Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Foto do oceny. Prosze o opinie.

Polecane posty

Gość gość

Panie i panowie. Mam 33lata i mase kompleksow. Mialem kilka zwiazkow ale zawsze sie rozpadaly. Niby wszystko bylo okay ale zawsze mysle, ze moze moj czlonek jest tu problemem? Jest naprawde krotki. Ze mna wszystko okay, z wygladu musi byc super bo kobiety na mnie leca. Problem w tym, ze boje sie obnazyc przed kimkolwiek. A teraz szczere pytanie dla pan. Wyobrazcie sobie super faceta, ma prace, swietnie wyksztalcony, charakter fajny, wyglad tez, a w bokserkach takie cos. Czy to odstrasza? A teraz pytanie dla panow. Czy majac taki czlonek mielibyscie kompleksy? Czy mam w ogole szanse na zwiazek? Tutaj foto: http://w515.wrzuta.pl/obraz/av6h9bm3pFB/foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde? Nie jest zle? Kto pisze? Kobieta czy mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ,widziałam mniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgol te kłaki to wiekszy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge wstawic inne zdjecie to moze bedzie lepiej widac. Naprawde nie jest tragicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee brałabym ;) wielkość się nie liczy dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super, ciesze sie. Dzieki dziewczyny! Wstawiam drugie foto zaraz, tu troche lepiej bedzie widac. Moze jacys panowie sie wypowiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi autorze.Wszystko zalezy od kobiety. Jedne wola mniejsze,drugie wieksze. Na pewno jestes fajnym facetem,ale jak dla mnie i tylko dla mnie masz malego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tutaj jedna Pani ma racje.Tez widzialam jeszcze mniejsze. Niemal nie eklam ze smiechu widzac cudo 2cm :D wiec,nie martw sie.Znajdziesz kobiete,ktora Cie pokocha calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz co panikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie poznalem pewna kobiete, rok mlodsza ode mnie, miala juz partnerow rzecz jasna no i mamy sie spotkac i gdyby kiedys doszlo do czegos to chyba na pocalunkach sie skonczy bo momentalnie mam taki stres, ze nie dam rady czy cos. Boje sie, ze by mnie wysmiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie potrzebuje długiego wiec dla mnie byłbyś idealny ale ja już swojego znalazłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie, jest całkiem gruby;) poza tym lepiej miec mniejszego i użytek z niego niż duzego wkładać na chama i oslep... Taktyka najważniejsza, uczuciowość i wog... Tepak z dużym moim zdaniem to zadna przyjemność, a skoro jestes inteligentny, obyty, kulturalny to jestes dobrym towarem;) zreszta członek zadbany, a włoski tez fajne:P nie kazda mloda laska lubi gładkich jak dzieci;) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny. Dodalyscie mi otuchy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczalnie mieścisz się w granicach normy. Problem mają mężczyźni z mikropenisami, nie Ty. Azjaci mają z reguły małe i jakoś żyją. Podaj długość w cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczki
Kurde facet masz fajne grubego ku*tasa Tylko zabierz go do fryzjera ;) chociaż lekko przystrzyż Zrób to plis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłeś sobie zdjęcie z lotu ptaka. :O :O Jeszcze w tle powinien leżeć mikrometr. :O :O Jejku nie rób sobie tego... :( Coś się wymyśli by wydłużyć twoją, przecież nie zależną od ciebie naturę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie sobie przypomnialam (pisalam juz tutaj,ze lubie "wieksze"),ze kiedys mialam "przygode" wlasnie z podobna wielkosca jak u Ciebie i bylam na prawde mega zaskoczona. Wszystko skonczylo sie mega orgazmem(z ejakulacja). Nie dlugosc,a taktyka sie liczy.Przestan sie spinac,a powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Nie stresuj się tak przecież to nie twoja wina jest tak samo jak laska ładna jest, a ma brzydką cip*** lub małe piersi, a chce mieć większe naprawde wyluzuj się jest dosyć gruby, troche nieduży, ale to nie jest powód, by nie uprawiać sexu z powodu, że ty się wstydzisz swojego członka grzybek do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczki
Tylko pamiętaj najpierw nożyczki w ruch;) A potem r***chanie:) Serio nie musisz mieć kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to poprawiliscie mi humor. Tak w sumie to 10cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a idź gizdzie ...gdzie z tym ptakiem na forum wlatujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie w dolnej granicy normy wg tego, co wyczytałem. Za to gruby. Nie przejmuj się, o ile wiem przeciętna długość pochwy to ok. 6-8 cm. Tak więc niektórym babkom może to przeszkadzać, ale nie jest to taka wielka życiowa tragedia, by nigdy w życiu nie zdjąć majtek. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na pociechę: Japonia śr. rozm. 10,92cm Chiny śr. rozm. 10,89cm Sri Lanka śr. rozm. 10,89cm Tajwan śr. rozm. 10,78cm Burm aśr. rozm. 10,70cm Korea śr. rozm. 9,66cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwa jest długości 10-15 cm :p z tego czuła na 5-10 cm długość to erotyczny szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo maly ale moze znajdziesz dziewczyne co jej sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche mi poprawiles humor tym zdjeciem, myslalem ze ja mam malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×