Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytrynka25

Faceci kłamią na temat kobiecych piersi

Polecane posty

Gość cytrynka25

Czemu wy mężczyźni kłamiecie, że lubicie mały biust jak i tak potem się przyznajecie ze wolicie duży Mówią kobiecie ze im się podoba a ledwo potem mogą się kochać bo ich mały biust odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię duży, przyznaję się bez bicia ;) Ale mały wcale mnie nie odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Szkoda tylko że przez mały biust jestem niższej kategorii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Co cie przyciąga do małego biustu. Bo nie ma za co złapać ani na co patrzeć a w przyszłości gdy będzie zwisal będzie gorzej wyglądał niż duże zwisajace piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Cytrynka25, sprawa nie jest taka oczywista. Sam nie wiem jak to się stało, ale jako fan od zawsze dużych biustów i drobnych kobiet związałem się z wysoką dziewczyną praktycznie bez piersi. Po prostu się zakochałem i w tamtej chwili biust naprawdę nie miał znaczenia. Teraz po kilku latach, kiedy już wkrada się rutyna bardzo brakuje mi widoku i dotyku dużej piersi. Kiedy na początku uczucie było bardzo mocne naprawdę ten biust mi nie przeszkadzał. Jednak wiem, że są tacy, dla których biust nie ma większego znaczenia i zazdroszczę im tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Ale gdy facet ma do wyboru dwie piękne i mądre kobiety tylko jedna z dużym biustem a druga z małym to wybierze ta z wiekszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Pewnie 95% facetów tak by wybrała, ale nigdy nie wiadomo, czy ten ukochany nie należy do tych 5%, których duży biust brzydzi i odpycha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierob sobie kompleksu na sile- bo sa naprawde faceci co lubia male piersi.ja tylko za takimi sie ogladam i lubie jeszcze jak maja zaroscik na bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parafrazując Monthy Pythona... Mądra z dużymi cycami zawsze wygra z głupią z małymi cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby lubia male, a jak zdradza to dziwnym trafem z kobieta ktora ma wieksze piersi. Niby te rozmiary nie maja znaczenia, a jednak maja. I nie tylko o panie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
No właśnie, facet bierze kobietę z małym biustem bo się w niej zakochał i nie jest to dla niego przeszkadza, co jest piękne. Ale potem tak jak to było w twoim przypadku Adamos zaczyna im brakować tych krągłości a kobieta czuje się mniej warta, ma kompleksy i nie uważa się za prawdziwą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcicha
Wydaje mi się ,że są różne gusta , znajdzie się amator i małego i dużego biustu tak jak amator chłopięcej sylwetki albo tej bardziej krągłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Tylko ze jest tak ze 8/10 mężczyzn woli duże piersi 1/10 lubi małe a reszta 1/10 są homoseksualistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcicha
chyba przesadzasz albo masz gorszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
cytrynka25, nie jest tak źle, zapewniam cię, że są tacy, którzy wybiorą mniejszy biust i wcale nie są homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, mężczyźni są wzrokowcami, a biust jest jedną z części ciała kobiety która ich podnieca . Miłość miłością ale jak wejdzie rutyna to szukamy podniety i tu pojawia się ciało czyli między innymi biust. Natury się nie da oszukać tylko ci bardziej wstrzemięźliwi i odpowiedzialni zagłuszą w sobie te instynkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Czuje się zawsze gorsza od moich koleżanek, wszystkie mają duże biusty i przyciągają mężczyzn którzy są kulturalni mili uprzejmi mądrzy, mnie podrywaja tylko stare dziadki po 50/60 którzy mają zapędy do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy na serio nie macie wiekszych problemow? Na piersach sie swiat nie konczy. Nikt nie wybiera kobiety bo ma ladne piersi,na to sklada sie znacznie wiecej rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Miałam faceta którego kochałam bardzo mocno ale gdy zobaczyłam go liżącego duży biust jakieś kobiety gdy był pijany od razu zerwała a ja jeszcze bardziej nie znoszę swoich piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieksze cycki z reguły należą do kobiety co i figure ma niezbyt szczupłą-po latach te duże zwisające wyglądają obrzydliwie,tylko stanik je ratuje,jest stronka gdzie można zobaczyć naturalne cycki róznych rozmiarów i uwierz-w zyciu nie chcę mieć tych dużych ,mały biust często po latach nie poddaje się grawitacji a te wielkie wyglądają jak worki z resztami kartofli na dole fujjjj!oglądając takie stronki można się raz na zawsze wyleczyć z kopleksów,a silikony to nie biust tylko imitacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililala22
A jak się nazywa ta strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Tez nie mam dużych piersi ale jakoś nigdy nie miałam takich kompleksów jak ty autorko. Za dużo o tym myślisz i niepotrzebnie tak naskakujesz na facetów. Wiadomo są niedojrzali gowniarze ale są tez sensowni mężczyźni. Na pewno zorientujesz się kiedy to będzie ten właściwy bo udany związek ma niewiele wspólnego z rozmiarem stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to lepiej nie kłamać? Popukać i powiedzieć: masz brzydkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
I nie pękać kogoś kogo się nie kocha i się nam nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Cytrynka25, trafiłaś w samo sedno - również tak uważam. Należy szukać partnera, który bardzo odpowiada fizycznie, nie tylko charakterem. W przeciwnym razie gdy euforia minie krzywdzimy dwie osoby - siebie i partnera/partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Bardzo ciężko jest znaleźć taką osobą a w niektórych przypadkach niemożliwe. Co jest bardzo smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko żeby na tym szukaniu cale życie nie zlecialo. Ja obstaje przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzacie. Faceci dziela sie na dwie grupy - tych, co preferuja duze biusty i tych, co lubia fajny tylek i dlugie nogi. Natura nas tak stworzyla, ze szczuple kobiety z reguly nie maja duzych biustow bo biust to w ponad 90% tluszcz. A niby mowi sie, ze faceci leca na szczuple laski. O ile nie jestes jakas nieproporcjonalna to to naprawde nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×