Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koscizuj

jak przekonać dziewczyne do seksu przy swietle

Polecane posty

Gość koscizuj

Bo jak co to ona chce tylko przy zgaszonym swietle a ja mowie ze ma piekne cialo i pragne je ogladac ale i tak nie chce zapalic swiatla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz - może się mylę - ale jak dla mnie to ona nie czuje sie z toba bezpiecznie :(albo może jest bardzo młoda? Jesteś jej pierwszym mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koscizuj
nie jestem jej pierwszym mamy po 25 lata i 6 miesiecy zwiazku zasobą To ona byla moja pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koscizuj
nie jestem jej pierwszym mamy po 25 lata i 6 miesiecy zwiazku zasobą To ona byla moja pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc nie dajesz jej poczucia bezpieczeństwa....chyba o to chodzi? Albo jest głeboko zakompleksiona.........może w dzieciństwie jej wpajali że seks to cos złego? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
no to jej nie zmuszaj jak nie chce... moze sie sama przelamie po jakims czasie... albo zacznijcie od swiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koscizuj
nie wiem, nie chciala wyjasnic dlaczego tak woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Loth --> ty tu psychoanalizy nie urzadzaj, moze po prostu nie kazdy lubi przy swietle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koscizuj
hm mysle ze sprubuje swiece wedle rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
no, trzeba powoli, nic na sile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O Wybaczcie, ale mam skłonność do nadinterpretacji...jest jeszcze kilka opcji, nie chce dołowac autora tematu, ale może byc jeszcze jedna przyczyna: Ona żyje marzeniami, i marzy np o seksie z Chuckiem Norrisem, a ty kolego może wcale go nie przypominasz? Więc dlatego gasi światło, żeby łatwiej móc sobie wyobrazić CZAKA, no sama nie wiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Loth --> teraz to juz serio przesadzilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahae
ehhehehe dobre dobre bardzo dobre :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba większość kobiet woli w ciemności a większość mężczyzn woli przy świetle tak to już jest. 6 miesięcy to nie jest w cale dużo. Może powiedz jej że Ciebie to bardzo kręci i chcesz się z nią tak kochać. Może po prostu zacznij to sam i nie pozwól jej zgasić światła ale na początku nie wychodźcie z pod kołderki. Jeszcze daj jej troszkę czasu 6 miesięcy to naprawdę nie wiele dla kobiety. I nie mów nic na temat jej ciałka bo jeśli będziesz o tym mówił nawet w pozytywnym znaczeniu to ona będzie o tym myśleć lepiej powiedz że ma piękne oczy i kochasz jej głos. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ...
Może po prostu światło rozprasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee...to kwestia przyzwyczajenia 600miesięcy to nie tak dużo moze nadal się wstydzi nic na siłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalijka
zaporoponuj jej kompromis raz przy zgaszonym raz przy zapalonym ale jak nadal nie bedzie chciala tzn ze sie wstydzi, bycmoze nie jestescie ze soba jeszcze wystarczajaco blisko, daj jej troche czasu to minie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem z doswiadczenia
najlepiej jest zaczac od swiec .... przy ich swietle nie widac wszystkiego ale juz troche tak ;) to ja oswoi z widokiem waszych ciał :) zacznij od jednej i stopniowo zwiekszaj ich ilosc az w koncu przejdziesz do stonowanego swiatla lampy. na mnie podzialalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopki
Ma kompleksy.Rozumiem ją.Jestem atrakcyjną dziewczyną, umiem sie zrobić", makijaz ,ciuchy.A moj facet też uważa że ma fajną laskę...hyhy,No i niech tak mysli do konca,calkiem nago chodze przed nim w polmroku,albo tylko migam mu przed oczami.Bo prawda jest taka ze mam okropny celulitis..i nieciekawą skórę na plecach.Tzn problematyczną,wypryski ktore musze solariowac ,a teraz zimą,gdy daje sobie na luz wolę chować plecy.Chcialabym kochac sie w swietle,czasami nam sie zdarza,ale wtedy jestem spieta ,bo dbam o "właściwą "pozycję.Tylko klasyk zeby pocalunkami odciagac jego zainteresowanie od innych czesci ciala...Jak widze ze chwyta mnie za udo i pod jego palcami wylazi paskodna skorka pomaranczowa...o ratunku.Niestety nie moge sie wyluzowac,choc uwielbiam patrzec na stosunek.Z tego wszystkiego wybieram ciemnosc,albo delikatne swiatlo.Jestem na 99% przekonana ze u wiekszosci kobiet jest ten sam mechanizm.Bo gdyby chodzilo o samą niechce do seksu to w ogole by unikaly zbliżen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta mamba
wydaje mi się że dziewczyna ma kompleksy ,bo sama je mam ;) to nic, że mój ukochany uważa mnie za szczuplą ,atrakcyjną,śliczną kobietę. Każdy ma jakieś swoje niedoskonałości i woli ich nie pokazywać prawda?:P Co nie oznacza,że nie kochamy się przy świetle bo zdarza się :) Druga sprawa.. kobiety zwracają uwagę na klimat.. wolą blask świec, księżyca , światło lampki nocnej ,lekki półmrok od jasnego światła Postarajcie się to zrozumieć Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×