Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak opóźnic wytrysk u faceta

Polecane posty

Gość gość

poznalam cudownego faceta. Tylko mamy pewnien problem, bo on potrafi dostac wytrysku juz podczas pieszczot. Czy to jest normalne ? On do tej pory byl prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej normalne im będzie częściej tym będzie wytrysk później a jak wytryśnie podczas pieszczot to nie przerywajcie i idźcie dalej prawiczek przeważnie może raz za razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóżmy ze przecietny facet może mieć do 3 albo 4 wytrysków w ciągu dnia za pierwszym razem dochodzi sie najszybciej. po 2 wytrysku można bardzo długo uprawiac seks , bo są problemy z dojsciem po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój rekord 11 razy w ciągu dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"załóżmy ze przecietny facet może mieć do 3 albo 4 wytrysków w ciągu dnia" x znam faceta co walił konia 12 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jądrach muszą być plemniki , gdy jądra są puste do wytrysku nie dochodzi , ale jest erekcja produkcja plemników trwa kilka godzin . Może być to nawet 24 godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam faceta co walił konia 12 razy dziennie a ja znam kobiete , która została mamą w wieku 70 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tej gdzieś to wyczytał/wyczytała? Ja mogę trysnąć, za pół godziny kolejny orgazm i też mi wylatuje, fakt że mniej ale wylatuje, nawet za ósmym razem wylatuje bo plemniki to nie wszystko jest jeszcze prejakulat produkowany przez prostate pod wplywem podniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie nie odbiegajcie od tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedź jest prosta autorko - prawiki tak mają KAŻDY facet tak ma na początku, no chyba że ci sie nie chce czekać i nie jesteś wyrozumiała to sobie od razu znajdź jakiegoś doświadczonego r'u'c'h''a''cz'a' A jak temu zaradzić? normalnie, bzykać sie jak najczęściej, z czasem będzie mógł coraz dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umówcie się na długi maraton całonocny. Jak wytrysnie z 15 razy to juz mu sie przedluzy wytrysk na cale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Norek
Spróbujcie, a właściwie niech on spróbuje iqman, ja miałem co prawda problemy z erekcją, nie mniej pomogło i na ereckją i na czas w jakim jestem wstanie sie kochać. Teraz bez problemu wytrzymuję ku wielkiej radości żony i godzinę do "eksplozji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierzcie tabletek bez konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Albinos
Moim zdaniem Jacek ma racje, najpewniejszym jest zastosowanie jakiegoś środka (choćby takiego jak on proponuje) który z jednej strony dodatkowo poprawi mu erekcję, a z drugiej zrobi to na czym ci zależy, czyli opóźni wytrysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile czasu chciałabyś się z nim kochać? Może doradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulimek
Ja miałem tego typu problem i wyregulowałem wszystko przyjmując IQman przez trzy miesiące. Na początku pomagały jeszcze przerwy, w trakcie zabawy, lecz było to męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaciek
Moim zdaniem jeżeli chodzi o poprawienie erekcji to iqman jest obecnie najlepszym środkiem jaki można zastosować i jestem bardzo zadowolony, że nareszcie mam spokój w tym względzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×