Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pit2014

Fantazje jej i jego. Tak bliskie, a tak odlegle

Polecane posty

Kobieta, dla której fetyszem jest duży u faceta i hojnie obdarzony facet. Zadziwiające, jak niełatwo się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
A mnie się wydawało, że to fetysz większości kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
A duży to ile cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Całe życie byłam z takim dużym. Myslalam, że to norma jest. Przezylam spore rozczarowanie, gdy okazało się ,że to wyjątek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to też względne. 21-22 cm. Ja opierałem się zawsze na ocenie danej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Hmm. Faktycznie pokaźny rozmiar. Przy tylu cm minusem jest to, że nie każda pozycja seksualna jest na tyle odpowiednia by nie sprawiać bólu kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SłodkaTrucizna - to miałaś szczęście jeśli i Tobie taka wielkość pasowała. Ja też kiedyś byłem przekonany, że czym większy, tym lepszy ale życie to zweryfikowało mimo, że mój jest spory ale daleko mi o przechwałek o 30 cm ;-) Panie zwykle mówiły, że większy niż średnia, którą widziały. Ja trafiam na kolejny przypadek, gdzie mój okazuje się za duży, a czytam, że jakaś Pani narzeka, że nie trafia na kolejnego zbyt małego. Życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
To prawda,ale da się, jeśli są chęci..Praktyka, wypracowanie odpowiednich pozycji...to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
To był po prostu mój pierwszy i przez wiele wiele lat jedyny ukochany mężczyzna. Nie mialam więc porównania ,no i bardzo go kochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SłodkaTrucizna, miłość wiele zmienia :-) Pożądanie też. Miałaś szczęście. On też, bo taka amatorka większych rozmiarów, to nie jest oczywiste, ani powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magica, masz rację. Nad pozycjami trzeba wtedy popracować ale są inne zalety ...jeśli oczywiście co do zasady sam rozmiar nie jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba byłoby stworzyć portal łączący ludzi wg takich kategorii :-) Tylko jak to weryfikować? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Nie wiem,nie mnie oceniac upodobania innych kobiet. Jednak mnie ciezko było gdy poznalam kogos o przeciętnym rozmiarze. Nie chodzi nawet o doznania ,że się tak wyraze "czuciowe" bo tu wszystko było ok. Raczej o te wizualne..no i mnie poeszczenie takiego "malucha" nie sprawialo takiej przyjemności. Przyzwyczajenie jest chyba drugą natura człowieka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam przeciwne doświadczenia. Zwykle takie: "nigdy jeszcze nie miałam takiego dużego"; "czy nam wyjdzie?"; "tylko powoli i nie tak głęboko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nie każda kobieta lubi duże,a po drugie długość jest mało ważna to bardziej obwód się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Z reguły do pochwy nie wejdzie więcej niż 14-15cm(są wyjątki ale jest ich mało)zarówno w jedną jak i drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Wiesz,pewnie gdybym moje doświadczenia seksualne zaczęła od takiego "normalnego" to mowialabym tak samo. Teraz jednak,mam nadzieję, że spotkam jeszcze mężczyzne inteligentnego i przy tym obdarzonego przez naturę. Cuda się zdarzają:-) chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Pit Obawy to ludzka rzecz a wyczucie z Twojej strony odgrywa niebagatelną rolę. Im więcej wyczucia tym mniejsze obawy przy kolejnym razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Mam znajomą,która gustuje tylko w rozmiarach XXL,ale jak sama twierdzi mało jest takich a jak są to albo przekłamane albo nie zawsze w pełni sprawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Ile ludzi ,tyle gustów i całe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SłodkaTrucizna, masz rację. Wielu ludzi i jeszcze więcej opinii. Myślę, że Twoje marzenie o inteligentnym i hojnie obdarzonym nie wymaga cudu :-) Takich facetów jest więcej, niż się wydaje ale zwykle mniej ich widać, bo są zagłuszani przez pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaTrucizna
Na pewno mniej. Zdaje się na los, a co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to się umieć odnaleźć ;-) To tak jak z kobietą ceniącą wielkość u faceta i facetem odpowiednio wyposażonym :-) Oczywiście inteligencja (i poczucie humoru) po obu stronach konieczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
I empatia na dobrym poziomie co daje możliwość żartowania z samego siebie a poprzez to lepszego odbierania świata naw tego w rozmiarze XXL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tobą Magica trudno się nie zgodzić ;-) Umiejętności żartowania z samego siebie coraz bardziej brakuje, a szkoda. Dzisiaj jest moda bardziej na podziwianie siebie w stylu "Brawo Ja". ...w zakresie własnej męskości każdy facet pewnie tak myśli (i dobrze) ale to się sprawdza tylko w tym przypadku. W reszcie aspektów życia dystans do siebie to dobra rzecz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×