Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Gra wstępna

Polecane posty

Gość Tab

Igraszki ciągle chodzą mi po głowie, i co Pan, Pani na to powie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem pączka
Mi też mam ochotę na dziki seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odłożysz pączka na czas dzikiego seksu? 97 co Ci też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czy Ci igraszki po głowie chodzą? 97 Rycerz, a Ty w spodniach? Co tak grzecznie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na taką spokojną wyglądasz :P To ile oczek wypadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To silniejsze jest ode mnie:-o nic na to nie poradze ;-) i nie chce :-D zajmie mi to całe wieki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to ja chce aby na planszy bylo jedno pole. Te pole bedzie nalezalo do nie . To bedzie moj azyl znaczy ja tam bede:D ok pole pt "zrob mu loda" aha trzy pola dalej ma byc pole "cofnij sie o trzy pola" cztery pola dalej cofasz sie o jedno pole ok? no to rzucac koscmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerz:D przy Tobie trzeba zmodyfikować te rzuty kośćmi. Bo ile wyrzucisz tyle razy masz dojść. Ale...może tak.. Twoje oczka na mnie przejdą i Twój ruch? ;) 97.. nie ma tyle czasu. Nie wolno być samolubną i blokować kolejkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taka rozdygotana grać będziesz? Pionki poprzewracasz i trzeba będzie zaczynać od nowa.. i od nowa.. i od nowa... no w takim układzie to będziesz bardzo szczęśliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może to nazwiemy gra od nowa;-) Ja zawsze jestem szczęśliwa tylko czasem do przesady:-P Oj tam oj tam gadanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
hejo to kto teraz koscmi rzuca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm na baczność. . Tak jak lubię a teraz powiedz, że mam no... :D Co tak szybko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Przegrywasz ta wojne na calej lini:) Nie masz wlasnego tematu:):):) Nie mozesz swobodnie odwiedzac innych bo musialabys pojsc w goscine ze mna:):):) Mozesz siedziec tylko na moim temacie gdzie kazdy Twoj wpis podbija temat ktory przypomina wszystkim ze ze jestes zadrosnym babskiem ktore chamsko spamuje inne Tworczynie tematow do ktorych uciekaja znudzeni toba mezczyzni:):):) Zeby przyciagnac zainteresowanie swoja osoba musisz publicznie udawac seks z blednym:):):) Wszyscy wiedza ze takie ostre wymiany to na maila lub przez telefon skype nikt nie robi tego publicznie:):):) Wiec widac ze nawet bledny sie znudzil toba i nie ma juz ochoty zeby na privie bez sensu uprawiac jakis seks netowy bo jego interesuje tylko realny romans ktorego ty mu nie mozesz dac bo jestes w stalym zwiazku ktory z jakis powodow pomimo ze nie czujesz sie w nim ani kochana ani pozadana jest dla ciebie wygodny i nie zamierzasz go ani konczyc ani narazac realnym romansem. Wiec faceci sie toba znudzili bo jedyne co oferujesz to wieczne klikanie na maila telefon ewentualnie skype zadnego realnego seksu a to mezczyzn smiertelnie nudzi bo to dobre dla nastolatkow a nie dojrzalego mezczyzny:) Bledny po starej znajomosc amoze masz na niego haka w postaci maili sms bilingow ktore moglabys pokazac jego zonie udaje ta namietnosc z toba publicznie ale jest to tak sztuczne ze wszyscy przy tym ziewaja:) Poezja na Twoim poziomie i blednego czyli brudnej windy gdzie jest wasze miejsce:) Mam dla ciebie prosta propozycje pojedynek na tematy 3 miesiace kompletnego spokoju zero trollowanie zaburzania tematów spamami i kryterium jasne kto pierwszy stworzy grupe 12 niebieskich z Avatarami z 3 miesiecznym stazem ktorzy przejda przynajmniej miedzy soba na kontakt mailowy. Przyjmujesz wyzwanie??? Widze zdecydowalas sie publiczne dawanie du/py blednemu zeby odzyskac zaintersowanie soba bedactwo. Po co sie ograniczasz Tabasko proponuje ci co ranek wklejanie zdjec twojej szeroko rozlozonej cip/ki nas swoim temacie moze podziala choc nie jestem pewny:):):) Proponuje takie zdjecie ta kobieta chyba nawet jest podobna do Ciebie tak mi przekazano:) http://www.iwona.pinksexblog.com.pl/wp-content/uploads/2014/07/20.jpg Na ostre publiczne zerzniecie ze strony blednego bym nie liczyl bo nie wiem czy wiesz ze bledny jest impotentem z wyjatkiem jednej sytuacji seksu w brudnej windzie taka przypadlosc:) Zdarza sie:) Szczerze mu wspolczuje:(:(:( Widzisz biedactwo stracilas swoj temat niemoesz uczestniczyc w innych bo Wilk bedzie ci towarzyl wiec musisz zebrac o miejsce u Wilka na temacie ktory zglosilem do usuniecia:) A kazdym swoim wpisem podbijasz temat na szczyt listy tematow zebym wszystkim przypomniec ze jestes zwyklym zazdrosnym o adoracje mezczyn babskiem ktora ci kradna inne Tworczynie tematow z ERO a ty jej eliminuejsz chamskim spamowaniem ich tematow na zajechanie i zmuszenie tworczyni od odejscia z ERO:) Najpierw Wadi Silena i Pewna bo to tez Twoja robota kolejna bedzie kobieta z Wachlarzem bo jej temat zmienia profil z poetyckiego na silnie erotyczny z naprade ostrymi erotycznymi flirtami:) A mezczyni pomimo eliminowania konkurentek jak cie olewali tak cie olewaja zostal ci tylko ten impotent bledny plus seks w brudnej windzie. W sumie tam jest twoje miejsce Zalosne:):):) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×