Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna się mnie wstydzi.

Polecane posty

Gość gość

Hej! Jestem z dziewczyną od 3 miesięcy. Wszystko się dobrze układa ale brakuje mi kontaktów fizycznych. Od 3 miesięcy poza całowaniem nic więcej nie ma. Próbowałem z nią rozmawiać to mówi ciągle, że ją wykorzystam i zostawię i dlatego taka jest. Lecz pewnego razu wymknęło się jej, że to przez to, że uważa iż jej ciało jest mało atrakcyjne i wstydzi się rozebrać, przejść do dalszego etapu. Mnie się podoba taka jaka jest i nikt nie jest idealny. Co mogę zrobić aby nie czuła się źle w swojej skórze i otworzyła się na mnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś tylko 3 miesiące w związku... kochasz ją? Wątpię. A to dziewczyna ma się rozkraczyć przed każdym, z kim zaczyna być w związku?? czasem "związki" trwają do 1 seksu... a potem to kobieta zostaje sama z brzuchem. Nie dziwię się jej, też bym zwlekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Wystarczy, że zadbasz o atmosferę tak, by odpowiadała jej lękom. Umów się z nią wieczorem, zasugeruj troszkę więcej czułości, ale po ciemku. Obiecaj, że zatrzymasz się, kiedy tylko będzie sobie tego życzyć. Dając jej kontrolę nad sytuacją sprawisz, że sama zadba o swoje samopoczucie. Jeśli wstydzi się na przykład swojego wyglądu, może zechcieć, żebyś pieścił ją bez rozbierania. Zrób to i jeśli znajdziesz powód - komplementuj. Jeśli znajdziesz powód krytykować - powstrzymaj się. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
A, jeszcze jedno. Żadnego bzykanka za pierwszym podejściem, nawet jeśli sama będzie chciała. Bądź odpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zrobił tak- stanęliśmy przed lustrem w półmroku rozbieral mnie po kawałeczku i komentował całował aż rozebralismy się do naga. Musisz jej pokazać i powiedzieć ze jej ciało dla ciebie jest delikatne i piękne pięknie piękne. Powiedz ze zaczekasz nie będziecie się spieszyć!!! A może ona jest dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz ją do aquaparku, albo gdzieś na plażę, nad rzekę, nad jezioro. Tam będzie musiała się chociaż trochę rozebrać. Nawet jeśli nie ubierze stroju kąpielowego, to chociaż szorty, spódnica, t-shirt... Powiedz jej, jak bardzo podoba Ci się jej ciało. Gdy powie Ci, że inne na tej plaży/basenie są bardziej zgrabne, to powiedz jej, że Ciebie nie interesują inne, że Tobie podoba się właśnie Ona... Oswajacie się ze sobą. Będzie OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo pomarańczowa
Może ma jakiś kompleks, działaj spokojnie, daj jej trochę czasu żeby się pewniej z tobą poczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×