Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miskrzys54

dziwne wstdliwe historie waszego zycia sexualnego

Polecane posty

no ja mialem w swoim zyciu kilka rzeczy ktore byly dla mnie krepujace ale chronologicznie 1. jak mialem jakies 4-5 lat podgladalem w nocy cipke mamy ktora spala zawsze bez majtek a ja bralem latarke i swiecilem i glakalem jej futerko i kiedys sie obudzila i mnie przylapala ale powiedziala zgas juz ta latarke i poloz sie spac 2. jak mialem 7-8 lat bawilem sie ze swoja rowiesnica w doktora gdzies za stodola zdjelismy majtki i ja patykiem robilem jej zastrzyki w cipke i nakryla nas babcia i wziela pokrzywy i sparzyla nam gole d**y 3. jak w wieku 12-13 lat zaczalem sie onanizowac robilem to czesto i kilka razy mialem wpadki pierwsza to jak przed spaniem poruszalem skorka i mialem sie spuszczac na podloge i wysunalem malego spod kodry i akurat do pokoju weszla moja 2 lata mlodsza siostra i byla swiadkiem jak tryskalem a ona stanela i sie przygladala bylo mi wstyd ale ona usmiechcnela sie i wyszla drugi raz tez jak siostra spala a ja w jej pokoju ogladalem telewizor w sobote wieczorem bylo jej goraco i byla odkryta nie moglem sie powstrzymac i zaczalem dotykac jej jedrne cycuszki potem cipke przez majteczki a potem wsunalem dlon pod jej majtki i wsunalem palec jej szparke ktora byla wilgotna draznilem jej lechtaczke a druga reka masowalem sobie penisa i gdy juz mialem sie spuszczac ona sie poruszyla i nie zdazylem wyciagnac dloni z jej majtek za nim otworzyla oczy ucieklem do pokoju zawstydzxony balem sie ze naskarzy rodzicom ale nie zrobila tego i zachowywala sie jakby nic sie nie stalo malo tego gdy w kolejna sobote ogladalem w jej pokoju kino nocne i ona zasnela albo udawala ze spi to spala w koszulce bez biustonosza i nie potrafilem sie powstrzymac zeby nie poglaskac jej delikatnych sporych piersi bez problemu odlonilem sutka i wyjalem swojego penisa i glowka dotykalem jej sutka i nawt kropelki mojego plynu na nim zostawilem malo tego jak rozchylila nogi zauwazylem w w kroku jej majteczek byla dziurka taka pasujaca do wlozenia palca wiec delikatnie wsunalem tam palec wskazujacy i jej szparka byla mocno wilgotna kleczalem przed jej lzkiem i piecilem jej cipke tym palcem i calowalem i lizalem sutek jej piersi ona albo udawala i przezywala orgazm albo sie jej cos snilo ale chyba miala orgazm bo ze 2-3razy jej cipka pulsowala i zaciskala sie na moim palcu bylem tak podniecony ze trysnalem bez poruszania sobie skorka , sytacja taka zdarzala sie potem prawie w kazda sobote bo ogladaslem kino nocne ale do czasu jak siostra nie poznala chlopaka i potem juz nie spala bez stanika ani albo z dziurka w nmajtkach albo ogladala zemna dopoki nie skonczyl sie program w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.Kolejna glupia sytuacja to byla jak kiedys z przyszla zona jechalismy zatloczonym autobusem mojej narzeczonej udalo sie usiasc a ja stalem w tym tloku moj rozporek caly czas dotykal uda kobiety ktora siedziala na siedzeniu byla to kobieta w srednim wieku byla ladna ale dos korpuletna miala duze piersi i dekold ktory podniecil mnie tak ze moj twardy czlonek wpijal sie wjej udo a pozniej w pold**ek ona to czula bo co jakis czas sie usmiechala i jakby w rytm jazdy autobusu podobalo jej sie ze czuje tam moje przyrodzenie ustawilem sie tak zeby nikt nie widzial i rozsunalem rozporek i wypuscilem swojego byka i miescilem miedzy jej reka a udem i posuwalem ona przeczuajac co moze sie stac wyjela z torebki chysteczke higeniczna druga dlonia i nalozyla na lepek mojego penisa i pomagala mi dojsc az sie zesparkalem w ta chusteczke wytarla mi lepek i schowala do torebki a ja schowalem mojego malego do spodni za kilka minut wysiedlismy z narzeczona a moja autobusowa kochanaka pojechala dalej 5. Kolejna dos wstydliwa sytuacja mial miejsce na weselu