Odpowiedz na ten temat

Do żonatych; czy macie problem z przeszłością żon?

• Cycus Lizus 2015.10.26 [18:09]
    Dawno tu nie zaglądałem myślałem że temat wycofali. Kurcze skąd my bierzemy te lachony, przecież jest tyle normalnych dziewczyn. Nawet na tym forum.Nie wiem co Ci poradzić Twój przypadek jest bez porównania trudniejszy niż mój. Pamiętaj że dla większości kobiet kłamstwo to normalka, sposób na osiągnięcie celu.A ulubiony tekst o kochaniu również mimo czegoś rzadko się sprawdza,gdy idzie np o zdradę. Toż to czysta hipokryzja. O pewnych rzeczach nie da się zapomnieć, a jeśli już teraz Cię to męczy będzie jeszcze gorzej. Mój związek był po prostu bez sensu z założenia. Ja chociaż się domyślałem tego i owego, więc mam to wszystko na własne życzenie. Trochę mi już przeszło. Jeszcze mnie to wszystko w*****a ale nic tak nie dodaje pary do działania jak mały wk**w. Poszedłem po rozum do głowy i posłuchałem kilku rad stąd.Trzeba olać brudy laski i żyć po swojemu nie przejmując się tym. Może to nie będzie pocieszenie tak ale pamiętaj nie jesteśmy jedynymi,którym się w tym temacie nie udało. Ja w każdym razie robię swoje, koncentruje się na dziecku a już na pewno nie zamierzam być monogamistą przez resztę życia. No staram się też bazować na tych kilku pozytywach, niewielu ale zawsze.
  • Alex 45 2016.04.26 [12:40]
    Nie tragizuj. Jesteś po prostu nie dojrzały do małżeństwa i związku.
    Moja zona zaczęła życie seksualne w wieku 15 lat. Miala wielu przygodnych partnerów, potem miała kilka nieudanych związków, aż wreszcie trafiła na mnie. Kochamy sie i nie ma dla nas znaczenia co było wcześniej. W seksie tak jak w życiu człowiek sie uczy i sam możne potem docenić co jest dobre a co złe. Skad miała wiedzieć ze przygodny seks to nic ciekawego, skoro żyła w takim a nie innym towarzystwie? Skad miała wiedzieć ze taki czy inny chce tylko ja wykorzystać? Nie każdy ma szczęście miec obojga rodziców, i dobrych rodziców !!! Nie każdy ma szczęście miec normalnych kolegow.
    A jak spotkałem sie przypadkowo z opiniami jej kolegów to zwyczajnie kilku gości po mordzie dostało i teraz nikt nie wazy sie nic złego o niej powiedzieć . I tyle w temacie.
    Widocznie nie kochasz swojej zony, wiec tak jak napisałeś nie zostaniesz monogamista do końca życia. Kolejny facecik co został w punkcie rozwoju 15-latka usmiech.gif No chyba ze wasz zwiazek sie sypie to sorry smutas.gif
    p.s. A jak to mówią prymitywni ludzie - to sie nie wymydli, wiec nie masz sie czym martwic.
  • gość 2016.04.26 [15:04]
    "Skad miała wiedzieć ze przygodny seks to nic ciekawego, skoro żyła w takim a nie innym towarzystwie? Skad miała wiedzieć ze taki czy inny chce tylko ja wykorzystać?"
    Ale teksty. Po co te złudzenia. Moja kobieta to prawdziwa jobaczka, nie ma się co łudzić, że nim mnie poznała robiła to na pół gwizdka nie odczuwając przyjemności. I zastanawiał bym się pomimo pozorów kto tu kogo wykorzystał oczko.gif . Panowie macie po prostu prawdziwe kobiety, to są skarby. Nie macie takiego przebiegu jak one? Tak chciała natura, trudno. Cieszcie się że wasze laski miały takie powodzenie a teraz są z wami. To dla was komplement. Nie tylko faceci lubią seks, chyba nie wszyscy to rozumieją.
