Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa69

Hej Mężczyźni- odpowiedzi potrzebuję!!!!!

Polecane posty

Gość Ciekawa69

Właśnie zaczęłam uprawiać sex z moim chłopakiem - byłam do tej pory dziewicą. Jestem bardzo atrakcyjna i naprawdę potrafię podkręcić chłopaka (piszę to bo to ważne -to nie prowokacja!), potrafimy się kochać 3 -4 razy w ciągu godziny z parominutową przerwą, a potem gdy go obudzę jeszcze pare razy :) Chodzi o to że on ma problemy z przedwczesnym wytryskiem - dlaczego tak się dzieje? Z jednej strony to fajnie że ma kilka orgazmów pod rząd, to dla mnie komplement ze go tak podniecam ( bo to o to chodzi???? czy nie???) ale on jest zły że ja niewiele z tego mam i ja tez :/ W dodatku do tej pory mu się to nigdy nie przytrafiało, moze chodzi o to jaka ja jestem? Dla niego z wyglądu idealna, to wiem, bardzo go podniecam, a do tego stosuję różne sztuczki takie jak zabawy kostkami lodu, miętowa pasta do zębów (dorastałam na cosmopolitanie :) ) i zaciskanie mięśni Kegla... :) długo przygotowywałam się żeby mężczyzna z którym się będę kochać stwierdził że jestem jego najlepszą kochanką, a tu te przedwczesne wytryski wszystko psują... ale przeciez nie przestane sie starac zeby mniej go podniecac... :( chcialabym wiedziec co je powoduje, jak zapobiegac i czy to normalne że chłopak ma 5-6 orgazmów w ciągu kilku godzin, bo mój wspomniał żenigdy czegoś takiego nie przeżył :) a nie wiem czy wierzyć czy chciał mnie tylko pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
...hmm i pytanie do pań - czy to normalne że odkąd mój chłopak mnie rozdziewiczył mam ciągle ochotę na sex? w sklepie,autobusie, kościele... Kiedy mam okres, kiedy jestem zmęczoa i głodna tez :) zawsze i wszędzie i najlepiej nie mniej niż 3 razy :) zawsze tak jest w pierwszym tygodniu uprawiania sexu? czyz czasem ochota na sex maleje? bo teraz nie mogę się na niczym skupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
ale co poradzic na to zeby mogl dluzej sie bawic ze mną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
ale właśnie on po orgazmie juz po 2-3 minutach moze od nowa, chodzi o toze samo dochodzenie mu jakies 5minut zajmuje tylko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
ale czasem juz po kilku pchnięciach on juz dochodzi... i to jest problem, bo ja się dopiero rozgrzewam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
DOKŁADNIE! ma wytrysk i kolejny.... ... .... gumek nam nie starcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
no i to denerwujące że jest super a tu trzeba gumke zmienić i poczekać te 30 sekund żeby znów mógł.. a ja stygnę wtedy no i chyba to nie tak ma wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz niewiem co Ci poradzic ja umiem np bardzo dlugo sie kochac i dopiero potem sie spuscic a czemu on nie umi tak to ja niewiem ze sybko si epodnica skupia sie na sobie a nie na Tobie jak powinien bo 1 powinien sie skupic zeby Ci przyjemnosc sprawic a potem sobie a nie na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
czyli mozecie to kontrolowac? mam faceta egoistę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
a tak przy okazji to przezerwatywy mają jakies rozmiary? iczy to faktycznie coś daje takie rózne bajery- extra nawilżenie, prązki itepede? bo jakos nie wydaje mi sie... :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy sa rozmiary to niwiem jak ja kupuje zawsze to mam akurat a raz kupilem jakies inne ale nie powiem Ci jakie to jakies wieksze byly a tak wogule to ja kupuje plemnikobujcze ale jak kupujsz prazkowane tyo chyba lepiej niewiem nei kozystalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
i jeszcze jedno - czy naprawdę czuc róznice w gumce czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tego ja Ci nie powiem bo mam tylko jedna swoja Kobiete ktora Kocham i nie probowalem jeszcze bez wiec ja ci nei odpowiem na to ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
hej! co do ---szalony pawel--- to sie z nim w ogole nie zgadzam!! ze on tak dlugo potrafi to powinnien sie cieszyc ze ma taka fizjologie ciala!! my z moim chlopakiem tez mielismy taki problem! czytalismy tez duzo o tym na internecie....po wielu radach i opiniach jest coraz lepiej...baaa jest super :) ostatnio kochalismy sie 1h :) poczytaj sobie jest wszedzie pelno tego na necie wystacrzy wpisac w googlach - wczesny wytrysk -- i polecam gumki przedluzajace stosunek my uzywamy zwykle new caress sa rewelacyjne :) zycze powodzenia :) ps. co do tego ze chlopak ci mowi ze wczesniej bylo inaczej zbytnio bym nie wierzyla ;) poprostu nie potrafi sie przynac do problemu ktory ma co trzeci facet na kuli ziemskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
widzę widzę po opisie :) no ale dzięki za odpowiedzi, pomogłeś mi bardzo, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
a ja myslalam ze tylko ja mam takiego pecha :) a ztymi prezerwatywami spróbuje, moze pomoze. Moj chlopak mowil zwwczesniej po drugim orgazmiemogl juz calą noc się kochać i nie mogł dojść a ze mna raz za razem :) miło alemnie towkurza bo tez bym chciała chciaz raz normalnie dojsć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupika
a ja uważam, że z czasem chłopak się przestawi i wasze igraszki będą twały dłużej, trzeba treningu z czasem sie unormuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak nie mysli sie o sobie tylko o Swojej kobiecie to idzie opóznic wytrysk a moze on po prostu tylko o sobie mysli zobacz na jego zachwanie w czasie stosunku to moze cos zauwazysz ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony pawleMadziuleczka*
mnie akurat bardziej bardziej podnieca myslenie o tej drugiej osobie a nie o mnie,ale jak ty szybciej dochodzisz myslac o sobie....bywa i tak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa69
i jeszcze cos krępującego - jest moim pierwszym kochankiem i nadal sprawia mi trochę bólu,współżyjemy dopiero od tygodnia, użył określenia że jestem"bardzo ciasna" -wiem o co chodzi ale czy to się trochę unormuje czy coś? Tonie jest wielki problem ale mały dyskomfort na poczatku, mimo że zaczynamyjakjuz jestem rozgrzana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×