Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzycielka111

dziewczyny wasz najlepszy orgazm

Polecane posty

Gość marzycielka111

tak jak w temacie. dziewczyny opowiadajcie i dzielcie się swoimi przezyciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze myślałam, że moj były facet był nieziemski w łózku i ogólnie mialam z nim dobre orgazmy... Ale teraz jak znalazłam sobie nowego faceta, to dopiero wiem, co znaczy rozpalić do granic możliwości... i wlasnie po takim rozpaleniu sa te najlepsze, najmocniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
no to moge tylko pozazdrościc. moze ktos jeszcze sie wypowie. musze tego nauczyc swojego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiriii
Najlepszy orgaz jest wtedy kiedy np kochasz sie ze swoim chłopakiem a rodzice sa za sciana...ta adrenalina...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka111
z tymi rodzicami za ścianą to akurat sie nie zgodze bo mnie to rozpraszają :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiriii
rozumiem.nie kazdy lubi adrenaline.ale to jest sposob moim zdaniem na dobry orgazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka111
no własnie dużo zależy od psychiki i podejscia jakie mamy do seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wam zazdroszcze
ja nigdy nie mialam orgazmu :( tylko jak pieścił łechtaczke a i tak nie zawsze :(, ostatnio coraz rzadziej sie zdarza:( Juz nie wiem czy ze mna cos jest nie tak czy z Nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka111
najczęsciej problem polega na tym ze nie umiemy o tym rozmawiac z partnerem i mamy nadzieje ze sam sie domysli, albo nie chcemy robic mu przykrości. jesli chodzi o moje orgazmy z moim facetem to są one o wiele słabsze i rzadsze niż te które sama sobie funduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiriii
własnie seks to nie wszystko,nie jest przeciez najwazniejszy w zwiazku!ja czasem wole po prostu przytulic sie do swojego ukochanego ,porozmawiac z nim wygłupiajac sie z nim niz uprawiac seks.sadze se takie chwile bardziej zblizaja ludzi bo napewno nie seks:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wam zazdroszcze
marzycielka Rozmawialam ze swoim partnerem o tym wiele razy poniewaz nie mam z tym problemu . Stara sie jak może i ogólnie jest mi dobrze jak sie z Nim kocham , ale rzadko mam orgazmy łechatczkowe bo o pochwowym moge raczej zapomnieć :O. Chyba ze mna jest cos nie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka111
tez tak mysle ale mój facet i wiele innych męzczyzn nie do konca by sie z tym chyba zgodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elliot
Z moim obecnym facetem:)) Z poprzednim to była masakra.. A teraz.. Nawet i 2 przy jednym stosunku..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wam zazdroszcze
Kirii Owszem seks nie jest najwazniejszy i my nie mowimy ze robimy to 24 godz na dobe i tylko to jest wazne hehe ale nie oszukujmy sie kazdy ma swoje potrzeby seksulane i potrzebuje kochania sie ze swoim partnerem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiriii
do ALE WAM ZAZDROSZCZE moze własnie porozmawiaj ze swoim chłopakiem o Twoich potrzebach?! jezeli porozmawiacie powiesz mu czego oczekujesz on zacznie cie zadowalac a napewno sprobuje!Rozmowy stwarzaja cuda :D a na serio naprawde rozmowa wam pomorze:)i nie wstydzcie sie to ludzka rzecz sprawianie sobie przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka111
jesli o mnie chodzi to własnie te pochwowe mam słabsze i tylko w jednej pozycji, w żadnej innej a łechtaczke mam bardzo wrażliwą i męski dotyk tam raczej mnie drażni niż podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiriii
Przepraszam moze zle to zabrzmiało co napisałam:) jasne kazdy ma potrzeby seksualne ja tez heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój najlepszy orgazm
w dalszym ciągu pozostaje w fazie fantazji :D no i dobre są wszystkie, które sama sobie sprawię :) z facetem nie miałam ani razu, nie licząc łechtaczkowych, ale te w sumie sama sobie mogę dać, więc tak jakby ich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiriii
Ja jakos nie mam problemu z orgazmami...:):P Zawsze mam i jestem zadowolona ze swojego partnera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka111
orgazmy które mam z moim facetem są szczerze mówiąc takie sobie, miałam nadzieje ze cos pdpowiecie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wam zazdroszcze
Kirii , ale ja rozmawiałam z Nim o tym i to nie raz , wie co lubie i się na prawdę stara . Jest mi dobre w łóżku z Nim , nie mogę na nic narzekać oprócz braku orgazmu :(. Czasem jak widzi ,że znowu nic z tego to mówi mi ,ze to jest Jego wina itd. ja tak nie uważam , bo wiem ,ze raczej coś ze mna jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiriii
marzycielka111 hm...wiesz trudno cos doradzic bo kazda kobieta jest inna, i co innego ja podnieca...wazne jest to zyby partnerzy sie rozumieli i stopniowo odkrywali swoje potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wam zazdroszcze
Czasem to chce mi sie już płakać i dwa razy zdarzyło mi się ,ze zezłościłam się na Niego , po porostu przerwałam , powiedziałam coś tam pod nosem i wyszłam do łazienki . Wiem ,ze zle zrobiłam i było mi Jego szkoda . Niby powiedziałam przepraszam , ale nie chce aby takie sytuacje sie znowu zdarzyły :O. bo nie dość ,ze mi jest zle to i jeszcze Jego dobijam poniewaz uwaza ze nie potrafi mnie zaspokoic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka111
wiem że kazdy ma inaczej ale może ktos przypadkiem podrzuciłby jakis pomysł, którego jeszcze nie próbowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiriii
to ja juz spadam.niło było kolezanki:) zycze powodzenia i głowa do gory:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka111
ja tez spadam ale zapraszam do wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek90
cala sztuka polega w moim przypadku na tym aby ja piescic po calym ciele i nie spieszyc sie z tym co dla mnie najfajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pochwowy :D
dziewczyny to jest dopiero coś no mniam :P nie mam za kazdym razem ale powiem ze mój partner bardzo sie stara i osiagalnosc moich oragazmów oceniam na 95 % :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
do Jacek90. szkoda ze nie wszyscy faceci o tym wiedzą a nawet jak wiedzą to w euforii uniesien zapominają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaa_099
marzycielka111--sprobuj z kobieta..ona bedzie najlepiej wiedziala jak Ci dogodzic ,powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×