Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozsądna treserka

Faceci nadają się tylko do

Polecane posty

Gość rozsądna treserka

zarabiania kasy i noszenia ciężkich sprawunków. W ramach tresury można im czasem d*******y, ale czy to powód, by o tym robić cały dział na forum? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość walący konia
i do walenie konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna treserka
A niech sobie fajtłapa fapfapa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak traktujesz faceta to tak masz.Ale nie każda ma faceta matołka! Ja mam inteligentnego i uczuciowego dlatego nie ma tabu w związku i bierze czynny udział w życiu rodzinnym.Jest zawsze nawet podczas moich badań cipki u ginekologa wspierał porody i dużo pomaga przy dzieciach i w domciu. Jest do tego Wspaniały w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna treserka
Na zbyt wiele mu pozwalasz. Ani się obejrzysz a będzie ci właził na kanapę i szczał w domu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmarsa
A to twoj facet ma na imie Azor. Ty jestes slepa a on jest twoim przewodnikiem i nosi za ciebie te ciezkie sprawunki? No coz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Jak bys czesciej ruszyla d**e i poszla z nim na spacer to by ci nie lał w łożko. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna treserka
Śmiej się, śmiej. Jak ci się chłop rozwydrzy to będziesz płakać. Mój wie, gdzie jest jego miejsce. Na szczęście, jak go brałam, był już ładnie ułożony przez mamusię. Ja tylko musiałam utrzymać rygor i nauczyć go kilku sztuczek.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna treserka
Ech, marzenia to piękna rzecz. Mi się czasem fantazjuje, że mój dostał podwyżkę, ale na to jest chyba troszeczkę za tępy. Choć i tak jestem z niego dumna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natura prędzej, czy później da o sobie znać. Będzie uciekał z domu i wałęsał się po mieście. Tylko kastracja zagwarantuje długofalowy efekt przywiązania. Czym prędzej zaprowadź pupila do doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna treserka
Myślałam o tym, ale ponoć kastraci tyją i popuszczają mocz. Ma ktoś w tej materii jakieś doświadczenia?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świstak trojański
Kastracja zmniejsza prawdopodobieństwo raka prostaty. Zwierzak staje się przylepny, mniej agresywny, nie rzuca się na inne zwierzaki. Co do otyłości, wystarczy, ze dwa, trzy razy w tygodniu, będziesz przemierzać wraz z nim jakieś 10 km rowerem. Oczywiście, Ty na rowerze, a on będzie biegł za Tobą na długim sznurze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmarsa
Przeciez po tych wpisach autorki od razu widac ze po szkole specjalnej i amatorzy taniego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kastracja niesie niestety za sobą takie ryzyko, że wszelkie libido umrze śmiercią naturalną. Ale jak Ci to nie przeszkadza to nie widzę żadnych przeciwwskazań. Powiedzenie "bez jaj"zyska nowy namacalny wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna treserka
Mój już może biegać bez linki. W stu procentach odwoływalny. Tylko ten popęd. Szkoda by było. Lubię sobie wieczorem patrzeć, jak ociera lędźwiami o oparcie fotela i skamle o pieszczoty. I tak mu śmiesznie dyndol się kiwa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świstak trojański
Kastracja nie polega na obcięciu dyndola. :-o Dyndol zachowuje pełną sprawność, jeśli kastracja zostaje przeprowadzona po osiągnięciu dojrzałości płciowej przez samca. Nie wpływa także na poziom jego zarobków. Minimum strat, maksimum korzyści.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świstak, sęk w tym, że po kastracji nasz milusiński nie będzie miał ochoty na używanie dyndola w sposób, do jakiego został przeznaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu jakiś głos rozsądku o facetach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna, czy wy zawsze musicie szukać dziury w całym? Ja tu, na tym forum usiłuję przeforsować pewną koncepcję socjologiczną nowego typu związku między kobietą a mężczyzną, aby przekonać się, co z tego wyniknie w dłuższym okresie czasu. Bez eksperymentowania nie ma rozwoju :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna treserka
Obicia mam twarde i szorstkie więc sporo wytrzymują a on ma później zabawnie zaróżowione fafuły. Biega w luźnym dresie żeby nie siać zgorszenia więc innych zabezpieczeń nie potrzebuje. Zastanowię się jeszcze nad tą kastracją. Już i tak dużo żre. Jakby mu jeszcze apetyt podskoczył, bym się wściekła.Niby grzeczny i karny, ale zdarza mu się grzebać w lodówce. No nijak nie mogę łakomczucha oduczyć:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć Świstak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to się
wydaje, że to tak nie będzie dobrze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to się
że to tak źle będzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna treserka
Och, chyba będę kończyć, mój chce do sklepu. Niepotrzebnie nauczyłam go chodzenia na zakupy. Powinnam pozostać przy pracy i wyjściach higienicznych:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to się
że to trzeba zrobić jakoś inaczej, rozsądniej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema vievior :D🖐️ siema bler :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to się
najlepiej byłoby uśpić:classic_cool:ja to tak widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakich palantów sobie wybrałyście ? No chwalcie się jakich dupków macie. Ja na swojego nie mogę powiedzieć ani słowa. Jest taki o jakim marzyłam. Usługuje mi jak tylko może, a ja się tylko odwdzięczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×