Odpowiedz na ten temat

Inny temat

• ka ma 2017.05.18 [09:34]
    do pogadaniausmiech.gif
    Kobieta-7 liter, a taka abstrakcja
    edytowano 2017.06.05 [09:34]
  • gość 2017.05.18 [09:49]
    Żenada.
  • gość 2017.05.18 [09:54]
    Mucha loguntcool.gif
  • gość 2017.05.18 [09:55]
    A jaki był mój pierwszy nick?
  • ka ma 2017.05.18 [09:58]
    Twój to nie wiem jaki, przykro mi.
  • gość 2017.05.18 [10:41]
    To c***j ci w dooope
  • darjuż 2017.05.18 [10:42]
    Czary mary usmiech.gif
    Do mężczyzny trzeba mieć podejście, najskuteczniejsze zasadniczo jest podejście nago... ps. Darjuża hejt nie rusza, ma na to wyjehane
  • darjuż 2017.05.18 [10:47]
    Przerwa dobrze mi zrobiła i zapewne będę chciał je powtarzać. Słonko przypieka więc jeśli u ciebie nie to jutro nasz idealna pogodę na wyjście w mini bez majtek. usmiech.gif Tak tak wiem nie chodzisz, ale ze mną byś się nauczyła usmiech.gif szczuła byś sobą w kawiarni echh żeby to znów mieć te 20 latek....
    Do mężczyzny trzeba mieć podejście, najskuteczniejsze zasadniczo jest podejście nago... ps. Darjuża hejt nie rusza, ma na to wyjehane
  • ka ma 2017.05.18 [10:48]
    Nooo co tak długo?jezyk.gif na spokojnie dzisiaj mogę bezusmiech.gif już od niedzieli jestem zarumieniona. O tak...żeby znowu mieć te naście nawet bym powiedziałasmiech.gif
    edytowano 2017.05.18 [10:50]
  • gość 2017.05.18 [10:56]
    Piertolone ezboki koorfa internetowi ekshibicjonisci. wyjepac wam koorfy w te puste banie?
  • gość 2017.05.18 [11:00]
    Masz peesdo sprawę do konkretnej osoby to koorfo zaadresuj topik piertolona szmato bo tracę czas a czas to pieniądz. jesteś mi winna kase ale możesz mi zrobić laske w zamian
  • gość 2017.05.18 [11:04]
    Jepane gimgooofno na emeryturze. wypiertalac mi stąd na priva kondoniarze
  • gość 2017.05.18 [11:05]
    Wypad emski, psychiczny paparuchu smiech.gif
  • gość 2017.05.18 [11:08]
    Morda bo ci wstawie w kod dożywotni onanizm
  • darjuż 2017.05.18 [11:46]
    Kama nie mów że poszłabyś tak na miasto usmiech.gif szok . Efekt pernamentnej " edukacji na F8" .Lubię nagość oraz rozmowy o niej. Wiesz nagość przybliża nas do wieku dziecięcego więc ma efekt odmładzający. Choćby dla samej psychiki . A co tam było z tobą z tym plywaniem nago. Opowiadaj.
  • gość 2017.05.18 [11:57]
    Dariusz ssałeś dzisiaj koledze penis? Dobrze nastroiłeś się na dziś dzień?
  • gośćharry 2017.05.18 [12:07]
    Kama co dzisiaj możesz bez?
