Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mlody malzonek

Jak namowic do anala.

Polecane posty

Gość Mlody malzonek

Chce z moja zona zaczac sex analny, poruszalem temat ale ona unika. Wiem, ze kiedys sie tak kochala, chyba ze swoim pierwszym chlopakiem, zreszta oboje nie mamy specjalnych zahamowan. Wydaje mi sie, ze nie przepadala za tym, ale tez nie bylo to jakies bolesne. Wspolzycie uklada sie nam bardzo dobrze, ale oboje nie lubimy prezerwatyw i seks analny to moj pomysl na sex bez zabezpieczenia. Jak przekonywaliscie swoje partnerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody malzonek
avrio@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze to moj mail
dla jasnosci ja tez bardoz prosze o tajemnicze materialy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(sorry za okreslenie) Tobie seks analny da mozliwosc do bezpiecznego\"spuszczenia sie\"(skoro prezerwatywy nie lubisz). Dla mnie twoja postawa jest...conajmniej oblesna.Rownie dobrze mozesz robic sobie dobrze reka i tez bedzie bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam ..niewazne
tak doszlo doszlo:) wlasnie jestem w trakcie lektury:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Zawada
Dolaczam sie do pytania, jak przekonac partnerke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne z was myszy
Wszyscy faceci na tym forum pisza, jak wala w anala, polowa lasek uwielbia wystawiac rowa a nikt nie napisal jak przekonac laske do dymania w dupala. Sami erotomani z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez bym
chcial twoj poradnik lulu,ja swoja namawiam juz jakis czas z watpliwym skutkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja taka sobie
musze powiedzieć że jesli dziewczyna nie chce to nie namawiaj, ale ja osobiście bardzo lubię się kochac analnie, mam w ten sposób orgazm, tylko że penisa trzeba wprowadzić baaardzo delikatnie, na drugi dzięń nie boli mnie tyłek i nie mam tez zadnych problemów - oprzedzając pytania na temat hemoroidów. Tylko że do tego trzeba chęci OBOJGA partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja taka sobie
aha - jestem kobietą i namawiac mnie nie trzeba było - chciałam spróbować jak to jest. Pierwszy raz nie był mistrzostwem świata ale jak wiadomo trening czyni mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
nie polecam namawiac,jestem ze swoja kobieta ponad 4 lata,na poczatku o tym roxmawialismy,powiedziala ze ze swoim bylym tego probowala ale facet sie do tego nie odpowiednio zabral i sie zrazila,tak wiec czekalem,czekalem 3lata i sie doczekalem,i choc nie jest to tak czesto jak bym chcial to uszanowalem jej decyzje i nie nalegalem bo to by wszystko popsulo a napisze ze juz kilka razy w ten sposob moja kobieta przezyla orgazm wiec dobra rada dla mlodego malzonka- nie nalegaj a przyjemnosc bedzie wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamisko
Jestes zwykly dupek chlopie .. I co za debilne pomysly ? W dupala rznac jako anytkoncepcja :) A czy ty sie nia w ogole zajmujesz w tym seksie ? Czy tylko chcesz sie w dupala spuscic i dobranoc ? Jak nie chce to ja zostaw w spokoju, odpierdol sie od jej dupy :) A jako antykoncepcje wal se gruche i spuszczaj sie w papierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale brednie
koles jaki musi byc Twoj poziom intelektualny ze poszukujesz cudownej recepty na "namowienie na anala":) jestes kretynem? przyznaj sie, czekam z zapartym tchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie uczuciowe
Olga jesteś the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
Dobry topik. Dlaczego nic nie piszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jap*****le.. znajdz sobie geja i go ****aj w o***t, proste masz zadagtki na homo skoro chcesz wsadzac w O***T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to są jednak świnie.......feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie gdybanie
Kup kwiaty, czekoladki - powinno zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wsadź z zaskoczenia, spodoba się jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie namawiałem,troche winka na rozluźnienie i jak brałem ja na jeźdźca to po chwili włozyłem posliniony paluszke w jej d**eczke i tak jej sie spodobało ze sama chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymulacja analna nie powinna być rozwiązaniem na sex bez zabezpieczenia. Twoja żona ma również prawo nie chcieć takie rodzaju stymulacji - to normalne. Zastanówcie się czy nie użyć tabletek antykoncepcyjnych, plastrów lub wkładów do macicznych. Są również prezerwatywy dla kobiet. Jest tego naprawdę potężna ilość!! A sex analny jest bardzo przyjemnym rozwiązaniem dla obu stron, jeżeli oboje zapoznacie się z tematem penetracji analnej. Na początek możecie użyć plugów analnych dla początkujących takich jak tutaj na lukardis.pl następnie rozpocząć penetrację penisem. Ostrzegam jednak, że do penetracji o***tu przez partnera należy nałożyć PREZERWATYWĘ! Aby zabezpieczyć się przed bakteriami, więc niestety gumki tak czy inaczej będą. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie gdyby facet cos takiego zaproponowal a wogole gdy bym sie zorentowala o czym mowi to jak bym miala na tyle sily to przez okno bym go zaraz WYP----LA, szybe bym wstawila i nowego faceta sobie poszukala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×