Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imperium nie znosi TCC

Polecane posty

Gość gość

Kolejna z która ma konflikt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium uwielbia być w centrum uwagi. Wyśmiewa wszystkie zadarty nochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
W twojej chorej głowie. Przestań za mną łazić. :P Konflikt na tym forum miałam tylko z jedną osobą i uwierz mi- to nie była kobieta. Wczoraj nienawidziłam Muchy i Want, dziś Tcc.:D A tak naprawdę żeby zasłużyć na moją nienawiść trzeba być zdrową świnią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz znowu tcc jest zła ciągle ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo priwuje z tcc niech ja obroni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt za tobą nie łazi paranoiczko nie chlej niedopchnięta mężatko, kiedy zdradzasz jak ciągle tu siedzisz Szamberium i pryskasz coco? jak smakuje sperma Lalkarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Po co takie oskarżenia sztuczne? :) Nie wiem jak smakuje sperma "tego" osobnika, bo interesuje mnie sperma "innego" osobnika.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten zmysłowy seks w ubikacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczna, wyniosła i pusta jesteś ty Innesso :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Mieliśmy przyjemność już się poznać osobiście? :) Hmm. Mam więc zgadywać kim jesteś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko jeszcze jaj nie znosisz, Imperium ;) Bo już prawie cała lista dostępnych nicków poszła w tytuł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Może powinnam robić za wioskowego smerfa Marudę, bo kwoka ze mnie jednak żadna Giaa. Mam mało wydatny kuper, zupełnie nie "lopezki". :( W następnym temacie proszę o użycie słowa "nie cierpi..." No i gość zamilkł. Tak myślałam, że mnie dobrze zna. :D Fajna wklejka. Cynika lubię, szczególnie wieczorową porą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa dziś widmo przebierańcu login na swój flagowy nick spamerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam gija to wypisz wymaluj widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z klasą to nie przeżytek. Żeby mieć klasę nie wystarczy garsonka chanel, ładny samochód czy wypasiony telefon. Modnie, ładnie i elegancko można się ubrać za nieduże pieniądze, ale w rzeczy z dobrych materiałów. Żeby mieć klasę trzeba umieć się cenić, milczeć kiedy jest to konieczne. Nie osądzać a jednak wypowiedzieć własne zdanie na jakiś temat. Trzeba umieć przyznać się do błędu. Nie wdawać się w nic nie znaczące dyskusje. Kobieta z klasą nie kupczy swoim życiem w reality show, nie ma 100 okładek Gali na swoim koncie. Nie narzuca się z poglądami i swoją osobą. I oczywiście przeklina z wdziękiem. Chociaż "k***y" nie używa jako przecinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:)) tutaj przewaznie sa konfliktowi bucowaci ludzie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha dziś HEJ tutaj przewaznie sa konfliktowi bucowaci ludzie Grzeczne dziewczynki ida do nieba. Niegrzeczne maja niebo na ziemi. janusze w jakim stanie są dzisiaj twoje zwieracze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tcc jest spoko i pasuje do widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
No widzisz Mmartho. Ja to bym chętnie popisała o seksie i orgazmach męskich ;), a zamiast tego mamy wojnę forumową z atomowym spustem na Hiroszimę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę zaswiadczyc ze po wczorajszej nocy januszek nie ma już zwieraczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku w burce, czytasz te brednie? Ty to Ja. Still :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Na prawdę wolicie analnie Trollu? Ja wolę dowcipnie. Giaa ma pewnie z Widmo tyle wspólnego co Walt Disney z Harrym Trumanem. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nie z Truman Show, już byś ocierała się niebezpiecznie o rant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperium - taka rola na forum, do chamow wulgarne, do bystrych inteligentnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Niestety ta dziurka jest na ostatnim miejscu u mnie. Mam takie jazdy tylko jak chcę być ostro zdominowana. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEM MOCNY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×