Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

duża różnica w związku

Polecane posty

Gość gość

Co zrobic jeśli np pociągają mnie faceci 15-20 lat starsi ode mnie ? Dodam że jestem ledwo pełnoletnia ale nic zupełnie nie poradzę na moje upodobania poprostu faceci ( a raczej dzieci ) w moim wieku mnie zupełnie nie pociągają,jakiś czas temu myślałam że jestem lesbijka lub coś ze mną nie tak skoro nie pociągają mnie,ale jakiś czas temu odkryłam ,że podobają mi się dużo starsi faceci i naprawdę mnie to cholernie podnieca ponadto sado maso także W dodatku wyglądam na jakieś 6 lat starsza niż w rzeczywistości i pewien kontakt z facetem w tym wieku miałam ale nadal nie potrafię tego w samej sobie do końca zaakceptować i nie wiem czy aby to odpowiednie i czy nie będzie jakichś problemów jakbym w takowym związku była bo wiele się naczytalam ,że tacy starsi nie bardzo chcą się angażować a z drugiej strony Ci młodsi w moim wieku jeszcze gorzej bo tylko liczą na przygodny seks i zupełnie mnie nie kręcą. Co mam zrobić? Jest tu ktoś to jest w podobnej sytuacji? Przejmuje się tym i nie daje mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne marne prowo tego samego prawiczka co ostatnio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przepraszam,że napisałam to wszystko nieco niechlujnie, ale musiałam to jakoś wydusić z siebie :( wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łykajcie jak pelikany głupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:03 jakiego prawiczka? To nie jest żadne marne prowo i bardzo przykro mi ,że zamiast pomóc, doradzić , piszesz głupoty jak większość na tym portalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,już tak jest - jak się jest młodym ,to pociągają starsi,a jak się jest starszym to młodsi.Wiem co piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli tutaj nikt nie chce mi doradzić to proszę podajcie jakies inne forum gdzie osoby podejdą do tematu poważnie i faktycznie coś doradzą :( bo zależy mi na tym i nie jest to żadną sciemą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:06 a myślisz ze taki związek byłby okej i mozliwy? Czy musiałabym się zmuszać do kontaktów z osobami w moim wieku? Choć to byłoby okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,już tak jest - jak się jest młodym ,to pociągają starsi,a jak się jest starszym to młodsi.Wiem co piszę smiech.gif X Nie jest tak. Jest u każdego inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co ze mną ? :( czuje się okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ten sam stary zbok ktoremu sie marzy , znowu te same szczegoly w temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie takiw same szczegóły ? Nie mów ze jakiś stary dziad myśli podobnie jak ja... I w dodatku mnie nie obrażaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradźcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do stałego związku to najlepiej kilka lat różnicy .Ale do seksu jaki przeżyłam z facetem ponad pięćdziesiąt lat miał ja około dwadzieścia to takiego zerżniecia nigdy nie miałam z rówieśnikami. Dwa orgazmy podczas jednego seksu z nim. Troskliwie i delikatnie zaczynał od minetki potem już coraz bardziej stanowczo że jęczałam z wielkiej roskoszy. Na końcu po wtrysku wzięłam do ust by o******ać do końca z resztek spermy bo miał ją smaczną co rzadko się spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:33 tu autorka! spadać zboczency z mojego wątku... Liczę na normalne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam partnerkę 15 lat młodsza i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to pytanie jest normalne. Facet się podniecasz bo ci nie staje i zazdrościsz dużo starszym wigoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Tez tak mam. Jak miałam 17 lat podobali mi się faceci po 30 i myślałam że zawsze będą mi się podobaliw tym wieku. Teraz mam 27 lat a mój mąż 38 i nadal mi się podoba mimo że już jest siwy. Zdarza mi się oglądać na facetów ok 50 nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 89 podasz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Nie podaje @ na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka...teraz! I najgorzej mnie smuci ze mogę rozmawiać z facetem po 30 stce a jak powiem ile mam lat to już od razu ze za duża różnica itd i koniec wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie na forum to jak? I tak nikogo juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie sa koltunami. Jak komus sie naprawde spodobasz i bedzie miak szeroki umysl to wiek nie bedzie istotny. Bo i nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Nie miałam takiej sytuacji żeby facet nie chciał się spotykać z powodu wieku. Chociaż przyznam że ja nie szukałam faceta na stałe może dlatego nie było takiego problemu. Do luźne go spotkania czy seksu żaden nie miał przeciwwskazań ;) Nawet z obecnym mężem nie planowałam się wiązać ale okazało się ze to ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 89 to podaj jakies priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam młoda leciałam na ojca koleżanki ze szkoły miałam 17 lat i do dziś bym chciała by mnie przeleciał pomimo że minęło ładnych kilka lat mam męża i dziecko. Ale uczucie do niego pozostało. Co ciekawe ojciec wiedział o tym podobała mu się ale nigdy by ze mną nie chciał być by nie spieszyć mi życia bo mnie lubił. Nigdy nie doszło do niczego między nami a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szkoda ile teraz masz lat? Ja bym cię przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×