Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smith_34

Fantazje żony

Polecane posty

Gość Smith_34

Drogie Panie jako, że często z moją kochaną żoną rozmawiamy o swoich fantazjach wiem, że jedną z nich jest erotyczny masaż czy też wizyta w klubie dla swingersów. Często podczas seksu włączamy sobie takie filmiki i odgrywamy różne role. (Mamy różne gadżety wiec dwie dziurki na raz tez są zaspokajanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith_34
Kotka ani chwałę ani żale po prostu pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz. jestem naturalna blondynka, ale nie az tak by nie wiedz co to jest pytanie. niestety w twojej wypowiedzi tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka moze zrob rozbior gramatyczny zdania, udziel sie, bedzie ci jak zwykle lepiej bo rowniez jak zawsze piszesz nie na temat pseudopolonistko. wracajac jednak do sedna - moja zona powiedziala, ze marzy jej sie 2 faceto na raz - ot co;) i co mam zrobic? sam nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith_34
Fakt, teraz widzę wcieło cześć tekstu gdzie było pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo tak sie unosic? :) ja tez mam marzenie: jeszcze raz rzezyc orgazm na warczacych 620koniach. w ukladzie v8, bez tlumikow, katalizatora, z tzw " open pijp". do czego zmierzam, fantazje, marzenia sa po to by je miec. ale by je od razu realizowac? a jak ty sie czujesz z ta mysla, ze ktos inny zaspokaja twoja zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka jezdze scania R620 dla ciebie podniose kabine i siadziesz sobie na tych 620 koniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith_34
Tj. Czy warto taki masaż jej sprezentować lub wizytę w s.wingers klubie np.z okazji 08.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith_34
Gość 09:40 to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam masaze wiec moja odpowiedz nie bedzie bezstrona. moze np tantra dla dwojga? oswoisz sie z widokiem, ze ktos inny dotyka zone... xxx dran topline? 620 w standarcie pewnie... eech nigdy juz to marzenie sie nie spelni. pozostaje mi robic sie mokra gdy slysze v8 i ten swist intercoolera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith_34
Właśnie mam pytanie czy taki masaż byłby fajnym prezentem, czy któraś z Was przeżyła i jak było? Ewentualnie wyjście do swingers klubu aby na początku popatrzeć na uprawiające seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli mialby to byc prezent na dzien kobiet, to chyba sie za pozno obudziles... znalezienie salonu, ktory oferuje takie atrakcje dla pary, zajmuje troche czasu. przezylam masaz tantryczny dla pary. jest to przezycie, jezeli jest dobrze przeprowadzony (masaz), jest napewno godny polecenia. oswaja z wizja innej osoby pieszczacej, masujacej partnera. moim zdaniem (podkreslam moim zdaniem) lepsze jest zaczecie takiej przygody od masazy a dopiero pozniej stopniowo sie oswajajac z mozliwoscia np zmiany partnerow lub bawienie sie w konfiguracje geometryczne. ale, jak juz powiedzialam, to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wieeee
chcesz zobaczyś swoją zonę jak to robi z innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1236
kotka zrobilas sie bardzo zboczona, pare lat temu taka nie bylas, albo wowczas to ukrywalas. Poza tym tez inni ludzie byli, niestety juz ich tu bynajmniej nie widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze pochwy powinny zostać wypełnione kretem w proszku do rur.A członki Waszych chłopów powinny być zjedzone przez szerszenie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith_34
Pisze przecież że fantazje to jedno a realizacjia drugie. Pytam o opinie a nie ze chcę oglądać żonę jak pieprzy się z innym. A wyjście wspólne na masaż dla dwojga czy oglądanie na żywo innych parmnie znaczy ze sami będzie się dzielić. PYTAM O OPINIE Komentarze I TYLE DZIĘKI Kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kobieta chce być wzięta siłą. Naczytała się chyba głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×