Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny ile z was jest zaspokojone przez swojego faceta

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie czy wasi faceci potrafią wam dogodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zadko mi sie to zdaza on tylko mysli o sobie zeby jaja wyproznic, a mnie zaspokaja kochanek bo bez niego to nie umiala bym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego dobrze jest mieć kilku partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam juz 6-c meza ktory non stop jest w UK a na miejscu mam dwuch kochankow i z nich jestem zadowolona obydwa sa tacy napaleni na mnie ze by mnie caly dzien posuwali ale tez maja co we mnie ladowac jeden ma 14cm ale gruby jak moj nadgarstek to ja wchodzi we mnie to musze wargi sromowe naoliwic a pozniej to juz spoko jak pipka sie rozluzni to jedzie ile ma sily, a ten drugi tez nie gorszy samiec tez ma dyszel troche wiekszy od srednich rozmiarow. Momentalnie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivon123456
Chętnie popisze o sexie z napalona kobieta w wieku do 30lat, sam mam 21 i jestem wysportowanym mężczyzna. Masz ochotę na fantazje erotyczne? Chęć na wymianę fotkami napisz do mnie na meil rivon123456@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.21 Szkoda ze ja cie nie bzykam, chciałabyś fiuta 17/17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam, jesteśmy bardzo młodzi, robimy to często, najrzadziej co drugi dzień, ale mój jak tylko zsunie mi majtki już samym widokiem jest tak rozpalony, że po paru *****ch po prostu nie wytrzymuje i napełnia mnie gdy ja co najwyżej zaczynam orgazm. Rano jak wyjedzie do pracy, zaczynam najczęściej dzień od zaspokojenia się masturbacją. Może to się zmieni ale w tej chwili moja potrzeba jest zbyt przygniatająca, bym całkowicie zaniechała masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu zdazy sie raz na miesiac ze mnie za spokoi ale ja od pewnego czasu nie przykladam do tego uwagi, bo poznalam faceta i jak przyjelam zaproszenie do niego na kawe to juz na pierwszym spotkaniu zobaczylam jego sprzet, a ze moj byl na delegacji to do domu sie nie spieszylam. Od tego czasu zaspokojona jestem na kazdym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym dla Kobiet jest zaspokojenie? Czy chodzi tylko o orgazm? Dbam aby Kobieta miał zawsze orgazm ale jak na razie nie udało mi się dać jej orgazmu pochwowego a tylko oralny. Czy waszym zdaniem taka Kobieta nie jest zaspokojona? Zawsze się bardzo staram i przedłużam penetrację w nieskończoność ale jakoś jeszcze nie umiem dać jej orgazmu w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zaspakajana, uwielbiam mojego chłopaka pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×