Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyuzdanaOna

Duze wargi sromowe !!!!!

Polecane posty

Gość wyuzdanaOna

Mam duze wargi sromowe,gdy stane bez majtek,widac jak wystaja,i chyba sa jakos wysoko ulozone,bo na wzgurku lonowym ;| macie taki problem tez ? czy przeszkadza to facetom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffarma swin
mi by to nie przeszkadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie słyszałam by kiedykolwiek chętna i mokra cipka jakiemus facetowi przeszkadzał.....a zwłaszcza kiedy jest namiętnie rozkoszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka z wargą
nie przejmuj się, też mam takie wargi i brzydko wyglądają. Dlatego miałam tylko jednego partnera seksualnego,który nawet tego nie widział. Reszcie nie dam sie dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka..ale obie jesteście głupie do entej potęgi:( kobieta to nie tylko same wargi ale zespół plusów dodatnich i plusów ujemnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fundusz emerytalny
obetnij żyletkami je albo nożem lub idź do chirurga plastycznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johncbr
Dziewczyno!chyba nie masz pojęcia o czym piszesz?ponieważ faceci wręcz uwielbiają duże wargi sromowe...to nas cholernie porusza i podnieca!!!!także możesz byc dumna z nich...:)Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImNotLikeThat
Zdaje sobie z tego sprawę i oczywiście to rozumiem. To tylko c*pka. Jednak chodzi tutaj o blokadę jaką mam w głowie. Niby nie mam jakiś tam bardzo dużych. Może z 1.5 cm ale sam widzisz. Zablokowałam się i żadne gadanie o pozytywach czy porównania itd nic mi nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbra kaaaaa dadrrrrra
a jam mam malego motylka ze tak powiem, i moj facet go uwielbia :) raz na poczatku w ramach potwierdzenia podpuscilam go ze mysle o operacji a on wielki won :) on uwielbia sie nim bawic :):) taki problem to zaleta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonyxxx
johncbr mów za siebie a nie za wszystkich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoaasasass
Co za popieprzone czasy, że popkultura każe nam sie przejmować jaki mamy wygląd genitaliów! Kiedyś to sie brało co było i było piękne jakie by nie było. Niepotrzebnie wpędzają w kompleksy. Faceci którym to przeszkadza, to jacys impotenci albo kryptogeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniała rzecz takie wielkie wargi.Miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MechAnalna
też mam spore wary, ale wszyscy faceci z którymi byłam mówili że są piękne i lubili je dręczyć językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MechAnalna
Tylko jak jeżdżę na rowerze to mi si,ę psie krwie w łańcuch wkręcają :( Też tak macie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromcio
uwielbiam większe fartuszki, kocham je ssać i pieścić językiem, z reguły tez jest przy nich wieksza łechtaczka, więc przyjemność mam podwójną, i moje kobietki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak baba nie ma problemu to go wymysli cipka jak cipka jak wszystkie byly by jednakowe to by sie znudzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd sobie ubzdurały te baby zeby sie wstydzić większych warg mniejszych? to wręcz poprawia doznania i podnieca nas bardzo :) Lubimy motylki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Po co je sobie oglądacie i porównujecie. Ja:D tam nie zaglądam i myślę, że mam takie jak inne kobiety, a facet je uwielbia i to mi wystarczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z bułką mi sie wogóle nie podoba js lubię motylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrawdaItylkoPrawda
Kobiety jak Wasze wargi niemaja POL metra to niema co brac do bani!Wieksze wargi to dodatkowy bodziec seksualny i wielki plus a nie minusik-mowie Wam prawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże sa z******te do ssania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek gosc
Moja żona ma bardzo małe piersi, ma tylko same sutki ale bardzo ładne. Ma bardzo filigranową urodę i 160 cm wzrostu, więc wygląda jak nastoletnia dziewczynka. Dodatkowo ma wystające wargi sromowe, więc wygląda to słodko. Na ostatnich wakacjach byliśmy w Chorwacji, żona była prawie w 8 miesiącu ciąży i byliśmy w miejscowości na granicy plaży dla naturystów. Przekonałem żonę aby pójść na plażę dla naturystów. Moja żona najpierw z pewnymi oporami rozebrała się całkiem do naga. Na drugi dzień zrobiła sobie pełny makijaż, ciemne powieki, duże kolczyki w uszach i bransoletki na obu rękach i na stopach i na dodatek ubrała sobie szpilki i tak poszliśmy na deptak wzdłuż plaży dla naturystów. Nie było faceta, który by się nie odwrócił za moją żoną, pomimo tego, że była w 8-mym miesiącu ciąży i miała wystające wargi sromowe na ok. 2 cm i piersi tylko w zasadzie z z samymi brodawkami sutkowymi . Żona mówiła mi, że widziała kilku chłopców, którzy ją podglądali kiedy opalała się na tarasie całkiem nago, powiedziała, że musiała się w pewnym momencie zasłonić bo kilku chłopców z apartamentów obok tak się onanizowało, że bała się że pourywają sobie napletki na siusiakach z jej powodu. Tak więc drogie Panie nie przesadzajcie z tymi problemami wystających warg i małych piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wystają poza cipę tylko 3 mm a i tak mam ohotę je obciąć :( jestem estetką a mój srom mnie razi... Do tego mam sporą łechtaczkę ( tak minsoę wydaje) ehh te okropne kompleksy, strasznie się wstydzę podczas seksu z moim facetem i robię to z nim tylko w koszuli nocnej, inaczej nie pozwalam :( pare razy się przełamałam aby się pokazać nago, ale okropnie się czułam :( do tego mam spore libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie tsk plytkie, denne, zslosne i smieszne ze mi sie rzygac chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozg sobie k***a wytnij, estetko (ha ha ha) bo i tak go nie uzywasz debilko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodkadziurka
Ocencie moje wargi :-* 9xa.pl/r/n7ymonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×