Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci z kompleksem

Polecane posty

Gość gość

malego penisa. Po cholere ciagle zakladacie tematy o rozmiarach penisa, wstawiacie fotki swoich czlonkow i staracie sie dowartosciowac. Serio obchodzi was opinia innych ludzi na temat swojego penisa ? Myslicie ze jak bedziecie miec wiekszego to zawojujecie swiat i zaspokoicie wszystkie kobiety ? Prawda jest taka ze normalna kobieta ktora pokocha faceta nie bedzie patrzyla na wielkosc jego penisa. Wiec zaakceptujcie to co macie w spodniach i miejcie wiecej pewnosci siebie i przestancie sie błaznic na forum. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kútas wielgas 22 i pół
Każdy kto ma w gaciach mniej niż 18 cm, powinien być przymusowo sterylizowany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz oblechu byc fajny gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kútas wielgas 22 i pół dziś Każdy kto ma w gaciach mniej niż 18 cm, powinien być przymusowo sterylizowany cool.gif to 90% facetów powinno być wysterylizowanych... a z doświadczenia wiem, że Ci, co najwięcej się chwalą, jakiego mają wielkiego w spodniach, w efekcie końcowym przedstawiają minimalizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie maja malego to maja zerowe umiejetnosci w lozku. Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jak nie maja malego to maja zerowe umiejetnosci w lozku. Zalosne dobrze napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zle i tak niedobrze. No ale nie mozna miec wszystkiego. A facetow ktorzy sa odpowiednio zbudowani i swietni w lozku jest niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almost4inches
apropo tego co pisal o sterylizacji mniejszych niz 18... o k***a ;/ ale ty jestes glupi... zal wogule czas na ciebie tracic bezmuzgu. wracajac do tematu kompleksow... jesu ale wy stereotypowo myslicie... z tego co obserwuje dookola, diagnoza "masz malego siura" jest rownoznaczna z przegranym zyciem ;) gorsze od raka d**y, hiv, czy k***a zrosniete palce u nogi prawej... a to nie prawda ;) ja np jestem barrrrdzo zadowolony z takiego kierunku w zyciu... i tak, wiem o czym pisze bo choc mam prawie 190cm cos kolo 89kilo i grubo ponad 20lat (hehe troszke wstyd tak o cm przy wszystkich ;p) to wedlug fachowej wiedzy k****a mam jak okolo 12/13latek ;p i k***a nie placze! kapleksow?! a po co ;) heh kobiety... setki ;D z******te uklady (nie zartuje) fakt faktem, uczucie zawstydzenia czy nawet mniejsze lub wieksze upokorzenia, towarzysza mi nie przerwanie od dzieciaka... nie poddalem sie jednak kompleksowemu mysleniu i dalej podrywalem, swirowalem, sexilem... Panny zawsze usmiechniete ;p bylo/jest i mysle ze bedzie z***biscie ;p TAK ZE SIE KURWA NIE ZALAMYWAC MALUCHY ;) TYLKO SCHOWAJ GLUPIA DUME CZY KOMPLEKSY GLEBOKO I DZIALAC ;) BAJEROWAC, LIZAC BEZ PAMIECI, CZASEM NAWET PORUCHAC ;P A I NIE BAC SIE! A NAJLEPIEJ PRZEZWYCZAIC... DO MOTYLKOW W BRZUCHU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×