Odpowiedz na ten temat

groteskowo przez Zbiornik

• WOODZIANECZKA 2017.10.12 [16:24]
    Mam prosbe ,zalinkuj jeszcze raz ten watek na Zbiorniczek2 bo mnie nei chce wejsc.
  • idaca za lektyka 2017.10.12 [16:31]
    witam wszystkich pielgrzymow ,mysle ze moje wpisy nie przyczynia sie do oddalenia mnie do sekcji buraka jak narazie ide za lektyka
  • gość 2017.10.12 [16:39]
    Szczerze mówiąc myślałem, że zostanę w hańbie za wczorajszy występ. Dzień - wieczór wczorajszy, nie ma nic wspólnego z tym, co o pielgrzymce piszemy i proszę tego nie wiązać za sobą. Wszelkie wpisy "ten taki, a ta taka" proszę natychmiast zgłaszać, żeby oddzielić plewy od ziarna.
  • WOODZIANECZKAA 2017.10.12 [16:39]
    Witam ,czyli poki co jestesmy dwie.Mnie natchnienie chwilowo opuscilo ale mam nadzieje,ze nasz gospodarz doda jakis zabawny wpis i nas zaonspiruje....przeciez ro nie musi byc temat procesji.Moze byc tez inny.Wypowiadajcie sie tylko prosze o przestrzaganie zasad netykiety.
  • WOODZIANECZKAA 2017.10.12 [16:41]
    Sorry to literowka wiem jak sie pisze slowo przeciez
  • idaca za lektyka 2017.10.12 [16:53]
    czekamy na natchnienie,mnie tez opuscilo ,pogubilam juz co i jak ma wygladac w tej procesji,kto za kim i za co idzie.Teraz koncze prace ,wieczorem tu zajrze
  • gość 2017.10.12 [19:02]
    Na czele pójdą duże banery
    A nieść je będą największe sknery
    Z napisem wielkim i czerwonym
    Markus nam Wodzem! Pochwalony!
    "W pochodzie idzie sama elita,
    Klanu Kafe , znaku Zbiornika"
    By całej Polsce móc udowodnić
    Jakim Narodem jesteśmy zgodnym
    W pierwszym szeregu "bogacze" pójdą
    Ci co kredytów wiele rzucali
    Dla towarzystwa z nimi - bez ujmy!
    Każdy, co swym majątkiem się chwali...
  • Tak to sie zaczelo 2017.10.12 [19:11]
    WEedlug pierwszej wersji scenariusza na czele mialy isc dzieci ubrane na bialo i sypiace kwiaty,ktore mial dostarczyc Pan D.Powszechnie wiadomo,ze ma dojscie do niedrogich i pieknych kwiatow.W nastepnej kolejnosci mial isc z wielkim krzyzem Plebanek nasz.Pozniej lektyka z Maekusem a za nim stado pogodzonych celebrytek i celebrytow.Markus mial tez wystapic w roli Mikolaja i wreczyc prezenty.Jednej Pani -slownik,innej-diete cud,jeszcze innej pieniadza.Pewniej parze bon do Ikeina nowy wystroj wnetrza a przewlekle nieobecnemu mial oddac aniola,ktory ponoc go opuscil.
  • Tak to sie zaczelo 2017.10.12 [19:13]
    Na Zbiorniczek1 i 2 jest to opisane w zdecydowanie bardziej zabawnej formie.Dostosowywujac sie do prosby gospodarza watku pominelam wiekszosc nickow...suche fakty zostawila.Oczywiscie mozemy to przerabiac do woli
  • gość 2017.10.12 [19:15]
    Uczestnicy tej procesji mieli sie zatrzymywac przed kapliczkami sztrzezonymi szlananem,ktory mial podnosic znany nam Pan ,przy okazji czestujac winem z wlasnej wtrworni win owocowych.
  • Woodzianeczkaa 2017.10.12 [19:33]
    Wiersz jak zwykle udany ,czytam i natchnienia szukam.Oczywiscie i transparent i Markus w lektyce niesiony to nr 1.Nie bardzo w iem kto najwiekszy sknera,kto najwiecej kredytow zbiera?A juz pogubilam sie calkowicie kto taki rozrzutny,ze krolem napiwkodawcow mozna by go obwolac.