kolezanki mojej zony spodobala mi sie tam starsza ale dosc ponetna kobieta ona tez chyba zwrocila na mnie uwage podczas oczepin stalsmy przed mlodymi bylo dos mroczno mnie alkohol szumial w glowie zona stala z przodu a ja stloczony stalem za moja weselna oblubienica miala pulchna pupe opieta czerwona sukienka za mna stal jakis facet co sie dos ostro bujal nawalony kilka razy popchnal mnie co spowodowalo ze przywarlem niechcaco swoimi biodrami do pulchnej pupy mojego obiektu zinteresowania po dwoch takich przylepieniach kobieta obejrzala sie i usmiechnela zalotnie musialo jej sie to podobac bo jakby bardziej przywarla do mojejgo ciala i bujalismy sie w rytm muzyki przyspiewek oczepinowych moj penis stwardnial i wpil sie miedzy posladki obiektu pozadania bylem napalony jak cholera nie powstrzymalem sie i dlonie umiescilem na jej posladkach i i piecilem przez sukienke ktora ledwie zakrywala pupe i i byla tak do pol uda moje jedna z dloni powedrowala na udo i dotknela delikatnej powloki gladkiej skory miala skape koronkowe majteczki co bylo wyczuwalne przez sukienke nieco przykucnalem i wypuscilem swojego k***ska ze spodni i wsunalem miedzy jej uda wiedzialem ze jest podniecona na z***biscie teraz sciskala mjego czlonka udami wsunela od przodu dlon pod woja sukienke i piecila moj lepek moja dlon piecila jej udo az do posladkow i koronkowych majteczek jeddnak podniecenie moje nie pozwolilo na zbyt dlugie pieszczoty moja sperma strzelila na jej dlon i na uda powoli wycofalem jeszcze przezchwile gladzilem ja po posladkach ale po chwili pani sie wycofala i chyba udala do toalety potem jescze kila razy nsz wzrok sie spotkal jakby wysylalismy prosbe choc ucieknjmy gdzies zrobmy to ale i moja zona i maz pani nie dsasli nam takiej mozliwosci weele sie skonczylo wrocilismy do domu mialem ogromna ochote na sex ale zona miala okres jednak zrobila mi super loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6. i chyba ostatnia ale bardzo zenujaca mnie sytuacja kiedy kilka lat temu bylem na spotkaniu klasowym zinteresowalem sie kolezanka ktora nigdy wczesniej nie mialemzadnych kontaktow chociaz 6 lat chodzilismy do podstawowki i mieszkala w tej smej klatce raczej byla uwazana za malo atrakcyjna miala male piersi byla chuda i raczej chlopczyca ale na tym spotkaniu zatanczylem z nia kilka razy i widzialem ze jest bardzo napalona kilka razy chwycila mnie za rozporek ja glaskalem jej niby piersi i uda wsunalem reke pod jej spodnice no i stalo sie zamknelismy sie w toalecie i zaczelismy szalenczo sie obmacywac i rozbierac wylizalem jej chuda wygolona cipke piesilem te dwa pryszcze ale gdy przyszlo zasadzic k****a w cipke niestety moj pan ani drgnal wisial jak flak prosilem blagalem zeby pobudzila go ustami jednak nie chciala za chiny powiedziala ze nigdy tego nie zrobi no i z *****nka nic nie wyszlo za duzo alkoholu bylo a ja wkurzony i z blamazem w oczach kolezanki gdy po imprezie wracalem na nocleg do rodzicow uslyszalem jakies jeki za budynkiem kina to moj kolega posuwal nie zaspokojaona kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne jak cholera
Miałem taką dziwną historię seksualną. Usłyszałem, że za rogiem ktoś krzyczy "no chodź tu hooju!" Poszedłem za róg, a tam nikogo nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam rozne sytuacje z bratem i ojcem. Z bratem spalam w jedym lozku. jak mialam 15 lat a moj brat 13 to zawsze czulam jak on sie onanizuje. Ja udawalam ze spie i specjalnie rozchulalam nogi. Brat nie mogl sie powstrzymac i zrobil mi palcowke. Potem zrobil sie odwazniejszy i w koncu doszlo do *****nka z bratem. Ojciec kiedys dotknal mojej cipki jak udawalam ze spi na kanapie. Bylam bez majtek. Wypielam sie i poczulam jak jego reka glaska cipki. Rozchylilam lekko nogi ale on sie wystrasxyl.wstal i wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×