Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona_ona_ona

Jadalna bielizna!

Polecane posty

Co o tym myslicie?czy narzeczonemu by sie spodobalo?nie mowie tu o majtkach czy stringach bo to jakies takie nie higieniczne,ale stanik?jak myslicie?moze jacys faceci sie wypowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodoba mu się, ale to prosta droga do niestrawności i uraczenia Cię zawartością jego żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przy okazji zacząłem się zastanawiać, czy jak już się człowiek dobrze rozgrzeje to taka bielizna się ie zaczyna rozklejać? Ktoś już jadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam tego dziadostwa. Facet w jakieś 20 minut później popędził w dzikim szale do kibla. Ten rodzaj bielizny jest chyba jeszcze bardziej niejadalny od zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mu kazal zezrec caly?a bardziej mi chodzi o pomysl i wyglad niz o jedzenie tego 'dziadostwa'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sobie lepiej cyce
wysmaruj polewa czekoladowa tzn zrob z niej niby stanik to jest lepsze niz jakies tam cukierki tylko taka prawdziwa polewa a nie z butelki bo to sie rozplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie bardzo podoba mi sie takie 'brudzenie sie' a poza tym juz wczesniej pisalam ze bardziej chodzi mi o wyglad i efekt niz o jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sobie lepiej cyce
stanik z kolorowych cukierkow kojarzy mi sie z przedszkolem to odrzuca a nie pociaga i jest tandetne lejaca sie polewa po ciele jest seksi a jak ci sie nie podoba to nie marudz poza tym jak widac masz juz swoje zdanie na temat tego stanika wtrace nie chcesz majtek bo to niehigieniczne, dlaczego? minety ci nie robi? na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxP
ja mam jadalne majtki ( z cukerków ) ale nie wiem czy to dobry pomysł by ich uzywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do majtek nie jestem przekonana do stanika bardziej,przeciez nikt tego nie kaze nosic normalnie na codzien tylko np.na gre wstepna,facet obgryzie kilka cukieraskow i dalej do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej nie bezsensownie
rany przeca juz po pierwszych kilku postach widac, ze ty jestes zdecydowana. Pytanie innych czy twojemu facetowi sie to spodoba jest... kiepskim pomyslem. Jeden lubi drugi nie. Ja nic takiego nie probowalem ale z tego co tutaj pisza to wyglada to na swietny srodek przeczyszczajaco detoksykacyjny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×