Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vizytorka

DUŻY PENIS

Polecane posty

mój chłopak ma dużego penisa,ponad ok.22 cm. jak stoi,a ja boje sie z nim kochać,ponieważ krwawię i boli po stosunku...co robić?????????moja cipcia ma tylko 3,5 cm.szerokości...i musi byc bardzo zwilżona jak we mnie wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga123
22 cm i ze stuleją? ciekawe bardzo. Stulejka uniemożliwia seks więc coś kręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi?
olaboga123 --> czytałam ten post 3 razy i nigdzie nie znalazłam wzmianki o stulejce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popierwsze ja nie napisałam,że to mój facet ma stulejke,ale co zrobić jak facet ma stulejke...więc wróć sie w stecz i dobrze przeczytaj temat i treść,a nie nadmieniaj,że ktoś kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
To on ma 22 cm średnicy, czy długości? Piszesz tak jakby o szerokość chodziło. A jak o długość to co ma twoja szerokość pochwy do długości. Pewnie jesteś gościem z małym penisem i chcesz się dowartościować w ten sposób. Napiszę tyle, że jak się popieści to się zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem gościem,tylko kobietą,a mnie boli jak wkłada...i pisze tu o długości...mówisz(JAK SIĘ POPIEŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz JAK SIE POPIEŚCI TO SIE ZMIEŚCI....???? W takim układzie jestes niezle rozjechana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj ale bałam sie zostac w szpitalu,podczas badania kazał pielegniarce by mi zrobiła HCG,niestety ja nie zostałam,bo sie bałam i wypisałam sie na własne żadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niby mam Cię do lekarza zaciągnąć? poczytaj o stanach zapalnych i chorobach szyjki macicy oraz nowotworach narządów rodnych kobiet - może to Cię otrzeźwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
To szerokość nie ma nic do tego. Podałaś "3,5 cm" więc myślałam, że widzisz tu związek. Ciekawe jak to zmierzyłaś... A długość to akurat jedne lubią jak uderza penis w ściankę, a inne mówią, że boli. Widać należysz do tych drugich, albo masz tam stan zapalny, a może nabawiłaś się pochwicy przez złe wspomnienia z seksu. To, że krwawisz jest niepokojące. Możesz sobie myśleć, że jestem rozjechana, ale przynajmniej jest mi dobrze. A o tym pieszczeniu to prawda, bo pochwa jest się w stanie rozciągnąć również w głąb pod wpływem podniecenia. Do 20 cm na pewno. I nie jest to na stałe, także jak już się rozciągniesz to musisz robić powtórki co kilka dni najlepiej, bo będziesz musiała potem robić to na nowo. Przyzwyczajaj się, albo zmień chłopaka po prostu, bo widać, że i tak zależy ci na czymś innym. Możesz też nie kazać mu w całości wchodzić jak nie chcesz rozciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, możliwe jest też, zostałś porwana przez obcych i zaimplementowali Ci swój płód DO LEKARZA QRNA!!! A nie leczyć się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KOBIETAAA...wiesz bałam sie zostac wczoraj w szpitalu bo mam tez dziecko w domu,ale na badania mam zamiar znowu sie wybrac jak najszybciej i wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jeszcze o tym CHG czy cos takiego...takie badania robi sie tez przy ciąży tak?albo ronienie ...okaże sie dzisiaj wszystko jakpojdę...dzieki z góry...DO kobietaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałaś w sumie dwa CGH - stosowane m.in. przy diagnostyce nowotworowej hCG - testy ciążowe, ale też w diagnostyce nowotworów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
To są dane naukowe, że pochwa się rozciąga do 20 cm długości. Wystarczy trochę poczytać. Wszystko jest się w stanie ładnie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To są dane naukowe, że pochwa się rozciąga do 20 cm długości. Wystarczy trochę poczytać. Wszystko jest się w stanie ładnie dopasować." to jest statystyka, w środku na prawdę nie ma za dużo miejsca polecam dni otwarte w akademiach medycznych - można się przekonać na własne oczy i zadać dowolne "głupie" pytanie do autorki - rozumiem, że się boisz, ale badania trzeba wykonać, choćby po to, żeby wykluczyć nowotwór, a ewentualną nadżerkę (częsta przyczyna krwawień) trzeba wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
