Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annikk

faceci co was kreci ? wolicie kobiety o bladej cerze?czy opalone?

Polecane posty

Gość annikk

mam bardzo jasna cere, do tego jestem brunetka i mam ciemne oczy, mi sie to podoba zastanawiam sie ajk mezczyzni an to patrza? niektorzy znajomi mowia ze powinnam sie opalic bo wygladam zbyt blado:/ co wy na to panowie co was kreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie opalone
ale nie spalone śniada cera jest sexy Blada kojarzy mie się z rudymi włosami i piegami No i w ogóle jest taka nieapetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikier
o bladej cerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie najlepsze
o bladej cerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiq
blada cera. latem moze byc delikatnie opalona, jednak naprawde delikatnie - brazowe gowna nie dla mnie, solarki sa spalone juz na starcie. blade rzadza !:) natualne piekno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja własnie tez sie zastanawiam.... tez jestem brunetka o bardzo jasnej cerze i zielonych oczach tyle ze własnie faceci czesto uwazaja ze jestem za blada....i twierdza ze opalone dziewczyny sa ładniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie się nie opalę
na brzoskwiniowy kolor, samoopalacze są do niczego i brudzą, wolę wyglądać jak wampir niż się poparzyć, mam bardzo wrażliwą skórę ... czy mam się pochlastać że nie spodobam się facetom bo mam jasną skórę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie się nie opalę
mężczyzn, którym się podobają blade dziewczęta, jest jak na lekarstwo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tylko kręcą RUDE z piegam
!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😍 :classic_cool: :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia2
a ja jestem brunetka o naturalnie ciemnej karnacji, tak jak moja mama, nigdy w zyciu nie bylam w solarium bo zupelnie nie jest mi to potrzebne a faceci za mna szaleja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia2
ale zgadzam sie z tym ze pomaranczowe solary na dodatek z rozowymi tipsami sa oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale teraz tak serio czy wy myslicie ze to czy ma sie ciemna karnacje czy jasna ma znaczenie..... chyba nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus
karnacja dla faceta nie ma większego znaczenia ale ma znaczenie naturalna zdrowa skóra a nie zniszczona spalona sucha itp przez solar bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia2
czy to ma znaczenie nie wiem...ja tylko mowie jak jest w moim przyzpadku-z natury nie naleze do bladych i mam duze powodzenie u mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mags
tez jestem brunektka z baaaardzo jasna cera, i czasami chyba wygladam za blado. ale z 2 strony lubie to, wygladam ...hmmm...niw wpadajace w samozachwyt-"rasowo" mysle ze biala mleczna delikatna cena jest wyjatkowa lekko opalona wygladalabym chyba jak przecietna polska szatynka chodzi o to zeby ktos szczerze powiedzial czy wyglada sie niezdrowo, abstrahujac od osobistych upodoban a niestety trudna o taka obiektywna opinie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italianna
Mieszkam we Wloszech i tam jasna skora jest wrecz pozadana. Ja chcesz tam byc pospolita, to sie opalaj. Takze wszystkie bladolice zapraszam do Wloch, na powodzenie narzekac nie bedziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heroinee
Blada buzia może być bardzo ładna, ale blade nogi... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekka opalenizna tak
spalenizna nie. pomarańcz z samoopalacza podobnie. lekka opalenizna ze słońca czy solarki, ale bez przesady. bladość - NIE. ani nogi, ani twarz - nic. niezdrowo i nieatrakcyjnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annikk
fajnie ze topik zyje:) dodam tylko ze taki typ urody u faceta to moj ideal... ciemne wlosy bardzo jasna cera jasne oczy- zielone lub szare, i wymiekam totalnie.:)))))))))))))))))))))) a gdyby mial jeszcze kilka piegow na nosku, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
Solarium bardzo niszczy i szkodzi na cere... Chodzilam kiedys przez 2 lata.. Od 2 lat nie chodze :) Moja skora sie poprawiala. Nie mam klopotu z zaskornikami i rozszerzonymi porami. Moj facet nie lubi solki i bardzo mnie to cieszy. Nie naleze do calkiem blaych istot, bo pamietam, ze zapytal mnie na 1 randce, czy chodze na solarium.. Bardzo nie lubie tej sztucznej opalenizny.. to jest takie oklepane blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalone cialko jest
nie chodzi o to zeby caly rok sie wylegiwac na solarze ale kiedy juz jest lato i slonce to opalenizna jest pozadana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą ale się
wypowiem lekka opalenizna jest jak najbardziej pożądana. mi osobiście kobiety i faceci w typie królewny śnieżki w ogóle się nie podobają. czarne włosy, blada cera i jasne oczy - nie, to mi się nie podoba. nie mówię tu o mocnej opaleniźnie (szczególnie z solarium).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co za bzdury
Jak mozna byc tak glupim, aby twierdzic, ze solarium jest zdrowe??? Solarium jest bardzo niezdrowe i to nawet w minimalnej ilosci! Boze, co za ciemnogrod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje autorce wejsc tu
a mnie ciemne wlosy + blada cera kojarzy sie z rodzina adamsow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
chodzilam co 3 dzien na 10 minut, wiec nie wiem, czy nieumiarkowanie korzystalam z lamp!!!! To nie sa bzdury... Trzeba byc jebnietym, zeby mowic, ze solarium jest zdrowe!! Bo na jedna sprawe 1 w miesiacu na 5 minut kto chodzi? bo tylko tyle mozna naswietlac skore tymi lampami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztyneczka z niebieskimi oczę
Ja jestem sztynką o bardzo niebieskich oczach,mam dlugie ,jednakowej dlugości włosy proste,moja cera jest raczej blada i nigdy nie opalam twarzy bo od tego skóra staje się pomarszczona każdy dermatolog a i kosmetyczka powie że raczej należy unikać słonca.A co do sexapilu bladej osoby to ja potwierdzam że jasna karnacja i i delikatny make up dają niesamowite wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość update
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, bo to jest tak, że facetów kręci to czego jest niewiele i jest niespotykane często. Popatrzcie na Włochów...ich kręcą blondynki, najlepiej bladziutkie..a wiecie dlaczego? bo opalonych brunetek mają na pęczki i dla nich właśnie opalone brunetki są poprostu zwyczajne. U nas jest odwrotnie, na pęczki bladziutkich blondynek i szatynek, brunetek też za to mało opalonych (nie mówię tu o tzw. grillówkach z solarium bo dla mnie to nie naturalne, żeby smażyć się w jakiejś kapsule, jak kiełbacha na grillu). Ja jestem brunetką, z jasną karnacją i nie używam żadnych wspomagaczy, żeby być opalona czy śniada. Mojemu mężówi bardzo podoba się to, ze jestem naturalna, jeśli opalę się trochę to nie podczas leżenia plackiem na kocu a podczas np. spaceru czy jazdy na rowerze. Jemu poprostu nie podobają się \"solarki\" i dziewczyny, które robią z siebie mulatkę na siłę. Niestety natury nie da się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaa
Jestem szatynką, mam bladą cerę. Nie chodze na solarium ale jak tylko jest okazja opalam się. Zimą jestem blada, latem, jesienią opalona :) lepiej czuję się w opaleniźnie ale nie chce mi się biegac na solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×