Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AsuraWrath

Faja nie stoi w gumie

Polecane posty

Gość AsuraWrath

Witam. Od dłuższego mam problem. Gdy używał prezerwatywy po 1 min opada. Bez jest twardy cały czas. O co chodzi? Od czasu do czasu gonie konia po pokoju bo zona ma niskie libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście prezerwatywa może w ten sposób działać, że jest słabsza erekcja. Rozwiązaniem na przykład jest tu Long Men http://www.wzaufaniu.pl/long-men ziołowy suplement bez recepty. Można sobie zamówić. 30 minut i jest pełna erekcja, a seks wiadomo mega przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks41
Przyczyn problemów z osiągnięciem erekcji jest mnóstwo. Gdyby wszystko było w porządku, to gumka aby nie przeszkadzała. Może pomyśl o jakimś suplemencie na bazie naturalnych składników i z duża dawką l-argiiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariuszek
Ja akurat zdecydowałem się na IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu. I nie ma problemu czy z guma czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też biorę long mena kiedy jestem skazany na gumkę w dni płodne mojej kobiety. Bardzo dobry suplement wspomagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommm
Sprawdź czy nie masz za małych prezerwatyw - spróbuj inny rozmiar - XL np. W aptece jest większy wybór, no i są lepiej przechowywane. Może to być też problem z samą erekcją - na początek spróbuj może zainwestować w dobry suplement, z dużą dawką l-argininy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też nie stoi w gumce ale jak już mam się w to ubrać to zażywam tabsa na potencję long men i już nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem ta tabletkę i musze przyznać, że działa bez żadnego ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×