Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plazma z lasu

Ilu miałyście facetów do dnia dzisiejszego?

Polecane posty

Gość plazma z lasu

Pytanie może naiwne. Ale jednak. Mam 30 lat. Byłam z 10 facetami.Z tego z 8 w ciągu pół roku. odreagowałam po rozwodzie. Nie mam z kim o tym pogadać, a chcę wiedzieć czy to już dużo...czy jeszcze za mało. :-) Proszę o wypowiedzi tylko dziewczyny. Panowie mogą poczytać. Podajcie wiek i ilość "sztuk". I proszę bez Kościelnych komentarzy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdfcedw
Mam 22 i nie byłam z żadnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasniej proszę
Ale miałyście w sensie uprawiałyście seks ? Czy bez seksu też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
pewnie, że to dużo. ja mam 18 lat i miałam dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 24 lata i ...
... miałam 2 facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhjsfhhsdf
a ja mam 22 lata i obecny jest 9 ;/ i wcale się z tego nie cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyukliukyjdthrsgd
Ja mam 22 lata i 2 facetow ale gdy kogos poznam z kim sie zwiaze i bedzie na ten temat rozmowa to powiem ze 1. Wiekszosc znajomych mialo wiecej ale teraz tyle sie mowi o dziewictwie ze az mi glupio ze mialam dwoch :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbf
26, trzynastu..i na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat i jeden wciąż ten sam od 4 lat pierwszy i mam nadzieję mimo problemów ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM 24 LATA - Nie uważam że jestem ku... (bo ku... dają swoje ciało w zamian za coś, są to różne rzeczy czy materialne czy też nie. Nie sąszanowane i pozwalają sobą pomiatać) Osobiście czerpałam przyjemność i żaden facet nie okazał mi odrobinę nie szacunku wobec mnie. Byłam żądna PRZYGODY i poznawania czegoś nowego, poznanie nowych zachowań i relacji. Do dnia dzisiejszego mam świetną relację z tymi mężczyznami. Każdy mój partner był inny- nie było dwóch takich samych (środowisko, zachowanie, mentalność, wyznania, typ, osobowość). dziewictwo straciłam mając lat 17 w stałych związkach byłam 4 razy po około 7miesięcy, z czego z jednym z nich nie uprawiałam seksu (piłkarz... symbol sexu... brak słów), żadnego swego faceta nie zdradziłam nawet pocałunkiem z innym mężczyzną. Między związkami w ciągu około roku w łóżku londowałam z około 10 partnerami, z czego z połową z nich uprawiałam seks. Ciężko mi obliczyć ilu miałam partnerów, bo szczerze mówiąc nawet mi się nie chce, gra nie jest warta świeczki. ALE NICZEGO NIE ŻAŁUJE :) Miałam takie przygody, że hej. Miałam jednego prawiczka (tragedia) ale do dziś mnie po rękach całuje. Miałam również raz w życiu trójkącik ( 2-kobiety i jeden facet) było to małżeństwo (świetne przeżycie) SĄ to moi przyjaciele. Extra przygody, które pozostaną na zawsze w mojej pamięci :) Teraz mam najfajniejszego Faceta na świecie, z którym nie koniecznie mam szalony sex, ale w łóżku nam jest dobrze więc nie potrzebuje już szalonych przygód, już je miałam i wystarczy :) WIĘC NIE MASZ SIĘ CZYM PRZEJMOWAĆ ;) POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLaLand
Cześć, ja mam 22 lata :-) Dziewictwo straciłam w wieku 20. Od tej pory mam na koncie wiele przygód 'na jedną noc', bo miałam na to ochotę :) Mniej więcej ok. 20, z czego nie zawsze to był stosunek. Z niektórymi się nigdy więcej nie spotkalam, bo np to było na wakacjach, z innnymi łączy mnie sympatyczny kotakt (już nie na podłożu erotycznym). Zawsze było fajnie, nie żałuję, poznałam wielu facetów, a i tak kocham jednego, ale nie wiem czy będziemy razem, bo on już z kimś był, zanim go poznałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lat jednego faceta
ktory jest moim mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka56
Ja miałam w zyciu jednego i z nim jestem juz xx lat. Nie mam zamiaru go zmieniac na nowszy model. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka56
Ok, dodam, ze jestesmy juz razem ponad 30 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamelica
Stradziłam dziewictwo mając 18 lat-byłam z nim 7 mies.i byłam strasznie ciekawa sexu... Poźniej przypadkowy sex na sylwestra... Poźniej sex od którego zaczął się 4-letni związek... Zdradziłam po pijaku z jego kolegą-załamanie psychiczne na 2 mies. Potem się rożstaliśmy i poznałam żonatego.. jesteśmy kochankami 8 mies. W miedzyczasie znów mialam spontaniczny raz z kolegą...-jestem wolna, więc to inaczej.. Podsumowanie: 24lata - czyli w ciągu 6 lat szesciu partnerów...rozłożyło się po równo...i wiem, ze to nie koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
mam 22 lata i teraz jest drugi( i mam nadzieje ostatni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomaranczowo
ja pierwszy raz przespalam sie z facetem w wieku 16 lat i nie wiem ilu mialam w sumie facetow. na studiach sporo balowalam - czasem partnerzy na jedna noc , kazdy inny - raz bialy , raz czarny , innym razem Hidus , Rosjanin , trojkat ja+2 kobiety . ale nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111 44444
ja ok. 40-50 facetow. Mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 24 lata i jednego mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 29 letni
co za różnica ilu?? ważne jak często :D bo mając nawet 20 ale na jedną noc ty i tak panna słaba w te klocki będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37389941K
Ja zaczełam w wieku 17 lat z moim pierwszym facetem - był doświadczony i dużo mnie nauczył, byliśme ze sobą 4 lata... od 3 lat jestem sama i seks był z jednym bardzo przystojnym facetem.. międzyczasie były jeszcze jakieś tam takie przygody chyba z 3 facetami ale nie dochodziło do czystego seksu... tak więc ja przy Was to pikuś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FokaZet
mam 25lat i miałam 4 facetów - w tym jeden tylko oralny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka węgierka bez pestki
25 lat i trochę tego towaru było. Z żadnym nie łączyło mnie nigdy nic więcej niż sex i tak chciałabym aby zostało jeszcze przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha_te_Kobiety
czy wy Kobiety naprawde pytacie o ilość partnerek?? bo mnie osobiście ryra ilu miała moja kobieta , bo do czego to mi potrzebne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intimiss
24 lata a było ich 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×