Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do panów. Ile mieliście partnerek seksualnych?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat i mialem 3 partnerki sexualne. Oczywiscie moglem miec duzo wiecej ale nie jestem puszczalski i nie uprawiam przygodnego sexu z kazda chetna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 33 lata i miałem 3 stałe partnerki i ok 15 jednorazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja łącznie bzykałem się z ponad 30 panienek. Trzeba spróbować różnych c**ek. A są różne tak samo jak ich właścicielki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mialem 1 dziewczyne tylko i na tym pozostane bo nigdy jej nie zdradze. Nie jestem szmata tak jak inni faceci. trzeba sie szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spalem z dwoma normalnymi dziewczynami i z 7 d******* z burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj. Nie unoś się tak :-) bo Ci żyłka pęknie. Każdy robi co lubi. Czy ja napisłem że kogoś zdradzałem. Jestem sam, więc co weekend inna cipka. Nikogo nie zdradzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat i mialem 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.20 można ? można. brawo🌼 dla Ciebie,widocznie bardzo kochasz swoją dziewczynę. jestem kobietą,i uważam,że ta dziedzina życia nie wymaga bicia rekordów ale każdy robi jak uważa,jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat i nie miałem żadnej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 14:20 Brawo za co. To nie temat o zdradach. Można mieć i 50 jeśli się jest samemu. Bzykać się chce a że laski się same pchają do łóżka, to kosztuje ile się da. Przynajmniej mam porównanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolega ma racje. Ja teraz mam jedną - żone :-) Ale wcześniej co człowiek zamoczył to jego :-D Niektóre to do dzisiaj pamiętam. Oj działo się. Najlepsze były czasy akademickie. Człowiek potrafił w łóżku z dwoma d**eczkami jednocześnie lądować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 23 lata i dopiero 3. Ale pracuję intensywnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fixix
27l., 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm już nie pamiętam bo mam 40 lat i początki sklerozy - kilkanaście , obecnie jedna bo żona ale coś Wam powiem , nie spotkałem blondynki wszystkie niezależnie od tego co na głowie , w kroku były czarne albo rude jak któraś ma blond to zdjęcie mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 - 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35lat 9 partnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 lata i tylko 2 wieloletnie partnerki, ale jak człowiek głupi to tak ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miroon
Ja 29 i mialem i mam jedna seksualną partnerke. Aczkolwiek kiedys, odległe czasy pijana kumpela zrobiła mi loda, gdy odwoziłem ja przypadkiem do domu. Lód nie trwał dlugo bo 1.umiala to robic i wlozyla w to serce a 2. Byłem wtedy jeszcze prawiczkiem:) Ogłlnie wspominam to z***biscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata, 1 dziewczyna i z 15 prostytutek, z autostrady kilka i burdeli i cichodajki z roksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak trzymać. Trzeba spróbować różnych c**ek. A są przeróżniaste. Wąskie, szerokie, motylki, bułeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dokładnie, ostatnio naliczyłem coś ponad 30, ale czasami mi się jeszcze przypominają jakieś z przelotnych znajomości. Mam 32 lata i od jakiegoś czasu nie szukam już przelotnych partnerek, tylko kogoś na dłużej lub na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohyda taki wylochany samiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogłabym być z facetem który miał więcej niż 5 partnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czytam to odechciewa mi się jakichkolwiek relacji z facetami. Do tego stopnia mi obrzydziliście związki. Nie chcę złapać jakiegoś paskudztwa a sądząc po wpisach większość facetów spało z połową miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to 100% hipokryci mają po 30 partnerek a wyzywają kobiety od dziwek gdy ta miała 2/3 czy 5 ps. żeby nie było sama miałam jednego z którym jestem do tej pory (był moim pierwszym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to 100% hipokryci mają po 30 partnerek a wyzywają kobiety od dziwek gdy ta miała 2/3 czy 5 XXX Dokładnie. Hipokryzja jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zaraz hipokryci? Dla mnie faceta drugi facet która sypia z kim popadnie, to też puszczalski i takich osób należy unikać, bo nie nadają się do poważnych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×