Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostajecie klapsy w pupe

Polecane posty

Gość gość

Albo lansko od meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i lubię to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tez dostaje i lubie i chcialam sie powymieniać doswiadczeniami ;) Jak lagodzisz bol i pieczemie na drugi dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też, ale ostatnio w pracy nie moglam wysiedziec :D Mam nadzieje ze klient nie zauwazyl, ze sie dziwnie kręce :D Co poradze, ze maz ma mocna reke... Na moja pupe jak narozrabiam zwlaszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co narozrabiałaś??? Hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak ogolnie, jak maz uzna ze narozrabialam, to sie bawimy, wszyscy happy oprocz mojego tylka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole klapsy ;) Byle nie pasek, choc to ze to on decyduj***ardzo mnie kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat??? Wczesniej też lubiłaś takie lańsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 Wczesniej? Co rozumiesz przez wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed małżeństwem. Może jakieś doświadczenia wyniesione z domu? Czy od któregoś z wcześniejszych partnerów? Jeśli tacy byli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl jeden ale byl beznadziejny :/ w domu moze dostalam kilka klapsow za dzieciaka na spodnie ale zawsze to był jakis tam jeden symboliczny klaps ktory nie bolal tylko otrzezwial. Rodzice byli normalni i raczej lagodni, takiego klasycznego lania nigdy nie dostałam. Bardziej kary na slodycze, telewizor itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki był ten pierwszy raz kiedy poczułaś że to właśnie to, że to kręci i że..jest przyjemnie tak oberwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale myślisz ze to bylo tak ze od razu kazal sie polozyc i ściągnął pasa? :D No nie. Zaczelo sie od drobnych klapsów, leciutkich. Sama zauwazylam ze mnie te klapsy kręcą, sam gest, taka dominacja męża, jeszcze polaczona z opiekunczoscia na co dzień. Natury nie oszukasz ;) Sama zaczelam sie zaczepiac specjalnie po to, zeby mi wlepil kilka klapsów. Przeszkadzalam mu w gotowaniu (lubi gotowac), w pisaniu czegos do pracy itd. Jako taki przelomowy moment uznałabym chyba taka sytuacje ze mąż sobie pracowal a ja specjalnie przeszkadzalam. Lapalam go lodowatymi dlonmi za szyję, zabieralam długopis, zamykalam laptopa. Przechylilam sie tak jakby przez niego zeby po cos sięgnąć, tylek miał pod nosem, pociagnal mnie ze upadlam na niego wiec bylam przelozona przez kolano, najpierw dostałam na spódniczkę, widział ze mi sie podoba wiec sprał na gola. Lekko, ale odczuwalnie. No i tak to ewoluuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm.. Fajnie to opisałaś. A wiesz czemu tak o to pytam? Bo mnie też korci żeby przywalić czasami takiego klapsa aż dupka zapiecze ale w domu to odpada! Wg mojej żony to dla niej poniżające! Tu zupełnie nie możemy się dogadać. Ona tego nie toleruje. Dlatego muszę..nazwijmy to..przy innych okazjach wlepiać takie klapsy. I się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kicha z zona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kicha. Ale radzę sobie i wszyscy zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzasz żonę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klapsy fajna - zabawa. Zanim każda ze swoim facetem spróbowałyśmy z koleżankami - kupiłyśmy zestaw - kajdanki, opaska na oczy i pejczyk, zrobiłyśmy próbę na babskim wieczorze z większymi drinkami. Najpierw w legginsach bez niczego pod spodem a w końcu były też serie na goły tyłek. Jak robi się z wyczuciem to fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kobiety nie wyobrazam sobie dostac, jednak potrzebuje tej silnej meskiej reki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie juz dzis rano maz trzepnal kilka razy w tylek, bo marudzilam rano i nie chcialam jesc sniadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe az dupcia zapiekla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej piecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie, rano bylo bzykanko wiec byl wyrozumialy i tylko tak dla posluszenstwa mnie trzasnal kilka razy w pupe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobrze ma ten Twoj maz :D Czesto Cie trzaska w pupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_u_24
ja dostaję. czasem jak się podkręcę to proszę go żeby zlał mnie mocno. a na pierwszej randce udawałam że lubię ostro, to zlał mnie tak, że się popłakałam :> dziś jesteśmy małżeństwem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostaję. czasem jak się podkręcę to proszę go żeby zlał mnie mocno. a na pierwszej randce udawałam że lubię ostro, to zlał mnie tak, że się popłakałam :> dziś jesteśmy małżeństwem hehe X Fajnie ze jest nas więcej :) Ja mam dzis zapowiedziane na wieczór klasyczne lansko, juz nie same klapsy. Czyli przełoży mnie przez kolano i spierze tylek. Cos czuje, ze i po pasek siegnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanek87
ja lubię najpierw zlać dupsko a później je zalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksik po lansku jest fajny, nie przecze ;) Ten w dupke rowniez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×