Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Princesska008

Jak mam sama przebić błone dziewicza?

Polecane posty

Kocham sie z chłopakiem ale ona nie chce sie rozerwać. Do ginekologa nie pójdę. Bardzo mam to przeszkadza w seksie bo boli :( a jak próbuje palcami to sie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zamień rozmiar na taki z dwadzieścia cm. Będzie dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poradzila mloda murzynska maczuga lub jak azje tuchajbejowicza rozdziewiczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chore by u ginekologa przecinać błonę dziewiczą! !! Gdy chłopak jest delikatny to przy ułożeniu się na plecach z dobrze rozszerzonymi nogami po dobrej sterylizacji jest wstanie naciąć błonę dziewiczą. Tylko lekko naciąć! !! Mój jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki wspierał porody. Mąż mi wyciągał po porodzie po dwoch tygodniach dwa szwy bo mi przeszkadzały i obierały. A u ginekologa czasami dochodzi do zakażeń pochwy dlatego mąż patrzy czy po założeniu rękawiczek czegoś nie dotyka w gabinecie potem bada cipkę! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spokojnie swoim k***skiem przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Sama , kup wibrator taki z 20 jak pisałam, ustaw go np pionowo na krześle i usiądź żeby wszedł do końca. Jak to nie pomoże to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ogórkiem albo świeca taka długą? Tylko całą musisz włożyć, pisze poważnie 40 cm powinno starczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gina by ci przebił członkiem? A tak poważnie to musi cię chłopak wyluzować. Mnie mąż jako chłopak i prawiczek zaczął od minetki potem gdy byłam po orgaźmie wtedy delikatnie zaczął pięści członkiem cipkę i gdy byłam już wyluzowana wtedy kilka razy wsunął i w pewnej chwili gdy był mocno twardy wbił w cipkę nie czułam bólu i troszkę po wyjęciu mał członka czerwonego jak przy seksie podczas okresu. Tak że chodzenie po lekarzach to utopijny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
princessska ja napewno dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze błony dziewiczej się nie przebija... tylko to taka blonka którą trzeba rozciągnąć najpierw. Doksztalcie się najpierw i poczytajcie o tym :) Sprobuj paluszkami najpierw trochę rozpracowac ją . I dodam że istnieje taka budowa gdzie czasem jest ona całkowicie zarośnięta (ta blona) I wtedy możesz tylko ją - juz faktycznie "przebić " u ginekologa czy tam chirurgicznie. Poczytaj o tym a jeśli nie to wejdź na kanał na youtube sex masterka ona właśnie tłumaczy jak to jest naprawdę z tym NIBY " przebijaniem" błony. A fakty takie ze to ściema a krew jest jak naprswde nie jest uprzednio zupełnie rozpracowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ginekologa się nie chodzi bo sobie napykasz jakiejś choroby bo w gabinetach często jest syfu pełno i to samo szpitalach nawet świńska grypa cie może złapać unika się takich miejsc !Co do rozerwania błony dziewiczej to robi się delikatnie nachodzą na członka np. pozycja jeźdźca itp...Do tego często się rozrywa częściowo, chyba że chłopak ma grubego członka. Dopiero całkowicie się rozerwie przy naturalnym porodzie mąż był i dokładnie widział poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej pozbawiłam się wibratorem macochy.Trochę krwi i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×