Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Erotyczny trójkąt jest do kitu!

Polecane posty

Gość gość

Zaproponowałam mężowi byśmy spróbowali. Po długich namowach zgodził się. Po pierwszym razie coraz mniej brałam udziału w naszych spotkaniach aż do ostatniego gdzie leżałam obok a oni we dwoje zabawiali się ze sobą a myślałam, że oboje będą mnie pieścić a oni tylko myślą o sobie nawzajem. Jestem załamana :( Gdy mówiłam mu by przestał się z nim spotykać i odmówił. Nawet powiedział, że nie muszę być z nimi wystarczy, że będą oni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Heh to niezły cyrk z tego trójkąta wyszedł. Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Ciekawe jak to będzie u nas. Ja razem z moja tez chcemy trojkata z facetem bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest do bani. Wyobrażałam sobie oni we dwoje wchodzą we mnie na dwa baty a oni mnie kompletnie olewają :( Wiecie jak to jest być jedyną kobietą w sypialni i ani twój mąż ani facet który cie kręci fizycznie cie nie chcą bo wolą siebie?! Nie wiem co robić dalej z naszym małżeństwem. wszystko się sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trojkat jest dla madrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
A po tych spotkaniach to mąż chce sexu z tobą? Czy już całkiem przestawić się na tamtego kolesia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my już nie uprawiamy ze sobą seksu. Podejrzewam, że spotykają się bez mojej obecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
No to masz szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo Ci dobrze tak :-). Swoją drogą, jaki musi być z Ciebie oblech (albo totalne zwłoki w łóżku), skoro dwóch facetów woli siebie wzajem zapinać, niż Ciebie. Buhaha!!! Poweseliłaś mnie z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś oblech zazdrosna dewoto. Ciebie nawet pies nie chce oszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynika z tego, że wyszłaś za kryptogeja. Olej go, znajdź sobie faceta, albo i dwóch , do dobrego roochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo znajdz sobie kobiete ;-) z kobietami tez może byc mily seks i może mąż będzie zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak trojkąt to tylko dwie kobiety i facet. Zawsze możemy się same sobą zajmować. Po drugie dwóch facetów to c***y jakieś albo geje. Prawdziwy mężczyzna jest hetero a nie jakieś ciepłe bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerabiałem różne układy. Jeśli wszyscy są nastawieni na zabawę a nie tylko oglądanie to sprawdzają się tylko te z przewagą panów. 2M+K jest OK, 2K+M już nie bardzo, chyba, że panie wolą kobiety od facetów. Klasyczna pani Bi chce mieć jednak na koniec faceta. Jak w większym gronie to tylko z przewagą facetów, panie pozostawione bez adoratora już po chwili są rozżalone. Wbrew pozorom to faceci dużo łatwiej przełkną jak ich panią przy nich zajmuje się inny niż panie patrzące bezczynnie (czytaj bez adoratora w tym momencie) jak ich facet kocha się z inną. Oczywiście nie ma na to jednoznaczej reguły ale tak to wygladą nazwijmy to statystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jazda! Głowa do góry!! Zostań lesbą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×