  • WOODZIANECZKAA 2017.10.12 [19:42]
    JUSUS-ten zeslany,zeby pokoj zapanowal-kreci wlasnie smiglem i to calkiem slusznych rozmiarow.HAHHA
  • gość 2017.10.12 [19:52]
    Konar mu zaplonol.
  • idaca za lektyka 2017.10.12 [20:12]
    witam ponownie fajnie ze ktos sie odezwal znowu kupa smiechu haha,na transparentach niech opis daja te co pisza bezblednie inne niech czekaja na prezent w postaci slownika,figury mamy dwie te co sie nie ruszaja tylko siedza lub leza nicki pominiete kto czytal wczesniejsze wpisy to wie,mamy tez rzymiana w wiencu laurowym i sandalach
  • idaca za lektyka 2017.10.12 [20:15]
    widze zeslanego jesusa ,ale smigla nie widzialam ominelo mnie kurde
  • gość 2017.10.12 [20:20]
    jesus kreci i mowi po pl
  • StaryŁysyBis 2017.10.12 [23:04]
    Niechaj sypią złotem prosto pod buty
    Niech trwonią w pielgrzymce majątki swoje
    W drodze żalu za grzechy i na znak pokuty
    Może tym otworzą niebiosów podwoje
    Lecz jeszcze przed nimi bieżą dzieci nasze
    W białe alby ubrane, jak anioły z nieba
    Rozdając biednym, tych "bogatych" kasę
    "Bo mamusia mófiła, ze dzielić sie tseba"
    Na kolana niewierni! W szczodrość nie wierzycie ?
    Skąd te wątpliwości w gest wielkich sponsorów ?
    To oni na privach rzucają sowicie
    Nagradzając pokazy, nie z musu... z wyboru...
  • gość 2017.10.12 [23:16]
    Osobe do seksu można sobie znalezc. Polecam
  • gość 2017.10.12 [23:43]
    Kolendy wkrótce bedziemy spiewać
  • gość 2017.10.13 [09:09]
    slabo jakos pisza lepiej szlo im obrabianie dup wiecje osob sie udzielalo
  • gość 2017.10.13 [12:34]
    Z tego co mi wiadomo to procesje mają by dwie.Jedna to ta bogata o pięknych zębolach i wspanialych szatach.
    Druga to biedota brudna bez zębów i w starych łachmanach na czele której stanie pan od szlabana.
  • gość 2017.10.13 [12:44]
    Od jutra wiedźmy i plotkary na Łysej Górze mają urzędować kogo i do której procesji przyporządkować.
  • gość 2017.10.13 [14:00]
    brawo,brawo czekamy
  • WOODZIANECZKAA 2017.10.13 [14:18]
    Pisanie szło nam doskonale i swietnie sie bawilismy.Moze temat sie wyczerpał?Moze scenarzysci zniesmaczeni kolejna afera zrobili sobie przerwe?Poki co i ja sie pozegnam do poniedziałku!Pozdrawiam gospodarza watku i tych,ktorzy na moja prosbe zaczeli sie podpisywac
  • gość 2017.10.13 [19:08]
    Na Zbiorniczek2 prosza o link do tego watku
  • Taktosiezaczeło 2017.10.13 [19:22]
    A co chca tutaj jakas aferke rozkrecic?Autorzy scenariusza odpoczywaja i szukaja natchnienia bo cos nam sie procesja posypała.
  • gość 2017.10.13 [19:25]
    tutaj dopiero widac kto potrafi sobie zartowac a zarazem ma swoje prywatne zycie dlatego nie ma tu hurtowych wpisow
  • gość 2017.10.13 [19:37]
    Drogi gospodarzu juz nagoneczka na Ciebie na zbiorniczek2.Linka ktos dał i jak to mowia uderz w stoł a nozyce sie odezwa....chyba niemieckie sie odezwały i klepia post za postem.Ja tam poczucie humoru i dystans doceniam i fajnie,ze jest watek bez pyskowek
  • idaca za lektyka 2017.10.13 [20:25]
    Tu nie ma pyskowek i plot my czekamy na natchnienie i na objawienie sie jesusa ,wczoraj wpadl na zb, chwile zakrecil smiglem ,smiglo mial spore wiec unioslo go w przestwoza.Znowu musimy czekac na jakies zeslanie i przekaz.Pozdrawiam tych z dystansem
  • gość 2017.10.13 [21:26]
    W intencji Zbiornika prosimy odmawiac rozaniec do konca pazdziernika.Zbiornik padl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych