Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak namówić kolegę na loda

Polecane posty

Gość gość

Mam 27 lat i jestem uwielbiam kobiety. Jestem otwarty na wiele doznać i od zawsze chciałem spróbować z facetem. Chciałbym pobawić się penisem,wziąć go do ust...Jednak chciałbym by była to konkretna osoba. I jest taki ktoś, młodszy ode mnie parę lat..znamy się dobrze, sporo nas łączy...on ma dziewczynę, która też dobrze znam...myślałem parę razy jak zainicjowac taka sytuacje, lecz obawa przed brakiem akceptacji moich działań jest ogromna.Jak się przemoc? Jak sprawić by on się jakoś przemogl...alko? Coś "innego" może? Czasem się nam zdaza...może ktoś zrozumie i mądrze doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu to prosto w oczy ale po pijaku ja tez tak zrobilam i obciagalismy sobie z pol godziny mega mega przeżycie i zwalilismy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bysmy byli dobrze narabani to może faktycznie istnieje szansa że może nie bd pamiętał jak coś...a jeśli nawet to jakoś bd lepiej się wytłumaczyć...a jak by jednak chciał..ech...to byłoby to...tylko pamiętam kiedyś taka sytuacje jak jakoś spałem u niego na lozku po imprezie mocno "zakrecony" i coś tam się przytulaLem to następnego dnia coś tam żartowal o tym...ale byky trzezwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak najlepeij jak byscie zjedli po pigułce...nie ma lepszego wzmacniacza doznać...na samą myśl aż mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na strony o pedałach tam ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namów go na trójkąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macius 1559

myslę zemusiszm go przekupic,np zrobic jego dziewczynie lodziksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×