Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facetow

Jak i kiedy mezatki zdradzaja

Polecane posty

Gość facetow

kiedy opada opor i jak to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mąż już nie może lub też znalazł sobie kochanke a tk na poważnie to chyba rutyna w związku i dla tego kachanka sie szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy maz nie dba o kobiete
kiedy nie prawi juz jej komplemntow, kiedy nie pomaga w domu, kiedy nie jest czuly jak kiedys, kiedy w lozku jest nudno, kiedy zbyt czesto jest zmeczony po pracy i wiele wiele innych dlugo mozna wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowy
A co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwioooony maz
kie picza zaswedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zdradzałm kilkakrotnie
ale powiem z ręką na sercu, ze to nie była wina męza ani nie miało to związku z sytuacją w moim małżeństwie po prostu do tego stopnia traciłąm głowę dla tych kolejnych facetów, że nie potrafiłąm się oprzeć wiem, głupie, ale pisze szczerze.... co wiecej: wtedy kiedy miałąm problemy w małzeństwie, nie w głowie mi były zadne romanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shapper
ja zdradzalam kilkakrotnie--- mam dokladnie to samo:( plone z pozadania do kolegi z pracy i wiem ,ze on jest chetny ..seks z mezem juz nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dobre
"kiedy nie pomaga w domu, kiedy nie jest czuly jak kiedys, kiedy w lozku jest nudno, kiedy zbyt czesto jest zmeczony po pracy i wiele wiele innych dlugo mozna wymieniac" koles ma przyjsc z roboty i jeszcze chalupe ogarnac, apo wszystkim slodzic ksiezniczce zeby mu popuscila :D bo nei wiem czy wiecie, statystycznie najczesciej zdradzaja tzw pani domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak kobieta tez pracuje
to ma sama czopie dom ogarniac i jeszcze miche pod ryj postawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porkesss
bo nei wiem czy wiecie, statystycznie najczesciej zdradzaja tzw pani domu dokladnie, a to dlatgo,ze z nudow w chalupie im palma odbiaj i sa malo ambitne wiec jedyna uciecha zostaje dawanie dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety zdradzaja kiedy
nie sa dopieszczone i nie czuja sie atrakcyjne w oczach meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bardzo atrakcyjna
bo sa glupie :O czuja sie malo atrakcyjne ? nie musi mnei dupczyc jakis fagas na boku zebym sie czula atrakcyjna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety zdradzaja kiedy
nie chodzi o to ze nie maja poczucia swojej wartosci, ale wlasnie o to, ze ktos dostrzegt ich atrakcyjnosc, jak bedziesz miala w domu dziada co nie mowi ci komplementow i nie pokazuje jak mu sie podobasz to nawet chociazby poziom twojej wartosci siegal zenitu to polecisz na przystojniaka co cie zbajeruje tekstami o tym jaka jestes urocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bardzo atrakcyjna
tak sie sklada,ze nie mam w domu zadnego dziada, a teksciki od przystojniaczkow mnie nie ruszaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bardzo atrakcyjna
czy ja powiedzialam ze masz w domu dziada? nie, podalam przyklad i napisalam dlaczego kobiety zdradzaja, widocznie ty nie zdradzasz bo masz w zwiazku to czego potrzebujesz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixiiii
A ja mam pytanie do kochanek które mają męża a zdradzają go z obcymi facetami. Czy wy sie nie boicie że zajdziecie w ciążę z takim kochankiem ??? Co wy wtedy zrobicie, jak kochanek was oleje i mąż też i zotaniecie same z dzieckiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bardzo atrakcyjna
napisalam ,ze nie mam zadnego dziada, bo nie jestem w zwiazku i po prostu smiesza mnie te kobiety ktore za komplement rozkladaja nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie usuna wczesniej
albo wcisna kit mezowi ze to jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety zdradzaja kiedy
smiesza cie,nie smiesza, ale tak juz jest, kobiety chca tego czego im brakuje, jakas pani wyzje napisala, ze zdradza bo nie moze sie oprzec mezczyzna, to jest silniejsze i nic nie poradzisz, mezczyzna moze tak zbajerowac kobiete, ze bedzie jego i odwrotnie, musi byc tylko lekka chemia i pożądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze jak suka nie da to pies nie weźmie po 2 jak dajesz dupy innemu to bądź uczciwa i się rozwiedź po 3 jak rządzi tobą tylko łechtaczka i swędzenie w .. to po co się w ogóle wiązać, bądź singielką i nie krzywdź nikogo po 4 wiem ze swojego doświadczenia że można stawać na głowie prawić komplementy itd itp a suka jak zechce to i tak zdradzi, a powód zawsze sobie znajdzie ,żeby wytłumaczyć swoje kurewstwo, czyli po prostu się rozgrzeszyć po 5 mężatki są super, chętne, wiedzą o co chodzi, a w razie wpadki w domu czeka kozioł ofiarny , i sex tylko bez gumki love it pozdrawiam wszystkie mężatki ,a szczególnie te które wylądują w moim łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
No, bywa też, nie tak znowu rzadko, zakochać sie na boku :P Wtedy zazwyczaj zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imposible imposible
Też mam mętlik w głowie.Mężatka, dziecko a ja się zakochałąm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssaasssasa
najczesciej jak Maz do pracy wyjedzie za granice:-P To codzienneie a rogi doprawiane, a jak wkraju parcuje to najczesciej wywoka zakupy, albo nadgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocco10
A mi sie chce smiac z tego calego k******a. Ru....cie sie i zdradzajcie i tak wszyscy do piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzają "uszami", bo są próżne, wystarczy czasami nawinąć i umiejętnie makaron na uszy. Ja kiedyś bardzo religijnej, dojrzałej mężatce ponawijałem trochę na uszko, w sumie niewinnych komplemencików i .... ledwo się zdrady uchroniłem. Bzykałem niejedną, której mąż nie powiedział na śniadanie, że jest królową w papilotach, ale znajomych żon nie tykam. Tamta nawiedzona zaskoczyła mnie totalnie. Faceci zdradzają, bo to myśliwi są. Flintę zawsze mają przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo upiorzyca też jednak człowiek i swoje upiorne zachcianki ma więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPL
Zdradzają "uszami", bo są próżne, wystarczy czasami nawinąć umiejętnie makaron na uszy. Ja kiedyś bardzo religijnej, dojrzałej mężatce ponawijałem trochę na uszko, w sumie niewinnych komplemencików i .... ledwo się zdrady uchroniłem. Bzykałem niejedną, której mąż nie powiedział na śniadanie, że jest królową w papilotach, ale znajomych żon nie tykam. Tamta nawiedzona zaskoczyła mnie totalnie. Faceci zdradzają, bo to myśliwi są. Flintę zawsze mają przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przekrzykuj mnie;-) więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×