  • ka ma 2017.05.18 [12:33]
    darjuż musisz uwierzyć na słowo ale zdarzyło mi sięsmiech.gif a z tym pływaniem to nie o pływanie chodziło tylko o seks. Pływaczka ze mnie kiepska i mocno niepewnie się czuję w wodzie. Co tu opowiadać...młoda i głupia byłam i dałam się namówić bo pewnie wtedy chciałam mu pokazać jak bardzo kochamsmiech.gif teraz już taka młoda nie jestem ale głupota chyba nawraca bo teraz też dałabym się namówić gdyby była okazjajezyk.gif
    X
    gość harry, chodziło o to ze dzisiaj u mnie jest tak gorąco że spokojnie o założeniu bielizny można zapomnieć i nie grozi to przeziębieniem ani zawianiemusmiech.gif
    edytowano 2017.05.18 [12:34]
  • gośćharry 2017.05.18 [12:39]
    Moja żona tak czasem chodzi fajne i podniecające to jest
  • darjuż 2017.05.18 [14:21]
    Seks w jeziorku wow. W jeziorku nie próbowałem seksić ale w basenie zdarzało się usmiech.gif taaaak teraz rozumiem. Jak woda środowisko nieprzyjazne to trudno o radosną przyjemność laskotania wody po udach. Przyznam ci się że pływam dość dobrze, no nie tak jak sportowcy ale wypływam w jezioro hen. Z plazy wchodzę w kapielowkach. usmiech.gif Jak woda pod klatę, ściągam, pływają sobie laski obok niczego nie świadome usmiech.gif i spokojnie oby nic nie wynurzyć wypływam. Kąpielówki sprytnie przekładam na nadgarstku. Gdy wracam rzecz jasna odwrotnie. Po takim pływaniu czuję się jak młody bóg.usmiech.gif
  • gość 2017.05.18 [14:21]
    Gość Harry no weź się tak nie napinaj bo se starego wysrasz he he smiech.gif
  • gość 2017.05.18 [14:24]
    Dariusz zboczeniec, pewnie podpływa do młodych chłopaków i ich nieświadomych penisem smyra pod wodą. Boże jaki to okropny dewiant smutas.gif
  • ka ma 2017.05.18 [19:26]
    smiech.gif no teraz po tym co napisałeś to będę się uważniej przyglądać cool.gif
  • gość 2017.05.18 [20:08]
    Masz rację Kamila, Dariusz to ohydny zboczeniec i przy nim trzeba mieć oczy dookoła głowy. Nigdy nie wiadomo kiedy mu odbije. Podobno to miłośnik scatu smutas.gif
  • gość 2017.05.18 [20:35]
    Wchodzac na to forum musze potwierdzic ze mam 18 lat i zaakceptowac tresci erotyczne.
    A po wejsciu dom samotnej starosci przy tym pierdzidolku wydaje sie byc plonacym burdelem usmiech.gif
    Jakas sitwa ciezko zabawnych starych panien opanowala to miejsce, potrafia jedynie wklejac seksowne awatary i prowadzic gadki z podtekstami dla ulomnych.
    No i jeszcze zmieniaja nicki. To maja opanowane do perfekcji usmiech.gif
  • gość 2017.05.18 [20:51]
    W takim razie pokazesz jak nalezy dobrze pisac na takim forum?usmiech.gif
  • gość 2017.05.18 [20:59]
    20:51 ale weź tak się nie napinaj bo se starego wysrasz cool.gif
  • gość 2017.05.18 [21:11]
    No wlasnie nie pokaze usmiech.gif
    To jest najdurniejszy ze stalych argumentow na tym forum. Kadlubki pisza sobie erotycznie jak na herbatce dla umyslowo ociezalych (przepraszam, ze obrazam naprawde dotknietych taka przypadloscia),i jeszcze mysla, ze ktos im bedzie pokazywal jak wygladaja normalne erotyczne rozmowy z pazurem smiech.gif
    Pisz sobie dalej o swoich przygodach pensjonariuszki, wstaw mocny awatar, to pewnie doda ci odwagi i prowadz swoj drewniany tasiemiec na setnym nicku usmiech.gif
    Normalni ludzie, jak chca popisac erotycznie, nie daja probek tworczosci na temacikach ero kalek.usmiech.gif
    I uwaga, teraz zaszokuje cie jeszcze bardziej. Jest duzo miejsc, na innych stronach i tu takze, gdzie ludzie pisza i wiedza o co chodzi, a nie p*****la jak potluczeni usmiech.gif
    Wiem, teraz padnie tekst "to idz tam".
    I tak dokladnie zrobie, ale nie mam obowiazku niekomentowania grafomanskich wypocin jakiegos zamulonego ero przychlasta usmiech.gif
  • gość 2017.05.18 [21:17]
    Czyli nie pokazeszusmiech.gif I pomyslec, ze wystarczyło jedno zdanieusmiech.gif
  • gość 2017.05.18 [21:26]
    Jedno zdanie to moze wam wystarczy. Efekty widac po latach bicia piany pod kolejnymi nickami.
    Zreszta tu nie rozchodzi sie nawet o ilosc, a jakosc i konkretnosc usmiech.gif Ogarniety poradzi sobie bez tasiemcowego p********ia psa w lancuch.
    Tworz sobie dalej swoj ereotyczny swiat owieczko usmiech.gif
  • gość 2017.05.18 [21:31]
    Masz,rację, a jedna z nich już się pieni. Zmarnowalny potencjał erotycznego forum.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych