Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uparcie zainteresowany erotyką

forum Parkinsona

Polecane posty

Gość uparcie zainteresowany erotyką

Austria utraciła po I wojnie światowej dostęp do morza. Tymczasem Admiralicja Austriacka nadal miała "pełne ręce roboty". Domagała się się zwiększenia etatów, pomieszczeń, przydziału papieru itp Sprawy pracownicze, reorganizacje, szkolenia, dyscyplina pracy itp absorbowały tak bardzo, że żadne okręty nie były już potrzebne żeby wszyscy mieli tam zajęcie przez cały dzień. Parkinson, zainteresowany tym, zaczął badać zjawisko biurokracji. Stwierdził, że od pewnego momentu instytucje przestają potrzebować świata zewnętrznego i zajmują się już same sobą! Czy forumowicze forum EROTYCZNEGO potrzebują istnienia Erotyki? Coraz mniej, bo forumowiczom tutejszym zaczyna wystarczać tylko istnienie innych forumowiczy. Kto kogo kocha? Kto kogo nienawidzi? Kogo dawno nie było? Kto jest najbardziej hejtowany? i inne podobne pi‪er‪dołki. Erotyka staje się stopniowo na forum erotycznym zbędna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zainteresowana erotyką. Co z tego kiedy zalogujesz się to zaraz się zlatują biurokraci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlatują się niczym tajni agenci skupu żywcai organizują natychmiast wyścigi dropsówpoprzez turlanie ich po piasku.Ale tylko przez godzinę, albo dwie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Przyjacielu. :) Może lepiej pisać z gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście.Z gościa lepiej twardnieją sutki i szybciej schnie na nich morska sól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z gościa można uprawiać erotyczną erotykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ten kogut co w środku mgłynie widzi swoich snówmówi mi imię mojei pompuje białą krewktóra paruje mu spod pomarańczowych powiek<<>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się zastanawiałam skąd się biorą Przyjacielowi in spe te wszystkie skojarzenia. ;) Więcej rozmów o erotyce, zmysłowych porównań, niegrzecznych myśli. Tylko tyle. :( Choć na jednym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc gdy wypukłość Twoich sutków stanie się wklęsłościąa gładkość pośladków stanie się szorstkością...wtedy każdy będzie mógł zajrzeć kogutowi pod powieki i wydłubać mu oczy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam kiedyś coś takiego zaprogramowałem. Kilka szablonów zdań z poprawnie usytuowanymi zmiennymi częściami zdania. Potem Random losujäcy już konkretne wyrazy i wstawiający je do zmiennych. Można sobie "tworzyć" teksty o dowolnej ilości zdań. Kompletnie bezsensowne, ale WYGLĄDAJĄCE interesująco, stwarzające wrażenie (nieistniejącej) głębi. Czytelnik nie pyta o sens, bo nie chce wyjść na przygłupa. Przyznam, że tylko zinformatyzowałem stary trick - zeszyt z kartkami pociętymi w paski. Na paskach wyrazy z konkretnych grup = części zdania. Wystarczyło tylko "poczochrać" losowo te paski i odczytać losowe zdanie "poetycko niezrozumiałe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A malowany ptak zgubi rajskie pióro Inie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo najwiekszym kompleksem ludzi jest "co autor miał na myśli". I nie pytają. W erotyce jest o tyle fajnie, że zabawy słowem nawet niezrozumiałym tylko bardziej nakrecają klimat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptakniczym Wielki Kogut, który spadł z drzewana plaży w Saint-Tropez Raz, Dwa, Trzy-Czarna InezPrawy sutek, złamana symetria. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery różowe słonie Grają na werblach W mojej głowie :p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×