Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja nimfomanka czy on aseksualny ?

Polecane posty

Gość gość

Czy seks co drugi dzień w wieku 19 lat to dużo ? Jesteśmy razem 3 lata i mieszkamy razem. Są sytuacje gdzie leżę w seksownej bieliźnie a on obok gra w jakieś dziecinne gry. Ja bym mogła codziennie/ co drugi dzień, a on około raz w tygodniu. Według mnie jestem bardzo seksowna, ale wydaje mi się, że problem tkwi w tym, że jestem jego pierwszą. Zauważyłam, ze poruszając temat jego seksu z inną mu staje,przy filmach gdzie widać trochę namiętności też. Wiem, że jeśli będzie tak dalej prędzej czy później skoczymy w bok. Ciekawe tylko kto pierwszy. Rozmawiałam z nim o tym wielokrotnie, obiecał, że się mną zajmie i nic, dalej ma wszystko gdzieś. Pomijam temat, że w łóżku tylko daje do ust, moczy i się zlewa. Jeżeli chodzi o moje potrzeby to on ich nie widzi mimo moich wielokrotnych próśb. Niedawno była poważna kłótnia. Obiecał, że się zmieni, a znów robi to samo. Dodam, ze obiecywał mi to około dziesięciu razy. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jeśli to prawda, skoro daje tylko do ust jak to okresliłaś, to może boi się ciązy czy coś w tym rodzaju, albo nie ma za wiele doświadczeń, boi się, że nie podoła coś w tym rodzaju. Najlepiej zapyytaj dlaczego tak się zachowuje ? Będziesz mieć sprawę jasną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, ze moglabys codziennie jak jestes caly czas niezaspokojona. On sobie jajka oprozni, a ty sie meczysz z przekwiona macica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem podobnie tylko jestem facetam. Rozwiązaliśmy to tak, że jak ona nie ma ochoty to rozkłada nogi i dalej robi swoje a ja się gapię na jaj dziurkę i masturbuję. Tak robimy od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×