Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renata21

Jak przekonać chłopaka, że wszystko ok (kompleks małego).

Polecane posty

Gość Renata21

Mój BF ma kompleks małego. On 20 lat, ja 21. Ja byłam z jednym partnerem, on był prawiczkiem do czasu spotkania ze mną. Niestety ma kompleks małego penisa. Nie ukrywam, że jest niewielki ( w spoczynku wielkość mojego kciuka ) (a jak stoi to w jednej ręce się mieści), ALE MNIE TO NIE PRZESZKADZA. On ma straszny z tym problem. Jak razem bierzemy prysznic, to specjalnie się przed wejściem pobudza, żeby mu urósł. Nie chce chodzić bez bokserek po mieszkaniu (wynajmujemy kawalerke). A podczas seksu jest niepewny, zwłaszcza na początku. W ogóle nie chce lodów... Jak go uzmysłowić, że dla mnie jest ok i czuję go wystarczająco? Mój były nie mógł wkładać całego, bo mnie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taki temat na blogu ja i moja pielegniarka jest wyjaśnione że najlepszy jest średni bo może ostro wchodzić po same jaja a kobiety nic nie zaboli. Czyli powiedz mu że masz komfort że mię będzie coi boleśnie nawalał w macice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
Ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz że ma doskobale warunki by mocno Cię zerżnac, czyli mocne azybkie silne ruchy po same jaja, powiedz ze z dużym członkiem to byłoby niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma grubego? grubość jest ponoć ważniejsza niż długość dla niewiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością musisz mu uświadomić, że nie wielkość ma znaczenie. Osoba wyżej dobrze Ci podpowiada. Unierychom mu ręce aby nie mogl Cie odepchnąć, brutalnie to zabrzmi, lecz "zgwalć go ustami" Twoj partner tego chce, tylko sie wstydzi. Udowodnij mu, że nie ma czego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×