"Zwiększenie długości wynika z faktu, że macica przesuwa się do góry, tak, że penis może skutecznie wsunąć się pod szyjkę macicy w miarę penetrowania." I w ten sposób się mieści. Z tym, że niektóre kobiety nie lubią tego uczucia i mogą czuć ból, a inne lubią od razu, albo się przyzwyczajają z czasem. Zależy od osoby, ale możliwość jest jak najbardziej wsunięcia 20 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zwiększenie długości wynika z faktu, że macica przesuwa się do góry, tak, że penis może skutecznie wsunąć się pod szyjkę macicy w miarę penetrowania." tam też nie ma za dużo miejsca, szansa na bezbolesne wpakowanie 20 cm jest mała, a trafienie w jajnik bardzo mało przyjemne 20 cm u przeciętnej kobiety to jest gdzieś na wysokości pępka - tam już dawno nie ma macicy (u nie ciężarnej oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze w tym wszystkim jest to,że wczoraj jak byłam w szpitalu to nie chcieli mnie zbadać,dopiero musiałam wziąć taka kartę,że zgadzam sie zostać na leczenie i wtedy łaskawie mnie zbadali ginekologicznie i z wielkim fochem,że tak pózno im pewnie zawróciłam dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytałam czy mogłabym się zgłosic na drugi dzien poniewaz nikt w domu nie wie i chce sie przygotować to rzucili sie jak nie wiem co....a chciałam tylko by moje dziecko nie płakało za mna i by wiedziało,że jestem w szpitalu bo musze sie leczyć...i porobic badania...ale jak tak okropnie na mnie tam naskoczyli to wyszłam i teraz mam zamiar iść do lekarza i najwyżej sie zgłosze spowrotem ze skierowaniem ...niby szpital państwowy,a tak okropnie traktuja ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sienie przyzwyczaiłaś - teraz jest więcej papierków z NFZ niż badań zaciśnij zęby i pamiętaj o dziecku, pytaj o wszystko i nie pozwól się zbywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
Ale właśnie piszą, że w takim przypadku macica przesuwa się do góry i jest wyżej niż normalnie. Bez podniecenia to sama pochwa też jest krótsza. To, że potniecie zmarłą i wygląda, że w nią nie wejdzie to nic nie znaczy, bo nie była ona podniecona. Wszędzie piszą, że 20 cm się zmieści to widać się zmieści. Patrzyłam w różnych miejscach i wszędzie tak twierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
W seksie wiele zależy jak bardzo kobieta jest rozluźniona i podniecona. I nie chodzi tylko o nawilżenie. Pod wpływem podniecenia wejście do pochwy otwiera się, pochwa się wyprostuje i dzięki temu "wydłuża", szyjka macicy unosi się do góry i przestaje zawadzać, światło pochwy zmniejsza się, błona wyścielająca ją rozpulchnia się i pochwa przylega do penisa, który w niej jest, niezależnie od jego wielkości. To się dzieje z prawidłowo pobudzoną kobietą. Oczywiście można mieć np. nadwrażliwość szyjki macicy, mieć zrytą psychikę przez bolesne pierwsze stosunki i wtedy zwieracze pochwy się zaciskają mimowolnie i powodują wrażenie gwałtu, można mieć masę innych rzeczy. Wiele zależy od psychiki. Oczywiście jak jakaś jest naprawdę z urody zbyt krótka, bo może też takie są, to się nie pcha do końca, ale w normalnych przypadkach pochwa się może rozciągnąć. To z 20-stoma cm nie ja wymyśliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"20 cm się zmieści to widać się zmieści. Patrzyłam w różnych miejscach i wszędzie tak twierdzą." w jelitach :p pochwa się rozciąga, ale po pierwsze częściowo kosztem szerokości, a po drugie miejsca ma mało, 20 cm da się wepchać, ale nie próbuj od tyłu z wypiętymi pośladkami - wtedy naprawdę trzeba wsunać 20 cm i nie ma gdzie kiedy leżysz na plecach z opuszczonymi nogami to pewnie i 25 wejdzie - ale to jest oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kiedy leżysz na plecach z opuszczonymi nogami to pewnie i 25 wejdzie - ale to jest oszustwo" Czemu oszustwo? Wielu lubi na plecach. Można powiedzieć odwrotnie, że od tyłu to oszustwo. Bo dlaczego nie? Każdy się musi do siebie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×