Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poggrac chce

Gry erotyczne- jakie macie i jakie polecacie??

Polecane posty

Gość poggrac chce

Na allegro sa dwie z tego co zauwazylam -gra erotyczna i kochankowie Czy ktos moze spisac tu kilka "polecen" z tych gier zebym miala wyobrazenie o tym?? i ktore gry polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam tylko pograc
:( nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gry rozne sa
extasy, rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie - samo sedno
to jest lipa - mam taką grę - raz grałem - ale więcej nie zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete19821982
są kości na allegro jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek serwatka
albo gra w kamienną twarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ma
Komputer swiat 2/2008 pełna wersja StripPoker Exlusive 3 do kupienia w kioskach za 9,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaa D
ja tez polecam impke. nie idzie sie zanudzic... :D mm.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek1900
ta planetarozkoszy to jakieś badziewie, grać można tylko online. Ogólnie nie polecam - nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NKVD
Rosyjska ruletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rahciah
My gramy bez rekwizytów, ale naprawdę erotycznie. Dajemy sobie zadania erotyczne, których wykonania nie można odmówić :-) Bywają trudne wyzwania, ale jak się jest trochę szalonym to takie zabawy są naprawdę podniecające. Można też umówić się, że ktoś sam wyznaczy sobie zadanie. Jak ktoś ma tyle fantazji, co moja pani, to potrafi zaskoczyć :-) Moja raz przyjechała przez pół miasta na spotkanie ubrana w tylko krótki letni płaszczyk i szpilki. Jak się schylała, to rozcięcie z tyłu pokazywało pośladki. Ja nieraz musiałem zrobić minetkę w jakimś miejscu publicznym, albo wrócić z plaży w samej koszuli powstrzymując erekcję. Kiedyś byliśmy w parku rozrywki. Moja żona mieła sukienkę na guziki i nic pod spodem. Postawiłem warunek, że po każdej atrakcji jeden guzik rozpinamy. Doszła do jednego przed końcem dnia :-))) W samochodzie z własnej woli odpięła ostatni. Kiedyś kazałem jej założyć legginsy rozprute w kroku jak rozporek. Oczywiście bez majtek :-) Pomysłów są setki, polecam dla ludzi z fantazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas
Fajnie by tak zagrać on-line z kimś z Polski. Robisz swoją postać i coś na zasadzie simsów chodzisz i podrywasz albo zdobywasz przyjaciół. Kto wie, może i kiedyś doszłoby do spotkania w realu z wirtualnym partnerem. Są takie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza gra erotyczna to pieszczenie swojej kobiety po palcu. To znaczy tłumaczę i objaśniam. Kobieta dotyka palcem miejsce gdzie ma być pieszczona językiem partnera. Zaczyna najczęściej od szyi uszy itd. Dotykamy ją językiem ustami ale tylko raz po jej dotknięcie. Co się dzieje gdy zejdzie z palcem niżej i gdy chce być pieszczona dogłębnie to sobie możecie wyobrazić, a jak uklęknie na czworaka i kontynuuje... Facet jest w ekstazie widząc dotykającą siebie kobietę a kobieta no cóż mojej się zdarza że paluszków zaczyna jej brakować. Gra wstępna super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję bierki rozgotowanym makaronem spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawa w sloneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z erotycznych to World of Tanks, te lufy zawsze mnie kręciły Za inne reklamy dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×