Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaryfikejszon

Jak oszacować wielkość na podstawie ręki i nosa mężczyzny

Polecane posty

Gość klaryfikejszon

Spotykam się z mężczyzną, jest miły i wysportowany. Moje pytanie jest jak oszacować wielkość jego na podstawie wielkości jego ręki lub nosa. Nie chcę przeżyć rozczarowania jak dojdzie co do czego po 2-3 miesiącach, a ja się zaanagażuje uczuciowo. Moje doświadczenia są takie, że spotykałam się z chłopakiem, który był nieziemsko przystojny, obłędnie wręcz i jego dłonie było moje wielkości, nos średni trochę zadarty i jego męskość była baaardzo malutka. Ostatni były chłopak miał bardzo malutki nosek, dłonie średniej wielkości, ale szerokie i jego o wielkości około 17 cm (trochę byłam rozczarowana). Jakie są wasza doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania mówią, za kciuk i nos mają taką sama wielkość. A co do przyrodzenia to loteria :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Antonina Klemęs
Jest bardzo prosta metoda aby oszacować wielkość penisa mężczyzny przy pomocy własnej ręki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalryfikejszon
Mario Droga ale zanim do tego dojdzie, chcę go poznać , a nie tak od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nie koreluje, moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaryfikejszon -> Witam Wątpię by była taka metoda. W LO często chłopaki sobie robili, nomen - omen, jaja, przykładając dłoń do twarzy na wysokości nosa, ale ... ktoś podchodził, walił w taką rękę z całej siły i mógł temu komuś nos złamać. :/ Raz czy dwa sam dałem się na to nabrać, gdy nie wiedziałem o co chodzi. ;( Nie radzę tego próbować, chyba, że kręcą ciebie łobuzy i goście z przestawionymi "kinolami". ;p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Karlyfikejszon ! Nie masz się czego wstydzić ! Nie kupuje się kota w worku , żebyś się później załamala ! To naturalne ! Z miłymi i ciepłymi pozdrowieniami dla Ciebie : Bogdan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryfikejszon
dziekuję Krzysztof i Bogdan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Zainstaluj kamere w łazience może 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryfikejszon
hahah ;) i ciekawie czy ma to jeszcze jakiś związek ze wzrostem mężczyzny. W sumie miałam tylko 3 mężczyzn, ten będzie czwarty. Wśród tych trzech miałam chłopaka który miał około 180 cm wzrostu, był bardzo szczupły, ale wysportowany, miał dość duży nos i serio duże dłonie i rzeczywiście jego męskość to było około 20 cm. No kobiety wypowiedzcie się, jakie są wasze obserwacje w tym temacie, jaka jest zależność: wzrost, nos, dłonie a męskość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalryfikejszon
no nie wierzę, że tylko ja się nad tym zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie ma zaleznosci. Mialam kiedys wysokiego mezczyzne z duzym nosem i rekami ale malym penisem. Wcale mi to nieprzeskadzalo, bo byl inteligentny, dowcipny i bardzo przystojny. Zwiazek rozpadl sie z mojej winy. Teraz mam meza o malych dloniach lecz duzym nosie. Jest wysoki, nie tak przystojny jak tamten, ale penis ma wielki. Rozmiar penisa nigdy nie wplywal naa moje decyzje, bo szukalam czlowieka a nie h..a. Nie wiem dlaczego, ale jestem pewna, ze ten temat zalozyl mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego chciałabyś żeby miał penisa? 17 cm to za mało? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryfikejszon
przysięgam, że jestem kobietą :) wczoraj byłam na randce z tym chłopakiem, i tak jak na początku nie ciągnęło mnie do tych randek i odmawiałam mu spotkań, tak teraz bardzo u mnie zaplusował wczoraj, niesamowicie się całował ze mną, był taki delikatny, zupełne przeciwieństwo 3 poprzednich chłopaków. 17 cm jest ok, bo seks był z nim super, ale poprzedni chłopak miał 20 cm, wiec dlatego trochę byłam rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalryfikejszon
i dlatego mnie teraz zaintrygowało jak ten nowy może być wyposażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak im mierzyłaś? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryfikejszon
były chlopak mnie tak całował jakby chciał mnie pożreć hehe ;) całą twarz miałam podrapaną od jego twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalryfikejszon
nie mierzyłam im, po prostu na oko chyba widzę, co jest, poza tym sami to później potwierdzali, nawet nie pytałam, to gadali o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie mierzylam rozmiarow penisa, bo to nie ma dla mnie zadnego znaczenia, no chyba ze ktos ma penis o dlugosci 5 cm. Wtedy bym sie bala, ze jego hormony nie funkcjonuja normalnie. Juz w latach 30-tych stwierdzono, ze orgazm ma miejsce w mozgu. Mozna go wywolac przez elektostymulacje okreslonych i nazwanych obszarow mozgowych. Wiekszosc z nas przezywa orgazm we snie. Co ma to wspolnego z dlugoscia czlonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nim też dyskretnie pogadaj ;) jaki by cie usatysfakcjonował? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryfikejszon
ok, czyli dowiedziałam się, że nie ma zależności między wielkością nosa, wzrostem a męskością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalryfikejszon
takich tematów z nim nie poruszam, absolutnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porusz dyskretnie półsłówkami :p jakiego rozmiaru oczekujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma! Trzeba zobaczyc "golym okiem" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryfikejszon
17-20 cm byłoby super. On ma 175 cm wzrostu, dość duży nos, dłonie większe one moich, szerokie i dośc duże, ale nie tak duże jak mój były chłopak nr 2 (który miał 20 cm). jest szansa że ten zmieści się w moim wymarzonym przedziale ? od 24 cm to nie marzę, bo nie ma szans heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im większy tym lepszy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i 17-20 mierzone od góry czy z boku? :p bo jak twój chłopak miał 20 od góry i wszedł w ciebie a ty jeszcze wspominasz o 24 tzn. że jesteś bardzo elastyczna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalryfikejszon >Dziękuję Ci bardzo ślicznie za podziękowanie :-) :-) :-) Jak masz naimię i gdzie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryfikejszon
Karolina, Gniezno. Szczerze powiedziawszy nie myślałam o nim w ten sposób, ale wczoraj to nogi sie pode mną ugięły jak zaczął mnie całować. Jeszcze żaden chłopak nie zrobil na mnie takiego wrażenia całowaniem, dlatego nagle zaczełam myśleć o seksie z nim, bo do tej pory to sobie myslałam, aaaa spotkam sie z nim dla zabicia czasu bo i tak nic nie mam do roboty, a tu takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×