Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

irek89

Fantazje erotyczne np. o gwałcie

Polecane posty

Witam. Czy dużo osób ma fantazje o zmuszaniu do seksu czy nawet gwałtu? Czy macie jakieś erotyczne fantazje ciężkie do spełnienia w życiu codziennym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Gosia
Zawsze fantazjowalam o tym, ze jestem zmuszona do seksu czy to przez faceta czy przez dziewczyne. Totalna brutalnosc, jestem zdominowana i nie moge uciec. W realu taki seks mozna zaplanowac ale chyba nie byloby az tak ekscytujaco jak w marzeniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu mam marzenie, ze biorę jakąś dziewczynę siłą i uprawiam z nią dziki seks pod moje dyktando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia gosc
A jakbys to zainicjowal? I gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie? to spontan. Po prostu upatrzyłbym jakąś przypadkową dziewczynę lub nawet taką z którą się umówię ale nie wie jakie mam zamiary. Złapałbym ją i mocno trzymał, żeby się nie wyszarpała. Zacząłbym ją macać jednocześnie zdzierając z niej ciuchy. Bluzkę stanik i całą górę kazałbym jej ściągać a jak nie to zdarłbym to z niej. Spodnie siłą ściągnę z nóg a zaraz po tym majtki żeby napatrzeć się na jej tyłeczek. Potem sam się rozbiorę i każe zrobić sobie lodzika, kiedy skończy odwrócę ją na brzuch i będę pieścił jej tyłek aż zrobi się mokra a potem położę się na niej wejdę w nią. Będę to robił aż dojdzie unosząc mocno uda do góry a ja wtedy ją zaleje aż to poczuje w sobie. To tak w telegraficznym skrócie A ty jak to widzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam takie fantazje, ale poznałam faceta.. jestem mężatką a mimo to stało się, zaczęliśmy się spotykać, regularnie. Jest to facet o silnej osobowości i jeszcze silniejszym temperamencie, przygryzanie, brutalność, ostry seks, potężny orgazm, totalny hard core, za każdym razem kiedy się spotykamy nie zdążymy wymienić dwóch zdań kiedy jestem już naga, kiedy przytrzymuje mnie i mówiąc wulgarnie ostro ******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co napisalas mocno sie zastanowilam nad swoimi fantazjami - chyba mimo wszystko warto je wprowadzac w zycie :P Choc raz sprobowac tego, czego sie tak bardzo chce i na co sie nakreca przez wiele czasami lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę facetowi, który to z Tobą zrobi. Mam nadzieje, że to będę ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie poprzestalabym na fantazjach, ale za mnie zdecydował los, poprostu pewnego dnia poznałam go, chcial tego samego, ponoć mówi się, że widać to po oczach myślałam, że to bzdury, ale to prawda, później powiedział mi to samo. I tak któregoś dnia spróbowałabym tego, ale stało się szybciej i nie żałuję bo jak mozna żałować tego czego się chciało i marzyło o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
irek89 widzę, że lubimy to samo.. ciekawie brzmi to co piszesz, od samego tylko czytania czuje, że robię sie mokra, uwielbiam ostry seks, tak jak pisałam wyżej, hard core i wszystko z tym związane.. ile masz lat? Ja 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym zostać zgwałcony przez cztery seksowne 20. Jak są jakieś chętne Panie zapraszam, oddam się bez walki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fantaziuje o nauczycielu i uczennicy i dzikim seksie w zamkniętej klasie. Cudowna jest też wizja brata gwalcacego swoją młodszą siostrę. On 20 ona z 15, ale dojrzała z wyglądu. Podoba jej sie to co braciszek robi. On sam woli bzykać ją niż swoją dziewczynę :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat szybko ucichł więc chyba mało jest osób, które miewają podobne fantazje do moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×