Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do wszystkich antyoral i antyanal konserw

Polecane posty

Gość gość

Seks jest po to, zeby sie bawic. Jak jest chemia to puszczaja hamulce. Jesli dwie strony sie na to zgadzaja, ufaja sobie, szanuja sie a co najwazniejsze kochaja to co w tym zlego? Czemu oceniacie? Pilnujcie swoich nosow. Znalazly sie konserwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetpoprzejsciu
Nie w tym rzecz. Poprostu uwazam ze nie szanujecie kobiet. Wymagacie nie wiadomo czego bo za duzo p****li sie zobaczylo. Teraz faceci maja zakodowane w glowie ze tylko w pupie czy w buzi bedzie im przyjemnie, bo sie napatrzyli. Moze jestem troche starej daty, nie mowie ze seks oralny to cos zlego. Anal? Hmm ok ale rzadziej. Tylko to co sie dzieje teraz w glowach mlodych mezczyzn to jakas sieka. Moze lepiej bedzie zaprosic kolege do zabawy a nie wpychac swojego siurka kobiecie do gardla? "Ktora sie kocha i szanuje". Macie tylko wymowki, oddanie, zaufanie itp. Nie prawda, kobiery godza sie na wszystko bo nie maja wyjscia. Zadna sie nie przyzna. Ktora "normalna" w tych czasach kocha miec sperme w buzi? Na twarzy? To takie przyjemne? Tak wam sie wydaje moze. Nigdy nie pozwolilbym sobie na cos takiego. No ale w dobie internetu, tego oglupienia? Czy jest jeden facet na ziemi ktory nie wymaga teraz orala? Niech szczerze powie. Nie ma! Bo macie tak zaorane mozgi. Jeszcze oral na gre wstepna, ok rozumiem. Ale glebokie gardlo? Wlozcie sobie wivrator po same migdalki. Mysle ze napewno sie wam spodoba. Zal mi takich odpadow. Teraz hejt poprosze. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej Gość ;) Wszak to rojenia onanków są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0928
Pewnie ze tak. Ale taki sobie to zakoduje i potem nie bedzie sie nadawal do normalnego zwiazku. Teraz mezczyzni mysla ze seks waginalny jest dla kobiety, za to ze zrobi loda albo da d**y. Jakies poeby normalnie. Czy jest jakas kobieta ktora nigdy loda nie zrobila i nie zrobi? I zapewne u kazdego pocalowalaby klamke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami sobie roicie w głowach jakies schizy przykladem sa powyższe zdania typu "Wszyscy faceci wymagają orala", "Od p****li w głowach sie przewrocilo".Chcesz wkladac anal idz do kolegow. A moze Ty masz jakies doswiadczenia mesko-meskie ze tak piszesz? :D soory chcialem z wami jak z doroslymi ludzmi, ale widze ze die nie da. Sami prosicie die o salwy smiechu I zalu. Najlepsze w tym jest wasza nieswiadomosc tego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0928
Najlepsze jest to, ze tacy jak ty mysla ze to normalne. Ale przekonalem sie juz nie raz, ze to forum jest pelne nieudacznikow zyciowych i taka prawda. Mam do ciebie pytanie, masz jakies zwierze? Lub czy gdybys mial zalozmy psa to jadlbys z jego miski po umyciu jej? No wlasnie, oral to to samo. Ludzie nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji seksu oralnego i analnego. Niestety za to przyjdzie placic tym biednyn kobietom, ktore zrobia wszystko aby facet nie zdradzil, zostawil. Mam kumpla ktorego znajoma byla prostututka, teraz ma 38 lat i choruje na raka krtani i przelyku. W stalym zwiazku owszem ryzyko jest mniejsze ale to nie zmienia faktu ze ok 80% posiada te wirusy. A jeszcze powiedz mi, czy gosc 23:19 nie mial troche racji? Bylbys z kobieta ktora nie uznaje seksu oralnego?? A i tak odpowiedz juz znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0928
A noi ciekawe ilu jej klientow za to zaplacilo. Spodziewalem sie ataku. Malo zostalo ludzi ktorzy maja jakies granice lub podzielaja moje poglady. Nie potepiam ale swoje zdanie mam. Dalej nie rozumiem, jak mozna byc takim samcem zeby spuszczac sie kobiecie na twarz, dla wlasnego ego. Wolalbym sie pociac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0928
I z kad sie to wzielo? A no z p****li.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I panowie porozmawiali sobie o tym co lubią kobiety, dlaczego robią to co robią i co je upokarza a co nie. No bo panowie wiedzą najlepiej co jest dla kobiet najbardziej właściwie!!! Kobieta ....bezmózgi twór który powstał z żebra Adama.....nie wie przecież co jej sprawia przyjemność i robi tylko to co jej każe mężczyzna. Idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosckarola
Ostatni temat na forum zalozony przez kobiete. "Bylam wczoraj z kolerzanka na piwie i weszlysmy na temat seksu, powiedziala ze nie robila nigdy chlopakowi loda, uprawiaja tylko kladyczny seks. Wyobrazacie zeby facet byl z kobieta ktora mu nie obciaga lub nie daje w d**e? Mniej wiecej tak to wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckarola
Moze znajde ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:03 Przepraszam bardzo, pan NIE PANOWIE. Nie ma MY! Odcinam sie od fanatyzmu, który prezentuje komentator, który NOTA BENE sadzi za kobiete. Proszę przeczytać moj pierwszy post raz jeszcze UWAZNIE!!! Napisalem jesli DWIE OSOBY sobie ufaja, darzą sie szacunkiem i chemia to co wam do moralizowania na temat takich czy innych form seksu! Wara! Bawicie sie w sredniowieczny kościół???!!! Chyba tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry. Pisałam do komentatora a nie do Ciebie autorze. Nie znoszę takich wszystkowiedzących durniow jak ten/ta mądrząca się pod twoim tematem. Myślę że piszą to osoby ułomne seksualnie, niedojrzałe emocjonalnie albo po prostu nie mające pojęcia o czym piszą. Seks namiętność wspólne doznania kochanków to najpiękniejsze najbardziej jednoczące chwile w związku dwojga ludzi. Jestem kobietą i niech mi tu zaden idiota nie pisze co ma mi sprawiać przyjemność. Autorze masz rację wara głupcom od naszych sypialni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta, lubie obciagac, lubie tez anal. Lubie poczuc sie... no wiecie. Ale do tego trzeba dorosnac. Jak ktos ma w tym roku juz ze 40lat, no to... rozumiem. Ale jak nie - to polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym nie chcial takiej
ktora juz probowala juz anala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×