Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mówiejakirlandczyk

Dornijskie wino

Polecane posty

Gość mówiejakirlandczyk

Picie to całkiem znośny substytut snu. Szczególnie gdy pije się z wyimaginowanych powodów. Pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można się napić bez powodu ? Imaginacje mi nie służą ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
Jasne. Brak powodu do picia to calkiem sensowny powód. Cheers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cheers. Co słychać poza tym ? Tak liczę i liczę. Minęło już osiem miesięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
U mnie kiepsko, czyli dobrze. 8 nie, raptem 4(?). Pół drogi. Dychne tylko i ruszę dalej. U Ciebie? Gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra. Zawsze coś tam gra. Jedno mnie zastanawia. Jakim cudem wchodzę tu raz na jakiś czas w końcu i natykam się na Ciebie ? Kiepsko, czyli po staremu mam nadzieję ? Żadnych nowych bied ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
Po staremu. Nomoze poza tym, że pewien szklany Dany nie chce nam pomóc doczłapać się do big four. Takie tam, niedogodności. Co mam Ci powiedzieć. Już tak było. Wpadamy na siebie przypadkiem. Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo masz pecha ;) Jaki szklany Dany ? Wyspiarskie rozgrywki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
Football, bloody hell ;) Pecha? Pije w piątkowy wieczór, oglądam żeglarskie opowieści i mam do kogo buzie otworzyć. Przecież to nic innego jak eksplozja farta(fartu?). A. Bym zapomniał. Szczęśliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jakie żeglarskie opowieści ? Po drugie, o ile pamiętam to ostatnio się nabzdyczyłeś o kierunek. Że nie, że Ty właśnie nie będziesz do przodu, bo wolisz na boki i kazałeś mi się wyspać. :D Wzajemnie szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eksplozja farta ;) to by była, gdybyś miał na słuchawkach, to co ja właśnie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
Piraci. Serial. Nawet fajny. Ja się nie nabzdryczam. Nigdy. Prawie. Dobrze, że sama to poruszyłaś bo głupio by mi było pytać ale ... wysypiasz się? To ważne. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
Juz nie słucham muzyki. Wyleczyłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piraci ? Nie znam żadnego pirata. Jeszcze. Na czym ten serial ? Wysypianie mam w planach, bardzo nieodległych. Brzmisz jakbyś Ty nie przesiadywał po nocach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ sam ze sobą pisać kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyleczyłeś się ze słuchania muzyki ? Nie strasz mnie. Gdzie mam wysłać wieniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i mamy przedstawiciela, przeciętnego użytkownika forum. Na wjeździe zostałeś kretynem. Nie bierz do siebie za bardzo co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
Mnie znasz. Arrrrg. Tom Evry dostał nożem po policzku, A monsieur Tessain zadyndał na stryczku. Jaaaaarrrrr. Noce zarywam tylko gdy mam za krótkie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
Poważnie. No może poza soundtrackami. Ale generalnie unikam dźwięku. O dziwo jest mi lepiej. Lżej mi się wstaje i mniej pale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Nie trać energii, zresztą już chyba sobie poszedł. Zgodnie z Twoją teorią, nie odbiegamy zbytnio od siebie akurat w tym przypadku. Tyle, że moje wszystkie dni są za krótkie. Jeszcze. :) Dobrze chociaż, że ta nie zima już sie kończy. Brak śniegu mnie niezmiennie rozczarowuje. Brakuje mi porządnej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za c***a pisze sam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być naprawdę półgłówkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
Islandia właśnie potwierdził swój wyspiarski charakter wypinając swa lodowatą dupę w stronę UE. I maja piękne zimy. Idealne miejsce na wakacje albo resztę życia. Jeszcze. Znaczy czekasz na zmianę czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zazdroszczę. Nie lubię ciszy. Zaczynam słyszeć głosy ;) Co do soundtracków. Posłuchaj tego kiedyś https://youtu.be/v3WBsOsdzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
Przyjacielu. Zajmij się czymś. Czymkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakiekandczyk
Nieskromnie powiem że znam. Mniej słucham, więcej czytam. Ale z tymi głosami cos jest na rzeczy. Też mi szepczą do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na wolniejszą głowę. No i muszę przestać tu zaglądać. Dzisiaj miałam w planach zagarnąć Morfeusza przed dwunastą. Wakacje na Islandii. Ładnie brzmi. I kij z Wilkołakami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytanie czeka. Sporo rzeczy czeka. Fajnie, że znasz. A widziałeś ? Jestem po pierwszym odcinku dopiero. Drugi planuję w kolejnym kwartale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiejakirlandczyk
Widziałem. Znam lepsze(np. Dochodzenie) ale Detektyw jest ok. Wilkołaki to pestka. Strzygi mogą być upierdliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj moich sióstr ;) Dochodzenie ? 8,1 na Filwebie. Dzięki. Jak mi się rozluźni, to sprawdzę, bo nie znam. Jest po pierwszej ? Czas na mnie. Chcesz od razu życzenia na Wielkanoc, Święto Konstytucji i Zesłanie Duch Świętego ? Fart może się kiedyś skończyć w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×