Odpowiedz na ten temat

Dotykanie spiącej.

• Tomeeczeekk 2017.10.13 [11:52]
    Witam ciekawi mnie wasze doświadczenie w tej kwestii. Ja to uwielbiam. Często śpi u nas w domu moja kuzynka i z racji tego, że za bardzo nie mamy innej możliwości śpimy w jednym łóżku. Robimy to od dzieciństwa gdy do nas wpada. Jest zgrabna i ładna. Śpi przeważnie w koszulce i krótkich, luźnych spodenkach nie mając nic pod spodem. Czasami jak ma mocny sen dotykam jej piersi. Na początku przez koszulkę żeby się upewnić, że śpi. Potem wkładam rękę pod koszulkę i delikatnie muskam jej piersi. Ma niewielkie sterczące cycki. Są delikatnie i jędrne. Oczywiście w tym momencie jestem już cholernie napalony i drugą ręką się masturbuję. Następnie przychodzi czas na cip£czke. Gdy wkladam jej rękę w spodenki czuję jej niewygoloną brzoskwinkę. Jestem wtedy w siódmym niebie, z trudem powstrzymuję się od wytrysku. Czasami jak wiem, że ma mocny sen naśliniam palec i wkladam w jej gorącą cip£czke. Wtedy przeważnie spuszczam się momentalnie. Czasami także opuszczam jej spodenki i ocieram się sterczacym penisem o jej krągły, aksamitny tyleczek. Spuszczam się na niego w mgnieniu oka. Oczywiście od razu po sobie sprzątam. Tych orgazmów nie da się z niczym porównanać.
  • gość 2017.10.13 [12:00]
    Nieogolona psita, a fuuuuu pechowiec.gif
  • Amator wszelkich zdarzeń 2017.10.13 [12:17]
    Ojjj tak. Kto nie zaskakuje kuzyneczki ten nie wie co to prawdziwa przyjemność.
  • Kaśka_15 2017.10.13 [13:16]
    Często słyszę jak mój brat się masturbuje. Śpimy w jednym pokoju na osobnych łóżkach. Często się zastanawiam czy czasami mnie w nocy nie dotyka jak śpię a sen mam bardzo twardy.
  • Jacek 81 2017.10.13 [13:18]
    Wlasnie go sobie masuje usmiech.gif
  • Kaśka_15 2017.10.13 [13:21]
    Mnie też podniecają takie sprawy. Zrobiłam się mokra jak to czytałam.
  • gość 2017.10.13 [13:41]
    Po imprezie kiedyś spalismy u kumpla nas trzech i cztery laseczki. Dwóm wymacalem cycki jak spaly
  • gość 2017.10.13 [13:46]
    po macanku ja bym pukał ! cool.gif
  • gość 2017.10.13 [14:00]
    Zwalilem sobie tylko wtedy ale cycki to jedna miała konkretne. Nawalone były teraz żałuję że nie zrobiłem jak kolega zakładający temat
  • Natalia gim 2017.10.13 [14:21]
    Ale bym chciała żeby ktoś się mną porządnie zajął podczas snu. Podnieca mnie to gdy jestem taka bezbronna a ktoś chce się do mnie dobrać. Kiedyś brata kumpel próbował mnie dotykać jak usunęła gdy oglądaliśmy film ale się przebudzilam i drgnelam od razu zabrał rękę zalowalam tego bardzo że się zniechęcił. Ale mnie to podniecilo. Teraz jak o tym sobie przypominam to mam przyjemne dreszcze.
  • gość 2017.10.13 [14:40]
    Chętnie do Ciebie wpadnę Natalio jak będziesz smacznie spała. Wypieszcze Cię bardzo dokładnie i zostawię Ci na buzce niespodziankę. Ile masz latek? Pewnie jesteś gorąca laska skoro tak się do Ciebie odbierał :*
  • gość 2017.10.13 [14:51]
    gość dziś [14:40]
    A ty pewnie podstarzały brzydal, z ciągotami pedofilskimi, co zwęszyłeś, że gimbuska śmieciu?
  • gość 2017.10.13 [14:58]
    Po co g****oburze robisz? Koleżanka będzie chciała to odpowie a jak nie to nie odpowie. Zamiast porozmawiać to zaczepki szukasz.
  • gość 2017.10.13 [15:01]
    gość dziś [14:58]
    Nauczyłeś się nowego słówka stary zboku? Ona nie jest koleżanką dla ciebie skunksie obleśny, zarywaj do swojej grupy wiekowej.
    To co tu piszecie podpada pod paragraf, wiesz?
  • gość 2017.10.13 [15:04]
    To wy zboki:
