Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawid35

Fantazje erotyczne Co nam chodzi poglowach.Podziel sie z nami

Polecane posty

Fantazje to coś pięknego tu możemy podzielić się.nimi z innymi.A twoje fantazje?Czekamy na opisy.Pozdrowienia D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z jednym z forumowiczów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizanie stópek jakiejś laski i balsamowanie ich moim nektarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dużo fantazji Ale wiem że na wszystko trzeba cierpliwoscia do niektórych fantazje trzeba dojrzeć .jedno z moim fantazji to mieć długi i namietny sex z moją żoną i jakoś ładna łaska i zabawy erotyczne we trojkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urok fantazji polega na tym, że nie wszystkie ma się ochotę zrealizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david35
Niektóre fantazje mus z pozostać w naszych głowach bo tam i lepiej być może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazjuję o seksie z siostrą, kręci mnie.Nie wiem kiedy, nie wiem jak , ale wiem, że do tego dojdzie i ją przelecę. I to nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażam sobie jak mój szef bierze mnie na biurku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyobrażam sobie jak moja żona zabawka się moją pupcią zawiazuje mi oczy i zaczyna bawić się mną moim ciałem robi to co chcze i na co ma ochotę zabawia moją duocie łoże ja i pięści doprowadza mnie do szaleństwa cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy kobiety co myślicie o pieszczotach meskej pupci? ale tylko przez kobietę ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jakoś dziwnie zgrzyta mi między uszami, kiedy 35-latek (sądząc po nicku) zdrabnia nazwę części ciała, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Chyba już wolę bardziej po staropolsku: "rzyć" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często fantazjuję o tym jak zmuszam małolaty do sexu oralnego i połykania mojej spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onagosc
jest ktos jeszcze na tym temacie??? ja bardzo lubie meskie tyleczki. najfajniej jest wziasc wspolna kapiel/prysznic wtedy na maksa sie nakrecic i rozluznic ( oboje jestesmy pewni swej higieny) lodzik minetka itp w wodzie...mmmmm.... a potem moge zadowalac faceta zabawiajac sie jego tyleczkiem a nastepnie nadstawiam swoj i om konczy we mnie lub na krzyzach. esensja rozkoszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Onagosc .Widzę że są kobiety które wiedzą czego pragną mężczyźni .Onagosc jak często uprawiasz taki seks i do jakiego stopnia pozwalasz.sobie na zabawa pupą co ci to i największa przyjemność .Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w taki piękny dzień .Dzień bez fantazji to stracony dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacky 12
Ja mam ale facet sie nie zgadza. Ja bym chciala mu usiasc na twarz, tak zeby ledwo oddychal i lizal mnie mocno, wypil wszystkie soki a nastepnie spuscil sie na moje stopy i zlizal sperme. On sie nie zgodzil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaaa jestem
Fantazje erotyczne z jackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blacky12 musisz pierw delikatniej.podejść powiedz ze chczesz zeby ci wylizal pupę ze może być fajnie dla niego też ze warto spróbować.Może da się przekonać .A Ty byś mu wylizala?Ja kocham lizać pupę mojej żony jak mi się ładnie wypnie to lizalbym godzinami .Albo usiadze mi na twarz i sama kontroluje jak mocno super zabawa.ipke i pupcie mogę lizać każdego dnia i smakować jej soki które dodają mi siły i urody .haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blacky12 musisz pierw delikatniej.podejść powiedz ze chczesz zeby ci wylizal pupę ze może być fajnie dla niego też ze warto spróbować.Może da się przekonać .A Ty byś mu wylizala?Ja kocham lizać pupę mojej żony jak mi się ładnie wypnie to lizalbym godzinami .Albo usiadze mi na twarz i sama kontroluje jak mocno super zabawa.ipke i pupcie mogę lizać każdego dnia i smakować jej soki które dodają mi siły i urody .haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacky 12
Usiac na twarz moge, ale jego to zlizywanie spermy przerazilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tego jeszcze tego nierobilem ale calowalem moją żonę jak jej raz na.usta poleciało więc wiem jak smakuje moja Ale nie bawi mnie tak za dużo Ale może kiedyś kto wie jak żoną zaproponuje Kocham jej soki lizać z cipki jak lecą to takie smaczne D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacky 12
No nie bardzo:) czasami dla odmiany skonczy w ustach ale nie jest to staly repertuar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacky 12
36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że w tym samym wieku jesteśmy.A co lubisz żeby siebie zaspokoić i faceta Ja właśnie nabrałem ochoty na sex Ale muszę pracować no i niema z kim haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×