Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alczia

Idiotyczna wizja podczas masturbacji. Jak się uwolnić? Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Alczia

Facet zostawił mnie dla dziewczyny z którą wcześniej robiliśmy trójkąt. Jestem zrozpaczona po prostu a mimo to podczas masturbacji wyobrażam sobie jak oni to robią. W tych marzeniach jestem i ja obecna ale zamiast brać udział w seksie to klęczę przed łóżkiem i całuje tamtej nogi a ona mnie kopie po twarzy dla zabawy i śmieje się. Bardzo mnie upokarzają takie chore p******e zboczone popiertolone wizje a mimo to oddaje się im w rozpaczy jakby szukając ratunku w jeszcze większym upodleniu. Czuję, że zwariuję jeśli to dłużej potrwa. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy malowane lzami
Czas leczy rany. Nie szukaj pomocy na forum pelnym zbokow. Tak z ciekawosci. Masz ograzm przy takich myslach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dochodzisz podczas tej fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
king chetnie wbiję w cb, ty maczusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie. Mój związek jest ok ale jak się masturbuję wyobrażam sobie moją dziewczynę z innym, jestem przy tym i patrzę, jestem nagi, on ją dyma, ona ma dobrze, śmieje się ze mnie i mnie przy nim poniża, wydaje mi poniżające polecenia, które spełniam bez gadania. Mam wzwód i nie potrafię go ukryć przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alczia
ale dochodzisz podczas tej fantazji? x To jest właśnie najgorsze, że dochodzę!!!! Nie chcę dochodzić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość man
Ja mam troche inaczej ale jak kolega powyzej tez czerpie przyjemnosc z upokarzania wielu tak ma. Jestem facetem a wyobrazam sobie ze jestem kobieta i kilku facetow mnie g****** Kreci mnie wizja ze ja to dziewczyna i inni mnie na sile upokarzaja. Ty masz podobnie choc inny rodzaj upokorzenia oparty na faktach z zycia. Moim znadniem jesli dochodzisz to jakas czesc Ciebie lubi to i nie powinnas sie przed tym bronic. Mozesz powiedziec jak czesto masz takie mysli czyli jak czesto sie masturbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość man
@ gość dziś Ciekawa fantazja ze obcy chlop dyma Ci zone a Ty patrzysz i spelniasz jej polecenia. Co ona kaze ci robic? Musiales np. zrobic laske temu gosciowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alczia
Mozesz powiedziec jak czesto masz takie mysli czyli jak czesto sie masturbujesz? x Dziś to zrobiłam. Po tym jak to napisałam to znów zaczęłam o tym myśleć chociaż wcale nie chciała no i w końcu zaczęło się. Wystarczyło że zamknęłam oczy a już klęczałam przed ich łóżkiem i miałam przed twarzą nogi tej dziewczyny i nie umiałam się powstrzymać żeby nie zacząć lizać ich. To chora popiertolona wizja i nie mam pojęcia czemu liżę giry tej suce j*****j która ukradła mi faceta!!! Liżę a ona się jeszcze ze mnie śmieje i kopie po twarzy a mój ex leży na niej i ****ają się zadowoleni. Zwariuję chyba sama ze sobą od tych popieprzonych myśli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość man dziś @ gość dziś Ciekawa fantazja ze obcy chlop dyma Ci zone a Ty patrzysz i spelniasz jej polecenia. Co ona kaze ci robic? Musiales np. zrobic laske temu gosciowi?" W fantaziach tak, w realu jeszcze nie. Jednak te fantazje wydały się i po pewnym czasie przeszły do reala. Tak, patrzę jak obcy chłop dyma mi żonę, czasem nawet sam wsadzam jej ich członki w dziurkę, laski jeszcze nikomu nie zrobiłem. W realu, w tracie kiedy to nim robi, ona każe mi się dotykać, całuje się ze mną, pyta czy ją kocham a potem zajmuje się nim. Taki widok się bardzo utrwala. Jak się masturbuję mam go przed oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następnym razem jak będziesz próbował kolejny temat wypromować, to pamiętaj, żeby nie pisać piertolony, tępy kretynie z familoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wczesniej bzykaliscie sie we 3 to byl fetysz stop? Calowalas jej stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś następnym razem jak będziesz próbował kolejny temat wypromować, to pamiętaj, żeby nie pisać piertolony, tępy kretynie z familoka". Frendzel po co to czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alczia
Jak wczesniej bzykaliscie sie we 3 to byl fetysz stop? x Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×