Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Herdsman

Hej! Może jest jakaś chętna na porany spacer we dwoje? A może seks?

Polecane posty

To w koncu szukasz partnerki do rozmow podczas spaceru? Czy tylko do seksu? Nie mozesz sie zdecydowac? Aaa... rozumiem, to jest spacer w celach seksualnych... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksy ksy
Herdsman, cierpisz na bezsennosc? widze, ze cala noc na kafeterii spedziles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm.......
bezsennosc...chcialo by sie a sie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziś spać nie mogłem, a wszystko na co miałem ochote to byłaby jedna miła pani, która nie pozwoliłaby mi zasnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksy ksy
widze, ze masz sprecyzowane oczekiwania :) coz, szukaj tej milej pani, ja jestem nawet mila :P chetnie bym poszla na spacer, ale jest tak zimno, ze nie rusze sie z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. ksy ksy a jesteś z Warszawy? Może mógłbym wykonać spacer za ciebie i przyjśc do Ciebie? Dostałbym gorącą herbatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksy ksy
jestem z Warszawy, ale raczej nie przyjmuje gosci na herbatce o 5 rano :P poza tym zauwam do egzaminu:) ale dzieki za propozycje:) a ty co robisz o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakuwam równiez i juz mam dość:) Odstresowania szukam a cos takiego razem to na pewno by nam pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksy ksy
Herdsman, fajnie, ale moze po sesji, hm? RADOSNKA- czuje sie lekko urazona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o której masz egzamin? Ja dopiero na 14. ale jest to dość trudne. Trzymam cię za słowo, że po sesji sie odezwiesz w tej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksy Ksy
Po sesji to ja sie robie bardzo... hot. 😘 Wracaja zmysly przygniecione nauka w czasie sesji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksy ksy
co za podszywka nieudolna :P nie, nie robie sie hot. Podszywaczu, jak chcesz poflirtowac, to moze pod wlasnych nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSY KSY
A moze za szybko na photo ;-) A jak sobie mnie wyobrazasz? Jak chcialbys abym wygladala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ja sie wycofuje z tej dyskusji, a poszywaczce(pewnie lat ok 15, wstalas, zeby zdarzyc do szkoly na 8, zgadlam?) zycze dobrej zabawy, pod WLASNYM nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodgladaczRozwijajacychsieRoma
A czemu nie udolna? Przeciez polknal. KsyKsy, szkoda, zes nie hot, ale nie martw sie nie wszystkie dziewczyny wygladaja sexi. A ty pewnie ani hot nie wygladasz, ani hot sie nie czujesz, ani hot cie nikt nie odbiera i dla nikogo hot nie jestes, hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nie czuje sie hot, bo hot moze czuc sie zAkReCoNa DzIeFFcYnKa z bLoGuSia :P a ja jestem juz kobieta, wiec nie musze sie wysilac na tak pretensjonalne okreslenia. hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, podszywaczko, \"nieudolna\" pisze sie razem. Mysle, ze trzeba juz spakowac zeszyty do tornistra, wziac worek z kapciami i isc na przystanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×