    https://i.imgur.com/i8X7VaZ.png?1
    Przetłumaczę:
    Seks bez zgody = napaść seksualna
  • gość 2017.10.13 [15:41]
    Swojej dziewczynie często masuje c*pke jak śpi. Szybko robi się mokra. Na moje szczęście zawsze śpi pupcia wypieta w moją strone. Później wkładam w nią k****a tryskam od razu po włożeniu. Radzę spróbować wieksza przyjemność niż podczas zwykłego seksu. Nigdy mnie nie przylapala na tym dopiero rano jak zauważa że ma c*pke w s*****e.
  • Natalia gim 2017.10.13 [15:46]
    Mam 16 lat. usmiech.gif ale widzę, że toczy się tu o mnie bój usmiech.gif nawet mi to schlebia.
  • mario_33 2017.10.13 [19:39]
    ja jestem chętny z którąś tak na spiocha, zawsze mnie to kręciło i muszę spróbować wcześniej czy pózniej, jak natalia będzie chętna to możemy się kiedyś styknąć ja mam 33 lata, szczupłej budowy
  • Natalia gim 2017.10.14 [09:20]
    A co byś mi zrobił? :*
  • mario_33 2017.10.14 [11:11]
    przy spiącej kobiecie takie mam wyobrażenie...
    Najpierw muskałbym cię dłoniami po całym ciele i wkładał ręce pod ubranko, zależy co byś miała na sobie, potem gdy już by nastąpiła erekcja dotykałbym cię fiutem po twarzy,po piersiach i po tyłku, następnie całował bym twoje okolice piersi i sutków schodząc do stref erogennych na brzuchu i udach, delikatnie tykając warg sromowych, sprawdzam przy okazji jaki masz oddech, szybki czy normalny, jak szybki to znaczy że cię to kręci i odczuwasz przyjemność przez sen, dalej brnę w to pożądanie i pieszczę twoje piersi i mokrą już c*pkę, zaraz zaczynam wchodzić w ciebie powoli, ale coraz głębiej i głębiej aż w końcu jestem cały w środku i już normalnie mam cię całą dla siebie, jestem w siódmym niebie i po takim długim kochaniu się dochodzę wytryskując ci na twarz gorącym nasieniem, zostawiam ci tak abyś wiedziała że w nocy było cudownie i idę spać...
  • Natalia gim 2017.10.14 [16:53]
    Mmmm wszystko bym zlizala. Uwielbiam smak spermy. :*
  • Kasiiuniia 2017.10.16 [11:43]
    Mrrr r niezle
  • efcia36 2017.10.16 [11:51]
    ale bzdury - wymyślone bzdury koniobijców haha
  • gość 2017.10.16 [15:13]
    Ktora chetna na spiocha
  • mario_33 2017.10.16 [23:55]
    ''ale bzdury - wymyślone bzdury koniobijców haha''
    a skąd ty to wzięłaś że wymyślone bzdury, jestem realnym facetem po 30-ce i owszem wymyślone bo taki był zamysł, żeby wyobrazić sobie jak bym potraktował spiącą kobietę która chciałaby w taki sposób na spiocha zostać dotykana i zakończona penetracją delikatnie mówiąc, czy każdy musi tu być botem lub konibijcą??
  • gość 2017.10.18 [07:19]
    Gdy wszedłem wieczorem do sąsiedniego pokoju znajomej zauważyłem, że już śpi na łóżku pod cieniutką kołdrą. Ponieważ była to piękna dziewczyna z Ukrainy delikatnie odchyliłem dół kołdry. Nie było żadnej reakcji to odsłoniłem jej pupę. Byłem już tak podniecony, że mimo obawy że zaraz obudzi się odchyliłem od dołu luźne majtki i oglądałem całą siuśkę. Ona spała jak zabita. Nie powstrzymałem się i położyłem palec na szparce. Była bardzo mokra. Bez trudu wsunąłem palec do środka i posuwałem po wypiętej łechtaczce. Po chwili nie wytrzymałem i spuściłem się w ubraniu. Zastanawiałem się tylko czy aby ona nie udawała że śpi. Dlaczego miała tak mokrą i wypiętą łechtaczkę. Czy to możliwe na śpiąco? Rano rozmawialiśmy jakby nic nie było.
  • mario_33 2017.10.18 [21:56]
    gość z 10.30 z******ta historia, podnieciłem się i wacek już stoi, dzięki za dzisiejszą pomoc w upuszczeniu materiału

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych