Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dymam mezatki

Polecane posty

Gość gość

Sa poprostu super robia takie rzeczy ze mezowie pewnie by sie za glowe zlapali jakiego kociaka maja w domu. Oni dostaja tylko klasyke i jakiegos marnego lodzika czasami a jak zdradzaja to staja sie demonami sexu. A najlepsze jest jak akurat zadzwoni mezus a ona ma mojego k****a w sobie i mowi mu ze pozniej zadzwoni bo teraz ma pilna sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze zygac mi sie chcialo jak patrzylem na te dwie ropuchy...psycholozki musicie sie jeszcze Duzo NAUCZYC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dymałby gdyby kur)(wy nie dawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam mineta, stary Ci smakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa to jestes ty gosciu. One sa potrzebujace i chca spelnic swoje fantazjie a mezowi nie powiedza o tym bo by byla podobna reakcjia do twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego są kur)(wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powiedziałyby mężowi, partnerowi, to dobrze by na tym wyszły bo podświadomie każdy facet chce dzikiego sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesteś śmieciem i k****arzem jeśli zadajesz sie z kolorami,proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam.Wydymałem już ich od cholery , to cel moich polowań na kobiety ,tylko mężatki.Najlepsze są takie młode , zawiedzione po roku czy dwóch małżeństwa.Sam miód. A rroochają się jak panienki z burdeli.Jak z kumplem takie dwie wyrwaliśmy z klubu , to do rana chodziły między nami.Po każdym bzykaniu wymiana kuutasa.Z******te młode doopy , bzykadełka bez zadyszki. Starsze też mogą być .Bardziej świadome , nie podpalają się za mocno , ale dymanie konkret. Mężatki to na ogół łatwo przystępny towar i wdzięczny materiał do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem wyzywa jak mu powie o swoich pragnieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam.Wydymałem już ich od cholery , to cel moich polowań na kobiety ,tylko mężatki.Najlepsze są takie młode , zawiedzione po roku czy dwóch małżeństwa.Sam miód. A rroochają się jak panienki z burdeli.Jak z kumplem takie dwie wyrwaliśmy z klubu , to do rana chodziły między nami.Po każdym bzykaniu wymiana kuutasa.Z******te młode doopy , bzykadełka bez zadyszki. Starsze też mogą być .Bardziej świadome , nie podpalają się za mocno , ale dymanie konkret. Mężatki to na ogół łatwo przystępny towar i wdzięczny materiał do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja koło 30 szukam do seksu ale wyłącznie z udziałem męża. Raz tylko mąż nie dopilnować był przy mnie kochanek nałożył żel na członka i wsadził gwałtownie analnie że zajęczałam głośno z bólu ale po kilku posunięciach zaczęłam dochodzić do orgazmu. Po nim mąż wszedł dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po nim? To słabo. Trza było na dwa baty jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto posunął męża?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Somsiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dymam te których mężowie są zagranicą i pracują. Fenomenalne są te ich żonki. Już trzy takie suczki pokryłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dymam te których mężowie są zagranicą i pracują. Fenomenalne są te ich żonki. Już trzy takie suczki pokryłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ile kosztuje pokrycie suki bo chciałem szczeniaki na wystawę. Masz rodowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same casanovy. Była kiedys taka piosenka o fantazji . Zresztą klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te , co mają facetów za granicą to odrębny temat. Po dwóch miesiącach bez kuutasa , to tylko kwestia bajery i trochę poświęcenia im czasu a same zapraszają do małżeńskiego łóżeczka.Niekoniecznie tak dosłownie, moje wyrko lub pokój w hotelu też jest ok.Dobre auto , podróż do hotelu w fajnym miejscu, kolacja , kilka drinków , trochę uwagi w wysłuchiwaniu ich żalów, trochę empatii , jak również lekkie podpuszczenie i kilka miłych słów a w efekcie jest weekend z seksem non stop. Puszczają hamulce i kobietka myśli tylko o h....ju w ciipce i następnych orgazmach.Obustronne pełne zadowolenie i najczęściej kontynuacji aż do powrotu zapracowanego mężusia, którego żoneczka wita zadbana i zadowolona a potem z uczuciem w oczach ciągnie do łóżka, żeby seksem z nim pokryć swoje grzeszki.Mężuś ją pokrywa a ona myśli, że jak tylko wyjedzie , to znowu do mnie wróci na porządne rżnięcie ciipska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ina
A nie zauważyliście przypadkiem panowie że to wy jesteście wykorzystywani przez te urocze aktywne kobiety ktore zaspokajają swoje zachcianki korzystając z glupoty takich tepawych bezplatnych ogierów jak wy. A wam idioci się wydaje że tacy z***bisci jesteście he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bzykam rozwódki a najlepsze mężatki to na Zbiorniku są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram mezatki sa najlepsze w luzku. Oczywiscie czyjes:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak , kobiety wszystko sobie wmówią , by w swoich oczach się usprawiedliwić z tego , że popuszczają szparki jak mąż tyra za granicą, wmówią sobie nawet to, że to one wykorzystują facetów , żeby wsadzali im w pisdeczki. Drogie panie mężatki , po dwóch miesiącach bez kuutasa w ciipce 8 na 10 z was , bez większych oporów i ceregieli , pieprzy się z innym.Wszystko jest kwestią aranżacji. Wasza wierność to mit wymyślony przez was same , dla tych właśnie zapracowanych trutni, waszych mężusiów. Doświadczenie mi mówi , że ani wykształcenie ani status społeczny czy majątkowy , ani nadmiar obowiązków, nie przeszkadza was w zdradzaniu mężusiów w sprzyjających okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ina
Ależ dokladnie to samo można powiedzieć o facetach!!!! Im nie przeszkadza, że żona jest na miejscu. Wymyślą jakieś piwo z kolegami silownie, pokerka i już ich nie ma. Gościu z góry piszesz że kobieta nie wytrzyma dlugo bez seksu, a facet to co taki super wstrzemięźliwy??? Już widzę te tabuny wiernych mężow tak mocno zdegustowanych niewiernoscią kobiet. Zygać się chce na taką hipokryzję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężatką i potwierdzam z kochankiem jest lepiej 100.razy niż z własnym mężem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja jestem mężatką. Z doświadczenia mężowie obcych kobiet są jak psy na baby. Nie dają spokoju pisząc i dzwoniąc aby się spotkać . Upadlaja i siebie i żony byle zaliczyć. Straciłam wiarę w mężów. Mam nadzieję że mój taki nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dymam żonatych. Tacy są najlepsi najczęściej wyposzczeni jak cholera, chętni żeby poeksperymentować, ale przede wszystkim chcą pokazać, że są świetni i potrafią kobietę doprowadzić do obłędu....tylko żona tego nie docenia. Stają na głowie, żeby ci dogodzić sama radość! Tylko brać he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×