Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dopasowanie w seksie

Polecane posty

Gość gość

miałem dwie dziewczyny i obydwie kochały seks, robiły różne rzeczy, obydwie lubiły bieliznę, kabaretki, ostry makijaż i seks oralny z połykiem, przed i w trakcie stosunku. Obecna nienawidzi takich rzeczy i zastanawiam sie czy jest to sens kontynuować bo ja wszystko zniesmacza i uważa za brudne, tylko seks klasyczny. Czy komuś udało sie w takim związku być szczęśliwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed stosunkiem...to serek z lodówki połykały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
zostaw ja w cholerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopasowanie w tych sprawach to podstawa. Ja się pomyliłem i cierpiałem długi czas. Oszczędź sobie wielu lat, jak uważasz, że ona Ci nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie dopasowanie to podstawa. Zawsze tak bylo jest i bedzie. Ja akurat idealnie sie dopasowalem z moja dziewczyna. Lubi oral z polykiem i gleboki anal. Spusty na twarz i lizanie anusa. Dziewczyna rewelacyjna. Do tego sexowna i inteligentna. Trzeba w zyciu szukac tego co sie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się rozkręci, ile się znacie, ile ma lat...? Kobiety po 30 mają wieksze potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma 22 lata i jestem jej pierwszym więc ją rozumiem ale ona za bardzo się blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że ją przestraszyłeś, A poza tym, bardzo mi się nie podoba twój sposób pisania o Twoich byłych partnerkach. Czy dla ciebie miało cokolwiek więcej znaczenie niż ostry makijaż i kabaretki? Chyba nie. Jak na razie to współczuję twojej obecnej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz czy pozniej i tak ja zdradzisz. Kto wytrzyma z kloda w lozku ktora wszystko brzydzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×