałem pod kołdrę, a to mi spać nie dawało, dlatego poszedłem po radę do szeptuchy... Jak mi wybaczą, to minie! Gromi, Eve, Wilku i Widmo zlitujcie się nademną, bo chyba dłużej nie wytrzymam. Złośliwa pomarańcza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_widmo_ my love ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Phiiiii hejtowałem wszystkie ciotki i co mi zrobicie? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co się chwalisz Ja w domu mam dwa chomiki, rybki oraz psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sąsiadowi nasrałem na wycieraczkę i zadzwoniłem. phiii myślicie że coś mi zrobił 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spamuj ciotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Ujme to tak autorze/ko -dostales/as sztuczny tekst aby zobaczyc twoja reakcje, poniewaz gdyby chociaz bylo ziarno czystych intencji w tym co deklarujesz to napisalbys/abys z niebieskiego nicka. A tak nadal jestes tchorzliwa pipka. Baw sie dobrze, bo to jedyna twoja rozrywka i okno na swiat. smiech.gif 8' ciekawe, skąd wiesz jakie mam rozrywki i 'okna na świat'? znasz mnie? skąd w ogóle wiesz z kim piszesz, skoro wszyscy są na pomidorowo? pomyśl o tym. to nie prowo. ale oczywiście kto chce może tak uważać. nie mam niebieskiego nicka, Widmo. poza tym naprawdę sądzisz, że jest to wyznacznikem czegokolwiek? niby jakim cudem, skoro założenie konta na kafe to dwie minuty roboty? mogę natłuc tych kont ile chcę, nijak się to ma czegokolwiek. ale widzę, że nie przyjmujesz tego do wiadomości- trudno. zastanawiam się, jaki rodzaj doświadczeń wyrobił w Tobie taką podejrzliwość w stosunku do rzeczywistości i w stosunku do lud*******ażdym razie nie zazdroszczę (piszę to bez ironii). nie jest i nie było moją intencją bratanie się z Tobą ani z pozostałymi osobami wymienionymi w temacie, bo nie jest mi to do niczego potrzebne. chciałem tylko przeprosić za chamskie teksty bo uważam, że niezależnie od tego, co zrobił ktoś inny nie powinno się go źle traktować a mnie poniosło parę razy. tyle. 12:14 to oczywiście podszywe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D:-D-D:-D tu nikt nie ma niebieskiego nicka i każdy pracuje za biurkiem :-D-D:-D:-D hejtowałem muchę i magde bo tak padło i co mi zrobisz? dziwne przybłęda pomarańczowa zna w/wymienione nicki:-D:-D:-D na co liczysz? że ci ee da buzi? Eve za wysokie progi dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo-na tym polega niestety problem z pomarańczą, że łatwo jest się pod nie podszyć i w zasadzie nie wiadomo, kto pisze i z kim się rozmawia. przez to łatwo jest zwalić na kogoś winę-to nie ja hejtowałem/am, to ktoś inny. i masz rację-inni nie tyle przyjdą co już tu są.. nie odpowiadam za to i nie mogę ich zmienić, niestety. a za siebie przepraszam i po to ten temat. Pozdrawiam i powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzekła mnie twoja historia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Autor jestes ? -tak sie zastanawiam, skoro byles aktywny na topie Wilka, to jestes zorientowany. Zapytam wprost -kogo typujesz jako tą osobe której zalezy aby mnie stamtąd wykurzyc za wszelka cene ? Tobie nic nie grozi nawet jezeli rzucisz niebieskimi nickami, poniewaz piszesz z goscia i nikt Cie nie rozpozna. Moim zdaniem, to nie jest przypadek, ze tylko na topiku Wilka jestem hejtowany i w zasadzie niezaleznie od tego co bym nie napisal. Ja mam swoje typy kto trolluje z niebieskich, ale poki nie mam ip. jako dowod to byloby jak rzucanie slow na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Też mi się wydaje Frido, że mężczyźni są bardzo skomplikowani, to znaczy ten mężczyzna, a właściwie przedstawiciel płci męskiej, bo jednak słowo mężczyzna dla mnie brzmi dumnie, kojarzy mi się z siłą charakteru , dodatkowo zakodowane mam ze słowem mężczyzna poczucie spełnienia , wiesz jakiego oczko.gif . Zatem wracając do meritum smiech.gif wydaje mi się, że ten bidny duszek, bardzo, ale to bardzo chciałby, żeby mu stawał przy kobietach. No i upatrzył sobie teraz te nieszczęsne 'ciotki' i pokłada wszelką nadzieję, że uda mu się postawić żołnierza przy nas na baczność, ale natury nie oszuka. On lubi z chłopakami, nie chce tego uznać, ale lubi. Teraz wytrwale i z uporem maniaka próbuje zainteresować swoją dziurką Nowego. Nie dziękuj duszku, może nowy zrozumie Twoją potrzebę i zapozna Cię z jakimś znajomym gejem jeśli ma. Będziesz mógł wystawiać anuska do woli, a potem jak już się pobawicie to weźmiesz do buzi usmiech.gif Tak jak lubisz. Wtedy będziesz gęgał z rozkoszą. Cieszę się tylko Frido, że on swoje skłonnośc***edofilskie sublimuje w to gęganie i hejt na użytkowników kafeterii. Tak jest lepiej dla wszystkich. usmiech.gif x Właśnie, zwracam honor tabasko, tym razem to nie ona nas spamuje. Tak pomyślałam w pierwszym momencie, ale to nasz uroczy pseudo mężczyzna stukający, ale jedynie klawiaturę usmiech.gif Przepraszam Tabasko. Smelly fly, smelly fly . It's not your fault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesraj się widmo , każdego hejtuja, teraz padła kolej na ciebie, wez zluzuj stringi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ty tez spamowałes i wyzywałeś, masz za swoje]czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dobre pytanie, tez mnie to ciekawi powiedz gosciu jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie Zyguś Widmuś co grozi jak ujawnisz kogo podejrzewasz? Nie osmieszaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poczekaj aż będziesz miec*****a nie pytaj gościa :D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj az będziesz miał / I/P/ a nie pytaj goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohomaz
widmuś, często piszesz że wystarczy małe podejrzenie żeby spowodować nagonkę na daną osobą. Jak nazwać to co w tej chwili robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo pytaj gościa Gośc prawde /c/i/ powie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo czy wyświetlają ci sie na pasku przeglądarki dane tego gościa? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również cie witamy y y y y mu mu musze muszelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co jest najgorsze widmo,? to że ta osoba istnieje tylko w twojej wyobraźni :D Ale baw się, po to tu jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszelko jaki miałas poprzedni nick? Jestes tu nowa? Czuj sie jak u siebie w domu to takie wariatkowo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×