  • Alex 45 2016.04.26 [15:32]
    Masz racje - i po co sie wxurwiac, jak nie ma powodu. Trzeba sie cieszyc usmiech.gif
  • gość 2016.04.26 [19:42]
    A co Ty Cyrus Lizus, znowu Cię swędzi p***a Twojej żony, myślałam że już zmądrzałeś i dałeś sobie spokój.
  • Alex 45 2016.04.27 [13:01]
    Tak sobie poczytałem, i myślę że z******ty d**ek z ciebie. Pewnie wszystko co masz odziedziczyłeś po rodzince, nie musiałeś nigdy o nic zawalczyć. Nawet żony nie doceniasz. Jest kolejną zabawką.
    No ale cóż, takie w Polsce pokomunistyczne nowobogackie wytwory mamy smutas.gif
    A czego ty sam dokonałeś? Czy masz coś czym możesz się pochwalić?
    Zastanów się nad sobą i sensem i celem swojego życia. Gdzie w tym wszystkim jest twoja wiara i miłość?
  • Ina54 2016.04.27 [16:42]
    Cycus Lizus ,ja też myślałam,że temat upadł.Ja prowadziłam inne forum na inny temat i doprowadziłam do tego ,że forum zostało usunięte,ale trzeba naprawdę dużo uporu.
    Natomiast miałam nadzieję,że zmądrzałeś i chyba troszeczkę tak się stało,ale dużo ci jeszcze brakuje.
    Mam tu coś dla ciebie i raczej tego się trzymaj a twoje poglądy naprawdę są chore
    https://naforum.zapodaj.net/a6dddf03ad02.jpg. html
  • JOLKA 56 2016.04.28 [11:11]
    Brawo ''Ina54'', bardzo to mądre, popieram Cię.
  • gośćjmdag 2016.04.28 [19:44]
    Alex świetnie napisałeś tam wczesniej,Ina tez podała mądry cytat,ale niektórzy lubią katować sie przeszłoscią swoich kobiet w nieskonczonosc,to idiotyczne
  • taanya 2016.04.28 [19:49]
    nie liczy sie to co było kiedys,na nasze postępowanie ma wpływ wiele czynników,brak miłosci w dziecinstwie,kompleksy i cheć dowartosciowania sie,desperackie poszukiwanie chocby namiastki uczuć
  • taanya 2016.04.28 [19:51]
    ważne jest jak kobieta prowadzi sie teraz,nie rozumiem tego tez ze męzczyzni mogą lubic seks i zmianę partnerek a kobiety które to robią są potępiane
  • gość 2016.05.26 [14:05]
    Moja żona miała więcej partnerów niż ja, a mimo to kocham ja najbardziej na świecie
  • gość 2016.05.26 [23:48]
    C*pka nie mydło nie wymydli się . C*pke można wylizac i wszystko będzie ok
  • gość 2016.05.27 [12:37]
    Mam piękna żonę, w życiu dama a w łóżku prawdziwa kur.... Zawsze miała powodzenie, ci którzy ją mieli będą to wspominać do końca życia. Jak nie jest zadowolona z tego jak jej dogadzam wspomina mi niby przypadkiem jak robiła to z jakimś Czesiem czy Zdzisiem. Dostaję wtedy takich obrotów, że przeciął bym ją na pół. Prowokatorka
  • gość 2016.06.02 [10:21]
    Moja żonka nie była dziewicą, ja też nie byłem prawiczkiem, ale nigdy nie spytałem ilu facetów miała, od innych wiem że zaliczyła wielu ale najważniejsze jest to że teraz jest wzorową żoną i matką, a seks z nią to najpiękniejsze przeżycia, nie ma zakazanych pozycji ale pełna rozkosz, jest doświadczona po stosunkach z innymi ale mi to wcale nie przeszkadza.
  • gość 2017.10.13 [13:31]
    gość 2016.06.02 [10:21]
    jak lizesz jej muszle to myślisz czasem ile wczesniej w niej miala q***sów ktore moze i ją nawet zalewały spermą? ty jestes jakis fetyszysta, moze jesteś bi i sam sie puszczales lub puszczasz z facetami dlatego masz takie luźne podejsćie do seksu.. pechowiec.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych