Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do kobiet

Polecane posty

Gość gość

*Czy często udajecie orgazm kochając się ze swoim facetem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one go nie mają, wiec zadna nie odpowiada. zeby cos udawac, trzeba najpierw to poznac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Weź mnie nie załamuj, na pewno jakaś choć jedna kobieta przeżyła orgazm jednocześnie ze swoim facetem ;) Ps. Ja nigdy nie udaję, jak nie mam to sztucznie nie wzdycham i tyle, po co mam okłamywać partnera i dodatkowo siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, tego ze 'jednoczesnie" z partnerem to nie pisalas. to juz w ogole nowe wymaganie. :D ale moze niektore cyrkluja tak, zeby wypadło jednoczesnie, choc to chyba moze byc trudne :classic_cool: no nie no, jak nie ma to nie ma, po co sciemniac, IMO bez sensu, chyba ze niektorzy naprawde maja tak slaba psyche, ze laski musza ja ratowac popisami aktorskimi, bo im ego siadzie. chociaz w zasadzie... dla funu mozna popatrzec... na sztuke aktorską oczywiscie. :D a nuz dam sie wkrecic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps Pani zainteresowana rowniez wytryskami kobiecymi, jak mniemam? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Mi sie często zdarza ze dochodze równo z mężem :) cudowne uczucie ;) bywają dni kiedy nie moge dojść ale moj maz to rozumie, niczego nie udaje tylko staram się zeby jemu bylo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pani zainteresowana rowniez wytryskami kobiecymi, jak mniemam?" Oczywiście Gościu śledzący temat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Do gość Ola Bardzo dobrze, trzeba być szczerym w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wykryłas juz punkt G? a jezeli tak - sprawdzalas co potrafi? ;) co do dochodzenia razem, moze byc tak, ze widok jednego dochodzacego indukuje dochodzenie w drugim. co by nie mowic, to przeciez najbardziej podniecajace. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×