Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat

Polecane posty

Gość gość
Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha logunt:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki był mój pierwszy nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To c***j ci w dooope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa dobrze mi zrobiła i zapewne będę chciał je powtarzać. Słonko przypieka więc jeśli u ciebie nie to jutro nasz idealna pogodę na wyjście w mini bez majtek. :) Tak tak wiem nie chodzisz, ale ze mną byś się nauczyła :) szczuła byś sobą w kawiarni echh żeby to znów mieć te 20 latek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo co tak długo?:P na spokojnie dzisiaj mogę bez:) już od niedzieli jestem zarumieniona. O tak...żeby znowu mieć te naście nawet bym powiedziała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piertolone ezboki koorfa internetowi ekshibicjonisci. wyjepac wam koorfy w te puste banie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz peesdo sprawę do konkretnej osoby to koorfo zaadresuj topik piertolona szmato bo tracę czas a czas to pieniądz. jesteś mi winna kase ale możesz mi zrobić laske w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jepane gimgooofno na emeryturze. wypiertalac mi stąd na priva kondoniarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad emski, psychiczny paparuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda bo ci wstawie w kod dożywotni onanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama nie mów że poszłabyś tak na miasto :) szok . Efekt pernamentnej " edukacji na F8" .Lubię nagość oraz rozmowy o niej. Wiesz nagość przybliża nas do wieku dziecięcego więc ma efekt odmładzający. Choćby dla samej psychiki . A co tam było z tobą z tym plywaniem nago. Opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dariusz ssałeś dzisiaj koledze penis? Dobrze nastroiłeś się na dziś dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Kama co dzisiaj możesz bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darjuż musisz uwierzyć na słowo ale zdarzyło mi się:D a z tym pływaniem to nie o pływanie chodziło tylko o seks. Pływaczka ze mnie kiepska i mocno niepewnie się czuję w wodzie. Co tu opowiadać...młoda i głupia byłam i dałam się namówić bo pewnie wtedy chciałam mu pokazać jak bardzo kocham:D teraz już taka młoda nie jestem ale głupota chyba nawraca bo teraz też dałabym się namówić gdyby była okazja:P X gość harry, chodziło o to ze dzisiaj u mnie jest tak gorąco że spokojnie o założeniu bielizny można zapomnieć i nie grozi to przeziębieniem ani zawianiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Moja żona tak czasem chodzi fajne i podniecające to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks w jeziorku wow. W jeziorku nie próbowałem seksić ale w basenie zdarzało się :) taaaak teraz rozumiem. Jak woda środowisko nieprzyjazne to trudno o radosną przyjemność laskotania wody po udach. Przyznam ci się że pływam dość dobrze, no nie tak jak sportowcy ale wypływam w jezioro hen. Z plazy wchodzę w kapielowkach. :) Jak woda pod klatę, ściągam, pływają sobie laski obok niczego nie świadome :) i spokojnie oby nic nie wynurzyć wypływam. Kąpielówki sprytnie przekładam na nadgarstku. Gdy wracam rzecz jasna odwrotnie. Po takim pływaniu czuję się jak młody bóg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Harry no weź się tak nie napinaj bo se starego wysrasz he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dariusz zboczeniec, pewnie podpływa do młodych chłopaków i ich nieświadomych penisem smyra pod wodą. Boże jaki to okropny dewiant :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
:D no teraz po tym co napisałeś to będę się uważniej przyglądać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Kamila, Dariusz to ohydny zboczeniec i przy nim trzeba mieć oczy dookoła głowy. Nigdy nie wiadomo kiedy mu odbije. Podobno to miłośnik scatu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzac na to forum musze potwierdzic ze mam 18 lat i zaakceptowac tresci erotyczne. A po wejsciu dom samotnej starosci przy tym pierdzidolku wydaje sie byc plonacym burdelem :) Jakas sitwa ciezko zabawnych starych panien opanowala to miejsce, potrafia jedynie wklejac seksowne awatary i prowadzic gadki z podtekstami dla ulomnych. No i jeszcze zmieniaja nicki. To maja opanowane do perfekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie pokazesz jak nalezy dobrze pisac na takim forum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:51 ale weź tak się nie napinaj bo se starego wysrasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie pokaze :) To jest najdurniejszy ze stalych argumentow na tym forum. Kadlubki pisza sobie erotycznie jak na herbatce dla umyslowo ociezalych (przepraszam, ze obrazam naprawde dotknietych taka przypadloscia),i jeszcze mysla, ze ktos im bedzie pokazywal jak wygladaja normalne erotyczne rozmowy z pazurem :D Pisz sobie dalej o swoich przygodach pensjonariuszki, wstaw mocny awatar, to pewnie doda ci odwagi i prowadz swoj drewniany tasiemiec na setnym nicku :) Normalni ludzie, jak chca popisac erotycznie, nie daja probek tworczosci na temacikach ero kalek.:) I uwaga, teraz zaszokuje cie jeszcze bardziej. Jest duzo miejsc, na innych stronach i tu takze, gdzie ludzie pisza i wiedza o co chodzi, a nie p*****la jak potluczeni :) Wiem, teraz padnie tekst "to idz tam". I tak dokladnie zrobie, ale nie mam obowiazku niekomentowania grafomanskich wypocin jakiegos zamulonego ero przychlasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie pokazesz:) I pomyslec, ze wystarczyło jedno zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno zdanie to moze wam wystarczy. Efekty widac po latach bicia piany pod kolejnymi nickami. Zreszta tu nie rozchodzi sie nawet o ilosc, a jakosc i konkretnosc :) Ogarniety poradzi sobie bez tasiemcowego p********ia psa w lancuch. Tworz sobie dalej swoj ereotyczny swiat owieczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×